Coż tu powiedzieć na razie robie sobie przerwe od serwera (ban) , nie dostałem UB , za jakieś 2 miechy jak nie dłużej powinienem wrócić. Chciałbym pozdrowić osoby z którymi mi sie grało za*******e , więc tak : KubaT-najlepszy ziomek,czekam na moje 34k myśle że oddasz jak wróce... AlienPolish-najlepszy jutuber boleści xD. Mati7026-oddam ci te haj$ spokojnie,albo znajde kogoś kto ci odda. FrytaTu- ty mój sponsorze od premek. Cola*-ty najlepszy administratorze. Mr.Owca-jako jedyny kupiłeś Zr ,dzieki nadal czekam na 90k. FaceTQ-... (brak mi słów) Coż pewnie było was więcej ale dlatego że na szybko to pisze to was pozapominalem. Żegnam was moi przyjaciele zobaczymy się za jakieś w miechy lub więcej . Bay Bay