Skocz do zawartości

-Radzio-

Gracz
  • Postów

    17
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez -Radzio-

  1. Dzięki za miłe słówka i nie po przestane na Vixa bo mam w planach jeszcze zrobić rap mix coś takiego
  2. Nowa składkaaaa. TO JEST TO!! 

     

  3. Kolejna kozacka nutka, ZAPRASZAM DO SŁUCHANIA !!!!!!!

  4. Tylko u mnie nakur*ia bass. ZAPRASZAM  kolejna nutka na kanale i tak że u mnie na forum :)<3 

     

  5. UWAGA Jeżeli chcecie więcej takich kozak nutek zapraszam na mój kanał oraz na mój profil na forum przyjaciele kanał:https://www.youtube.com/channel/UCvCWXBM2O-GqVedT0Np144Q
  6. Jest już nowa nuta, zapraszam na mój kanał. Oceniajcie nową nutę jestem otwarty na wszystko :)<3 

     

     

     

    1. NVXER

      NVXER

      dodaj gwiazdke w je*nieciu :D

       

  7. Zapraszam na mój kanał, niedługo już dzisiaj nowa pompa :) https://www.youtube.com/channel/UCvCWXBM2O-GqVedT0Np144Q 

    LECIMY Z TYM AUUU

  8. @szczurixo To dopiero początek mam jeszcze więcej kawałków o wiele lepszych ale nie wszystko na raz
  9. Mam nadzieje że administracja wie co traci bo widać panie Kacperku^^ wróciłem uzdolniony w coś więcej
  10. Nowa nuta na kanale zobacz  BYCZKU :)

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin