-
Postów
98 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
XshadowQ przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, W dzisiejszej akcji charytatywnej postanowiło wziąć udział 362 osoby. Wszystkim im dz
W dzisiejszej akcji charytatywnej postanowiło wziąć udział 362 osoby. Wszystkim im dziękujemy, że poświęcili swój czas, by komuś pomóc. Od siebie zdecydowałem się dodać jeszcze 0,5zł za każdego uczestnika, co skutkowało wpłatą 543zł na konto Marcelka.
Potwierdzenie wpłaty:
https://www.siepomaga.pl/wplata/neSRykwk
-
XshadowQ przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, No hej, niektórzy z was, co jakiś czas, na kilka chwil tracą łączność z serwerem, cze
No hej, niektórzy z was, co jakiś czas, na kilka chwil tracą łączność z serwerem, czego skutkiem jest wyrzucenie z serwera. Problem ten dotyka jedną grupę osób, gdzie reszta nie posiada tego problemu. Jak udało nam się dowiedzieć, problem występuje po stronie operatora (OVH) i dotyczy on części jego serwerów. Problem jest złożony i jego naprawa wymaga czasu, dlatego tej nocy postaramy się o przeniesienie serwera na nową maszynę, na której problem nie powinien już występować. Czy rzeczywiście tak będzie? Nie mam pojęcia, zobaczymy po fakcie. Jednakże każdy robi co może by zażegnać ten problem. Gdy to się uda, zrobimy co w naszej mocy abym wynagrodzić wam ów problemy.
-
XshadowQ przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Aktualizacja #2 Niestety, prawdopodobnie nie uda się szybko rozwiązać problemu. Konie
Aktualizacja #2
Niestety, prawdopodobnie nie uda się szybko rozwiązać problemu. Konieczne będzie tymczasowe przeniesienie serwera i bazy danych. Cały proces powinien potrwać nie dłużej niż 30 minut, przez ten czas serwer będzie wyłączony.
Za utrudnienia przepraszamy/
-
XshadowQ przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, Problem z serwerem jest juz zlokalizowany i wraz z hostingiem robimy co w naszej mocy
Problem z serwerem jest juz zlokalizowany i wraz z hostingiem robimy co w naszej mocy aby temu zaradzić. Wkrótce przekażę więcej informacji.
Za problemy przepraszamy
-
XshadowQ otrzymał(a) reputację od ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, Wesołych feri życze wszystkim
Wesołych feri życze wszystkim
-
-
-
XshadowQ przyznał(a) reputację dla ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, Taka tam ucieczka przed SAPD
Taka tam ucieczka przed SAPD
-
XshadowQ otrzymał(a) reputację od ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, Wesołych feri życze wszystkim
Wesołych feri życze wszystkim
-
XshadowQ przyznał(a) reputację dla ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, ,, 10 zdjęć zrobione przed tragedią '' https://imgur.com/mNki6YE
,, 10 zdjęć zrobione przed tragedią ''
https://imgur.com/mNki6YE
-
XshadowQ przyznał(a) reputację dla ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, [chyba] Widzimy się za 4 miesiące! @ManiekPL @ZbyK.gg @Griski*
[chyba] Widzimy się za 4 miesiące! @ManiekPL @ZbyK.gg @Griski*
-
XshadowQ przyznał(a) reputację dla ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, https://imgur.com/wA1xbtL Mur Berliński , 1961rok. @MuffinnQ @Ksiadz.Wieslaw.cj @Tadz
https://imgur.com/wA1xbtL
Mur Berliński , 1961rok.
@MuffinnQ @Ksiadz.Wieslaw.cj @Tadziu_Somsiad @karolz05 @FitroX @Xeon1337 @3l3ktro @Herbatnik
Pss , zostaw 4like
-
XshadowQ otrzymał(a) reputację od ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, mam nietypową sprawę można się jakos skontaktować ?
mam nietypową sprawę można się jakos skontaktować ?
-
XshadowQ otrzymał(a) reputację od ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, mam nietypowa sprawę do pana można jakiś kontakt
mam nietypowa sprawę do pana można jakiś kontakt
-
XshadowQ otrzymał(a) reputację od jestem bogiem za aktualizację statusu, to co z tą nietypowa sprawa
to co z tą nietypowa sprawa
-
XshadowQ otrzymał(a) reputację od jestem bogiem za aktualizację statusu, mam nitypowa sprawa możemy się jakos skontaktowac
mam nitypowa sprawa możemy się jakos skontaktowac
-
XshadowQ otrzymał(a) reputację od jestem bogiem za aktualizację statusu, zależy mi bardzo prepraszam za zabany czas
zależy mi bardzo prepraszam za zabany czas
-
XshadowQ otrzymał(a) reputację od jestem bogiem za aktualizację statusu, to pomoze mi pan jakos
to pomoze mi pan jakos
-
XshadowQ otrzymał(a) reputację od ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, mam nietypową sprawę można się jakos skontaktować ?
mam nietypową sprawę można się jakos skontaktować ?
-
XshadowQ otrzymał(a) reputację od ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, mam nietypową sprawę można się jakos skontaktować ?
mam nietypową sprawę można się jakos skontaktować ?
-
XshadowQ otrzymał(a) reputację od ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, mam nietypową sprawę można się jakos skontaktować ?
mam nietypową sprawę można się jakos skontaktować ?
-
XshadowQ otrzymał(a) reputację od ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, mam nietypową sprawę można się jakos skontaktować ?
mam nietypową sprawę można się jakos skontaktować ?
-
XshadowQ otrzymał(a) reputację od ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, mam nietypowa sprawę do pana można jakiś kontakt
mam nietypowa sprawę do pana można jakiś kontakt
-
XshadowQ przyznał(a) reputację dla ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, Mam na myśli kebab z podwójnym tłuszczykiem i łyk piwa z lodówki
Mam na myśli kebab z podwójnym tłuszczykiem i łyk piwa z lodówki
-
XshadowQ przyznał(a) reputację dla ✮ Amalyssek za aktualizację statusu, +rep uczciwy gracz
+rep uczciwy gracz