Skocz do zawartości

MultiplaAmadi

Gracz
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Like
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla nvvm za aktualizację statusu, stary zegar tyka wciaz   
    stary zegar tyka wciaz

  2. 4Fun
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla Valentino_Minetti za aktualizację statusu, The @Bilu.   
    The@Bilu.
  3. 4Like
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla gregorybe za aktualizację statusu, Wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa kaliber. Nic nie mów na blokach, że idę, na p   
    Wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa kaliber.
    Nic nie mów na blokach, że idę, na pewno będą to słyszeć....

  4. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla suszek.drip za aktualizację statusu, Ty się gapisz bo ja mam szmal, twoja du*a nie chce piwa pić   
    Ty się gapisz bo ja mam szmal, twoja du*a nie chce piwa pić
     
  5. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla DarkQueen za aktualizację statusu, Dodam teraz komentarz umieszczony pod wcześniejszym statusem w odpowiedzi do Paula. D   
    Dodam teraz komentarz umieszczony pod wcześniejszym statusem w odpowiedzi do Paula.
    Dodanie czegoś takiego jest dla mnie dość istotne, ponieważ chciałabym żeby wiele osób zobaczyło, że nie wszystko jest takie jakie wygląda, nie jest tak kolorowo się wydaje.

    Dobrze, więc tak piszę osoba dorosła do kogoś kogo nie zna albo słyszała coś z plotek.
    Chciałeś żeby zabolało? Nie udało się. Chciałeś pokazać jaki jesteś "dorosły" i fajny. Nie wyszło. Przykre jest tylko to, że tacy ludzie nie zdają sobie sprawy z konsekwencji, bo fakt mnie to nie ruszyło, ale jakby trafiło na kobietę z inną psychiką, jakby coś sobie zrobiła? No właśnie o tym się nie myśli. Piszesz, że nie potrafię sama nic załatwić i że inni to robią. Nie mam wpływu na to co robi ktoś, ja się zazwyczaj nie wypowiadam, bo nie ma to najmniejszego sensu. Nie rozumiem jak można pisać tak do kogoś, nieważne co ktoś by zrobił, nigdy nie życzy się najgorszego, nie wyzywa. W końcu kim jesteśmy, aby mieć prawo oceniać/ kwestionować czyjeś życie i wybory. Hmm.. no właśnie. Jaki trzeba mieć tupet żeby tak pisać do innych, rozgadywać różne rzeczy. Twoją pożywką jest dokuczanie, prowokowanie, psucie czyjegoś humoru, hejtowanie i taka wręcz wypływająca toksyczność. Czasem nie warto wierzyć plotkom lub osobom, które je rozgadują. Jeżeli się kogoś nie lubi to się unika kontaktu z drugą osobą, odcina, nie wchodzi na jej profil, nie stalkuje, nie wyzywa, nie szuka atencji... Zastanów się po prostu zanim coś do kogoś napiszesz, bo nigdy nie wiadomo jakie skutki to przyniesie. Poszukaj problemu w sobie i nie doszukuj się ich na siłę w innych. Tym komentarzem kończę Twój temat.





    Wszyscy zapominamy, że to tylko gra, którą sami tworzymy. Powinna ona dawać samą przyjemność, a nie kłótnie, spiny i wyzwiska. Powinno się sobie pomagać, być sobą i wyrabiać sobie własną opinie na temat kogoś innego, nie podążać ślepo za tłumem, bo się nie ma odwagi lub chce się komuś przypodobać.. Nie trzeba każdego lubić, nie trzeba fałszywie się do kogoś uśmiechać i na siłę szukać wspólnego języka, ale po prostu szanujmy się. Można, wystarczy chcieć.
  6. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla gregorybe za aktualizację statusu, Ogólna informacja do wszystkich co pisali do mnie. Otóż odpowiadam : nie sprzedaje. .   
    Ogólna informacja do wszystkich co pisali do mnie. Otóż odpowiadam : nie sprzedaje. . Czekam aż cena urośnie, albo w pewnym momencie wrócę na serwer i muszę się czymś poruszać . Po drugie perełek się nie sprzedaje, tylko kolekcjonuje . Pisać możecie, a, wręcz wskazane bo fajnie sobie odczytać wiadomości i czuć jakby ktoś wysłał list do Ciebie 
    No i jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze, dobrze robią. Dobrze jest, wszystko jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam cała Ekipię, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci. 
  7. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla MariuszHamak za aktualizację statusu, Po trzech miesiącach posiadania bana nadszedł dzień w którym powracam na serwer, co p   
    Po trzech miesiącach posiadania bana nadszedł dzień w którym powracam na serwer, co prawda konto będzie zresetowane lecz czego się nie robi dla świetnej rozgrywki i zabawy podczas grania. Oto pamiątka i statystyki konta przed banem, teraz nie pozostało nic innego jak zacząć grę od nowa i być jeszcze lepszym graczem !
  8. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla Epotet za aktualizację statusu, @RensTM @daWkoo @zapora @Fejdi @Czorny* @Korni. @GhostTownPL @Versi* @GustavoLimo @pr   
    @RensTM
    @daWkoo
    @zapora
    @Fejdi
    @Czorny*
    @Korni.
    @GhostTownPL
    @Versi*
    @GustavoLimo
    @progenxd
    @Czikos
    @xArSiKx
    @Tequellia00
    @^Patyk^
    @TheArasik.
    @Cysieq
    @Dony
    @Stasiek91
    @matrxx503
    @FreShee
    @Szymeq315
    @Assasyn24
    @Nniox
    @Black_Men
    @Ecstasy
    @DavidBlack81PL
    @Ziyech
    @Sarius
    @kozaktv
    @MTTK
    @DydeeK
    @Paweuex
    @zuppek
    @Zaquu
    @Kubawskyy
    @Donn_Toretto
    @Michu499
    @_uurban
    @KuBzoNe
    Gratki panowie i widzim sie na duty
  9. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla Czorny* za aktualizację statusu, Gratulacje wszystkim i widzimy się na S1   
    Gratulacje wszystkim i widzimy się na S1
     
  10. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla grubyyo za aktualizację statusu, Gratuluję wszystkim. Powodzenia na s1   
    Gratuluję wszystkim.
    Powodzenia na s1 
  11. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla Bl4ck11.^ za aktualizację statusu, Widzimy się proszę państwa na S1   
    Widzimy się proszę państwa na S1
     
  12. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla PardonsiK za aktualizację statusu, Gratulacje nowe złotowy   
    Gratulacje nowe złotowy 
     
  13. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla Kumi za aktualizację statusu, Gratki! @RensTM @daWkoo @zapora @Fejdi @Czorny* @Korni. @GhostTownPL @Versi* @Gustavo   
    Gratki! 
    @RensTM
    @daWkoo
    @zapora
    @Fejdi
    @Czorny*
    @Korni.
    @GhostTownPL
    @Versi*
    @GustavoLimo
    @progenxd
    @Czikos
    @xArSiKx
    @Tequellia00
    @^Patyk^
    @TheArasik.
    @Cysieq
    @Dony
    @Stasiek91
    @matrxx503
    @FreShee
    @Szymeq315
    @Assasyn24
    @Nniox
    @Black_Men
    @Ecstasy
    @DavidBlack81PL
    @Ziyech
    @Sarius
    @kozaktv
    @MTTK
    @DydeeK
    @Paweuex
    @zuppek
    @Zaquu
    @Kubawskyy
    @Donn_Toretto
    @Michu499
    @_uurban
    @KuBzoNe
  14. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla DuszeK* za aktualizację statusu, Gratulacje widzimy się na S1   
    Gratulacje widzimy się na S1  
     
  15. 4Like
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla bilu.klimatkartel za aktualizację statusu, Coś tutaj się dzieje   
    Coś tutaj się dzieje 

  16. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla DreeY za aktualizację statusu, ale dzien o kurde   
    ale dzien o kurde
  17. 4Fun
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla Valentino_Minetti za aktualizację statusu, XD   
    XD
  18. 4Fun
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla psychodelik_ za aktualizację statusu,   
  19. 4Fun
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla Kubula za aktualizację statusu,   
  20. 4Love
    MultiplaAmadi otrzymał(a) reputację od adi21cm za aktualizację statusu, Wracam na serwer po dwóch tygodniach!   
    Wracam na serwer po dwóch tygodniach!
  21. 4Fun
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla KARFISH za aktualizację statusu, Dzień dobry dostałem od pana kare .(perma) za włamanie którego nie dokonałem. Po pros   
    Dzień dobry dostałem od pana kare .(perma) za włamanie którego nie dokonałem. Po prostu wczoraj byli u mnie znajomi którzy też grają w tą grę jak ja i się zalogowali. Kara ta została nałożona niesłusznie i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wpisu.
  22. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla Levi. za aktualizację statusu, Miłego dnia, byle do piątku!   
    Miłego dnia, byle do piątku! 
  23. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla pawelik001 za aktualizację statusu, pierwszy! https://forum.xda-developers.com/t/11-0-unofficial-superioros-redmi-9t-9-po   
    pierwszy!
    https://forum.xda-developers.com/t/11-0-unofficial-superioros-redmi-9t-9-power-9-4g-poco-m3-juice.4262547/
    recognized developer do czegoś zobowiązuje, prawda?  
  24. 4Love
    MultiplaAmadi przyznał(a) reputację dla sqah za aktualizację statusu, Bede za tydzien, milego widzowie   
    Bede za tydzien, milego widzowie
  25. 4Love
    MultiplaAmadi otrzymał(a) reputację od Buszek. za aktualizację statusu, Nowy konkursik   
    Nowy konkursik
     
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin