Skocz do zawartości

Samper

Gracz
  • Postów

    67
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Samper

  1. Dobry wieczór czy jeśli napisze apelacje to jest szansa ze mi pan pomoże czy nie 

  2. Przepraszam za ten Spam

  3. Zebaa no prosze ci co sie dzieje tyle czasu gralem a tu takie cos dzis ja nw 

  4. jakie włamanie na kotno co to sie dziej nigdy bym czego takiego nie zrobil nie znam, sie  mam 36 lat po co mo takie cos zeby konto stracic 

    1. adi21cm

      adi21cm

      W takim wieku wypada chociaż zdania składać jakoś zrozumiale.

  5. jakie konto co jest no ja nw boze co sie dzieje 

  6. zawsze gralem normalnie tyle udalo mi sie zarobic kocham ten serwer po co komus mam cos zrobic no ludzie 

  7. przepraszam co sie dzieje jezu grałem sobie zawsze normalnie a dzis normalnw zrobiło mi sie słabo ja nic nikomu nie zrobilem za co ten ban maskar 

  8. Mordo chce kupić te Manane proszę cię żebyś mi ją odstawił 

    1. Samper

      Samper

      kase mam jak cos odrazu biore 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin