Nie pamiętasz hasła?
Dobry wieczór czy jeśli napisze apelacje to jest szansa ze mi pan pomoże czy nie
Samper odpowiedział(a) na DarkQueen temat w Archiwum
Przepraszam za ten Spam
Zebaa no prosze ci co sie dzieje tyle czasu gralem a tu takie cos dzis ja nw
jakie włamanie na kotno co to sie dziej nigdy bym czego takiego nie zrobil nie znam, sie mam 36 lat po co mo takie cos zeby konto stracic
✮ adi21cm
W takim wieku wypada chociaż zdania składać jakoś zrozumiale.
jakie konto co jest no ja nw boze co sie dzieje
zawsze gralem normalnie tyle udalo mi sie zarobic kocham ten serwer po co komus mam cos zrobic no ludzie
przepraszam co sie dzieje jezu grałem sobie zawsze normalnie a dzis normalnw zrobiło mi sie słabo ja nic nikomu nie zrobilem za co ten ban maskar
Mordo chce kupić te Manane proszę cię żebyś mi ją odstawił
Samper
kase mam jak cos odrazu biore
Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin