Skocz do zawartości

Dexter.

Gracz
  • Postów

    168
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Dexter.

  1. Dexter.

    [S] Bandito

    Jestem na serwerze jbc.
  2. Dexter.

    [S] Bandito

    Czekam o 18 na giełdzie LV
  3. Mam w tej chwili 180k. Sprzedaję tak koło 18 Bandito i już będę miał hajs.
  4. Za 180k to ja sprzedałem 1.8 z UP1. Już wolę sobie Cheetah za 300k kupić ;P
  5. Dexter.

    [S] Bandito

    Dzisiaj postaram się wbić. Jakoś 17-18 napewno będę. I jest uprzejma odpowiedź xd
  6. Dexter.

    [S] Bandito

    Zgadzam się na tą cenę
  7. Dexter.

    [K]Auto 130k !

    Bandito 1.6 cena 160k
  8. Dexter.

    [S] Bandito

    A w sumie mogę go za 160k oddać
  9. Dexter.

    [S] Bandito

    Jeszcze trochę i Bandito znajdzie nowego jeźdźca
  10. Bandito 8 na serwerze. Posiada fele. Nowe kosztuje 225k w salonie, a moja z przebiegiem 169km za 210k do nego
  11. Dexter.

    Odchodze :/

    Napraw jak najszybciej i wracaj
  12. Dexter.

    Było miło

    hahahaha dobre siemanko Boluś
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin