Skocz do zawartości

Mafi

Gracz
  • Postów

    24
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Love
    Mafi przyznał(a) reputację dla .Luzix za aktualizację statusu, O TANICH AUTACH Z SALONÓW Witam, kiedyś wspomniałem o serwerze zalanym przez złomy? C   
    O TANICH AUTACH Z SALONÓW
     
        Witam, kiedyś wspomniałem o serwerze zalanym przez złomy? Czy podtrzymuję swoje zdanie? Tak, ale wydaje mi się, że sprawa wygląda lepiej. Gracze chętnie dzielą się autami i razem pracują. A jak kogoś nie stać na samochód, zwłaszcza nowy, zawsze można garnąć się na pewnych warunkach  do tej, czy innej organizacji. Jednak zanim spełnią wymagania, to wątpię, żeby ktoś nie miał dobrego auta lub pieniędzy na nie. Jakie polecam na początek?

    BOBCAT

        Jeśli chciałbyś pickupa za "psie pieniądze", na którego narzekać nie będziesz, Bobcat jest dla ciebie. Zwykłe auto 1.6 kosztuje około 15k. Przy odrobinie szczęścia może on być troszkę tańszy, lub droższy. Co możesz z nim robić? Wozić motory, dobrać warianty, a dla wybrednych tunerzy  też coś na pewno mają. Jak dla kogoś 15k to za dużo, parę razy widziałem ze znikomym przebiegiem nawet na giełdzie do 10k.

    BRAVURA
    lub

        Jeśli do tej pory wolałeś Mananę, Bravura jest dla ciebie super  alternatywą. Ile kosztuje nówka? około 20-stu tysięcy. Jeśli cena cena cię przeraża, Gracze na giełdach często wystawiają auta w zaniżonych cenach. Przyjemność w prowadzeniu, oko nie boli od patrzenia, przeciętny v-max i styl. Wersja auta zależy od ciebie, ale preferuję kabriolet. Sam miałem kiedyś kilka takich  samochodów, ciepło je wspominam i zdecydowanie kiedyś do furki wrócę mimo, że mam Schaftera 2.0 i Gammę 1.8. Jak dla mnie to przyzwoite auto do kupienia dosłownie "za pchły".
     
    EMPEROR

        Co do czteroosobówek miałem problem - nie mogłem się zdecydować. Ale jak czegoś szukasz 25k, Emperor wydawał się najsensowniejszy. Porządne auta tego typu sięgają od 30-40k, a mi zależało na doborze w miarę tanich zabawek. Tu byłem zmuszony skubnąć fotkę od jednego z was - @Mafi dziękuję i pozdrawiam Cię cieplutko. Dlaczego akurat Emperor? Po pierwsze przyzwoity wygląd, który nie odtrąca, poza wydaję mi się, że ma raczej przyzwoity handling. Mógłbym polecić Vincenta, ale jak dla mnie ma za niski prześwit.
     
        Jak dla mnie, przyzwoite auta w salonowych cenach. Trzymam się oficjalnej rozpiski cen, która może być przestarzała. Prawdopodobnie znajdziesz coś ciekawego, o czym nie wspomniałem (napisałem o pewniaczkach). Nie chciałem pisać o autach wycofanych, jak Manana czy Perennial, które kiedyś były za 15k, nowiutkie. Jeśli zajrzysz na giełdę do 50k, prawdopodobnie znajdziesz wspomniane auta w niższej  cenie lub coś lepszego w podobnych, o których wspomniałem. Zachęcam do przemyślanego  zakupu i pozdrawiam cieplutko ♥.
  2. 4Love
    Mafi przyznał(a) reputację dla Zewsky000 za aktualizację statusu, Gratulacje! Widzimy się na S1. @xMimis @Krisek. @matrxx503.pdw @Bej.777borys @xereeq   
    Gratulacje! Widzimy się na S1.
     @xMimis
     @Krisek.
     @matrxx503.pdw
     @Bej.777borys
     @xereeq
     @Gilaty*
     @Graggy
     @Szefito*
     @Desterek
     @Tifonik
     @Speczi.
     @casp3r.mvp
     @jestemmallas
     @SmileSlow
     @SnusMasterPDW
     @Kartun.exe
     @prot105
     @Bombowyyy
     @shvxd
     @matimefer;]]
     @Lekorz47
     @Szeryf1to
     @Kopacka
     @Mafi
     @Milo0o
     @Chorywacja
     @M@g!czny
     @Kierzan
     @Shrepard.meow
     @barox123
     @miko1818
     @AiO1906
     @Nugetss
     @GramyJokerem
     @youngBambol
     @Stakob
     @osa8
     @RysyNaRolexie
     @PredkaSerwetka
     @Timonik
     @ZK.
     @Skarek
     @Szymol.
     @thamian.crackhouse
     @wilk1994r
     @EM3RES.
     @vluckydev
     @Nero2115
     @kleszczu1122
     @Zw1jkka
     @Sedzik
     @aphonix
  3. 4Love
    Mafi przyznał(a) reputację dla swi.der za aktualizację statusu, GRATULUJE ADEPCIAKI, WIDZIMY SIĘ NA SŁUŻBIE @xMimis @Krisek. @matrxx503.pdw @Bej.777b   
    GRATULUJE ADEPCIAKI, WIDZIMY SIĘ NA SŁUŻBIE

     @xMimis
     @Krisek.
     @matrxx503.pdw
     @Bej.777borys
     @xereeq
     @Gilaty*
     @Graggy
     @Szefito*
     @Desterek
     @Tifonik
     @Speczi.
     @casp3r.mvp
     @jestemmallas
     @SmileSlow
     @SnusMasterPDW
     @Kartun.exe
     @prot105
     @Bombowyyy
     @shvxd
     @matimefer;]]
     @Lekorz47
     @Szeryf1to
     @Kopacka
     @Mafi
     @Milo0o
     @Chorywacja
     @M@g!czny
     @Kierzan
     @Shrepard.meow
     @barox123
     @miko1818
     @AiO1906
     @Nugetss
     @GramyJokerem
     @youngBambol
     @Stakob
     @osa8
     @RysyNaRolexie
     @PredkaSerwetka
     @Timonik
     @ZK.
     @Skarek
     @Szymol.
     @thamian.crackhouse
     @wilk1994r
     @EM3RES.
     @vluckydev
     @Nero2115
     @kleszczu1122
     @Zw1jkka
     @Sedzik
     @aphonix
  4. 4Love
    Mafi przyznał(a) reputację dla Matiku za aktualizację statusu, Gz wszystkim! Niech nowe taksowki opanuja ulice SA @xMimis @Krisek. @matrxx503.pdw @B   
    Gz wszystkim! Niech nowe taksowki opanuja ulice SA
     @xMimis
     @Krisek.
     @matrxx503.pdw
     @Bej.777borys
     @xereeq
     @Gilaty*
     @Graggy
     @Szefito*
     @Desterek
     @Tifonik
     @Speczi.
     @casp3r.mvp
     @jestemmallas
     @SmileSlow
     @SnusMasterPDW
     @Kartun.exe
     @prot105
     @Bombowyyy
     @shvxd
     @matimefer;]]
     @Lekorz47
     @Szeryf1to
     @Kopacka
     @Mafi
     @Milo0o
     @Chorywacja
     @M@g!czny
     @Kierzan
     @Shrepard.meow
     @barox123
     @miko1818
     @AiO1906
     @Nugetss
     @GramyJokerem
     @youngBambol
     @Stakob
     @osa8
     @RysyNaRolexie
     @PredkaSerwetka
     @Timonik
     @ZK.
     @Skarek
     @Szymol.
     @thamian.crackhouse
     @wilk1994r
     @EM3RES.
     @vluckydev
     @Nero2115
     @kleszczu1122
     @Zw1jkka
     @Sedzik
     @aphonix
  5. 4Love
    Mafi przyznał(a) reputację dla casp3r.mvp za aktualizację statusu, @xMimis @Krisek. @matrxx503.pdw @Bej.777borys @xereeq @Gilaty* @Graggy @Szefito* @Des   
    @xMimis
     @Krisek.
     @matrxx503.pdw
     @Bej.777borys
     @xereeq
     @Gilaty*
     @Graggy
     @Szefito*
     @Desterek
     @Tifonik
     @Speczi.
     @casp3r.mvp
     @jestemmallas
     @SmileSlow
     @SnusMasterPDW
     @Kartun.exe
     @prot105
     @Bombowyyy
     @shvxd
     @matimefer;]]
     @Lekorz47
     @Szeryf1to
     @Kopacka
     @Mafi
     @Milo0o
     @Chorywacja
     @M@g!czny
     @Kierzan
     @Shrepard.meow
     @barox123
     @miko1818
     @AiO1906
     @Nugetss
     @GramyJokerem
     @youngBambol
     @Stakob
     @osa8
     @RysyNaRolexie
     @PredkaSerwetka
     @Timonik
     @ZK.
     @Skarek
     @Szymol.
     @thamian.crackhouse
     @wilk1994r
     @EM3RES.
     @vluckydev
     @Nero2115
     @kleszczu1122
     @Zw1jkka
     @Sedzik
     @aphonix
    gratki i widzimy się na spawnach!
  6. 4Love
    Mafi przyznał(a) reputację dla RysyNaRolexie za aktualizację statusu, witam współosadzonych, widzimy się! @xMimis @Krisek. @matrxx503.pdw @Bej.777borys @xe   
    witam współosadzonych, widzimy się!
     
     @xMimis
     @Krisek.
     @matrxx503.pdw
     @Bej.777borys
     @xereeq
     @Gilaty*
     @Graggy
     @Szefito*
     @Desterek
     @Tifonik
     @Speczi.
     @casp3r.mvp
     @jestemmallas
     @SmileSlow
     @SnusMasterPDW
     @Kartun.exe
     @prot105
     @Bombowyyy
     @shvxd
     @matimefer;]]
     @Lekorz47
     @Szeryf1to
     @Kopacka
     @Mafi
     @Milo0o
     @Chorywacja
     @M@g!czny
     @Kierzan
     @Shrepard.meow
     @barox123
     @miko1818
     @AiO1906
     @Nugetss
     @GramyJokerem
     @youngBambol
     @Stakob
     @osa8
     @RysyNaRolexie
     @PredkaSerwetka
     @Timonik
     @ZK.
     @Skarek
     @Szymol.
     @thamian.crackhouse
     @wilk1994r
     @EM3RES.
     @vluckydev
     @Nero2115
     @kleszczu1122
     @Zw1jkka
     @Sedzik
     @aphonix
  7. 4Love
    Mafi przyznał(a) reputację dla mengelke za aktualizację statusu, Gratuluje panom taxi pamietajcie za ja wspieram TSA i nie dawajcie sie tym hejterom !   
    Gratuluje panom taxi  pamietajcie za ja wspieram TSA i nie dawajcie sie tym hejterom !
    @xMimis
    @Krisek.
    @matrxx503.pdw
    @Bej.777borys
    @xereeq
    @Gilaty*
    @Graggy
    @Szefito*
    @Desterek
    @Tifonik
    @Speczi.
    @casp3r.mvp
    @jestemmallas
     @SmileSlow
     @SnusMasterPDW
     @Kartun.exe
     @prot105
     @Bombowyyy
     @shvxd
     @matimefer;]]
     @Lekorz47
     @Szeryf1to
     @Kopacka
     @Mafi
     @Milo0o
     @Chorywacja
     @M@g!czny
     @Kierzan
     @Shrepard.meow
     @barox123
     @miko1818
     @AiO1906
     @Nugetss
     @GramyJokerem
     @youngBambol
     @Stakob
     @osa8
     @RysyNaRolexie
     @PredkaSerwetka
     @Timonik
     @ZK.
     @Skarek
     @Szymol.
     @thamian.crackhouse
     @wilk1994r
    @EM3RES.
    @vluckydev
    @Nero2115
    @kleszczu1122
    @Zw1jkka
    @Sedzik
    @aphonix
  8. 4Love
    Mafi przyznał(a) reputację dla Chorywacja za aktualizację statusu, gz i widzimy się   
    gz i widzimy się  
     
  9. 4Love
    Mafi przyznał(a) reputację dla lisu' za aktualizację statusu, Gratulacje!! Do zobaczenia na S1 @xMimis @Krisek. @matrxx503.pdw @Bej.777borys @xeree   
    Gratulacje!! Do zobaczenia na S1 
     @xMimis
     @Krisek.
     @matrxx503.pdw
     @Bej.777borys
     @xereeq
     @Gilaty*
     @Graggy
     @Szefito*
     @Desterek
     @Tifonik
     @Speczi.
     @casp3r.mvp
     @jestemmallas
     @SmileSlow
     @SnusMasterPDW
     @Kartun.exe
     @prot105
     @Bombowyyy
     @shvxd
     @matimefer;]]
     @Lekorz47
     @Szeryf1to
     @Kopacka
     @Mafi
     @Milo0o
     @Chorywacja
     @M@g!czny
     @Kierzan
     @Shrepard.meow
     @barox123
     @miko1818
     @AiO1906
     @Nugetss
     @GramyJokerem
     @youngBambol
     @Stakob
     @osa8
     @RysyNaRolexie
     @PredkaSerwetka
     @Timonik
     @ZK.
     @Skarek
     @Szymol.
     @thamian.crackhouse
     @wilk1994r
     @EM3RES.
     @vluckydev
     @Nero2115
     @kleszczu1122
     @Zw1jkka
     @Sedzik
     @aphonix
  10. 4Love
    Mafi przyznał(a) reputację dla Januszz* za aktualizację statusu, Gratki dla was!   
    Gratki dla was!
  11. 4Love
    Mafi przyznał(a) reputację dla EM3RES. za aktualizację statusu, Do zobaczenia na S1 kolegowie @xMimis @Krisek. @matrxx503.pdw @Bej.777borys @xereeq @   
    Do zobaczenia na S1 kolegowie

     @xMimis
     @Krisek.
     @matrxx503.pdw
     @Bej.777borys
     @xereeq
     @Gilaty*
     @Graggy
     @Szefito*
     @Desterek
     @Tifonik
     @Speczi.
     @casp3r.mvp
     @jestemmallas
     @SmileSlow
     @SnusMasterPDW
     @Kartun.exe
     @prot105
     @Bombowyyy
     @shvxd
     @matimefer;]]
     @Lekorz47
     @Szeryf1to
     @Kopacka
     @Mafi
     @Milo0o
     @Chorywacja
     @M@g!czny
     @Kierzan
     @Shrepard.meow
     @barox123
     @miko1818
     @AiO1906
     @Nugetss
     @GramyJokerem
     @youngBambol
     @Stakob
     @osa8
     @RysyNaRolexie
     @PredkaSerwetka
     @Timonik
     @ZK.
     @Skarek
     @Szymol.
     @thamian.crackhouse
     @wilk1994r
     @EM3RES.
     @vluckydev
     @Nero2115
     @kleszczu1122
     @Zw1jkka
     @Sedzik
     @aphonix
  12. 4Love
    Mafi przyznał(a) reputację dla Stakob za aktualizację statusu, GZ dla was widzimy się na S1 @xMimis @Krisek. @matrxx503.pdw @Bej.777borys @xereeq @G   
    GZ dla was widzimy się na S1
     @xMimis
     @Krisek.
     @matrxx503.pdw
     @Bej.777borys
     @xereeq
     @Gilaty*
     @Graggy
     @Szefito*
     @Desterek
     @Tifonik
     @Speczi.
     @casp3r.mvp
     @jestemmallas
     @SmileSlow
     @SnusMasterPDW
     @Kartun.exe
     @prot105
     @Bombowyyy
     @shvxd
     @matimefer;]]
     @Lekorz47
     @Szeryf1to
     @Kopacka
     @Mafi
     @Milo0o
     @Chorywacja
     @M@g!czny
     @Kierzan
     @Shrepard.meow
     @barox123
     @miko1818
     @AiO1906
     @Nugetss
     @GramyJokerem
     @youngBambol
     @Stakob
     @osa8
     @RysyNaRolexie
     @PredkaSerwetka
     @Timonik
     @ZK.
     @Skarek
     @Szymol.
     @thamian.crackhouse
     @wilk1994r
     @EM3RES.
     @vluckydev
     @Nero2115
     @kleszczu1122
     @Zw1jkka
     @Sedzik
     @aphonix
     
  13. 4Love
    Mafi przyznał(a) reputację dla gethin.kcbambi za aktualizację statusu, chyba troszkę za dużo tego...   
    chyba troszkę za dużo tego...


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin