Skocz do zawartości

CrazyBoy

Gracz
  • Postów

    297
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez CrazyBoy

  1. Wiem nudno jest grać samemu i nie rozmawiać z żadnym znajomym
  2. Robiliśmy w to takim celu aby się poodwalać, ja dałem Sobie taki nick,bo nie wiedzialem jaki ustawić i się zaczęło. Przepraszam....
  3. Kasiu bardzo ale to bardzo bardzo przepraszam za moje zachowanie i obiecuję ci że więcej się to nie powtórzy , bez mumbla nic nie można zrobić nudno jest i nie ma co robić.
  4. W 5* zaczeli się nabijać z mojego nicku ktoś więc pomyslalem aby dali sobie takie jak ja i zaczęliśmy wbijać +przepraszam za wszystko za nich i za siebie ogrne sie. Pozdrawiam MasterMati
  5. Nick z mumble:Master Powód zbanowania:yyyyyyy nie wiem. IP internetu, na który został nałożony ban:PM Nick admina banującego:Kasia105 Opis bana:yyyyyy mialem nick KTOS i zostałem zbanowany. Coś od siebie:To moj pierwszy ban na mumblu , przepraszam za to co zle zrobilem...
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Chciałbym bardzo go wygrać , zobaczyć jak się im jeżdzi bo Quada nigdy nie miłem a chciałbym dostać jakiś prezet.
  8. Szukam kogoś kto mi zrobi glebe pisac pm
  9. SELL JESTER WIECEJ INFO PM
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Model: Jester V-Max: 197km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 6201km Usterki: Nic nie stuka,Nic nie puka. Cena: Kup Teraz 180000Pln ID: 5265 Kolor: Biały Tuning: Up1,Spojler,wloty powietrza na dachu, felgi ID 1096 Kolor świateł: standardowe SS'y: http://imgur.com/a/h9NP0 Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: (*MasterMati*)
  13. CrazyBoy

    Bay Bay

    Na szybko pisałem na przerwach w szkole więc zapomniałem xD
  14. CrazyBoy

    Bay Bay

    Coż tu powiedzieć na razie robie sobie przerwe od serwera (ban) , nie dostałem UB , za jakieś 2 miechy jak nie dłużej powinienem wrócić. Chciałbym pozdrowić osoby z którymi mi sie grało za*******e , więc tak : KubaT-najlepszy ziomek,czekam na moje 34k myśle że oddasz jak wróce... AlienPolish-najlepszy jutuber boleści xD. Mati7026-oddam ci te haj$ spokojnie,albo znajde kogoś kto ci odda. FrytaTu- ty mój sponsorze od premek. Cola*-ty najlepszy administratorze. Mr.Owca-jako jedyny kupiłeś Zr ,dzieki nadal czekam na 90k. FaceTQ-... (brak mi słów) Coż pewnie było was więcej ale dlatego że na szybko to pisze to was pozapominalem. Żegnam was moi przyjaciele zobaczymy się za jakieś w miechy lub więcej . Bay Bay
  15. Uranus za 155k vull tune
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin