Skocz do zawartości

ReaR

Gracz
  • Postów

    186
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Love
    ReaR przyznał(a) reputację dla minecraftmaciek2010PL za aktualizację statusu, Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg. Pozdrawiam @wolnymaciek2010PL - brat z innej   
    Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg.
    Pozdrawiam
    @wolnymaciek2010PL - brat z innej mamy
    @garbatymaciek2010PL - muzg wszystkich operacji, najmondrzejszy ze wszystkich mackuw
    @maciek2010PL - najlepszy jutuber 4life i wogule odwalacz jakich malo
    @koksumaciek2010PL - smieszny typek ktury niby nas nie lubi ale jednak nas kocha a my kochamy go
    @goroncydamus - gruby, zadufany w sobie i hipokryta ale jednak kolega jakich malo i da sie go lubic
    @.Nati - najlepsza supporterka 4life
    @Pilownik. - to taki kuzyn i do melanzu i do wyplakania w ramie
    @RomekPijak - dobry ziomek ale hudini jakis pojawia sie i znika na serwerze
    @sannia - najlepsza du*a na serwerze
    @[email protected] - brat najlepszej du*y na serwerze 
    @ReaR - najlepszy busiorz
    @Gwozdziu - dobry kumpel ktory szczurka nie odmowi
    @bombel15 - zawsze o mnie pamieta
    @kubusssss - kocha sie w najlepszej du**e na serwerze
    @ahabyy - przepłacił za domek ale jednak ma najlepszego esioka w polsce
    Nie Pozdrawiam
    @K_R_U_K_ - zniszczył organizacje i próbował nas podzielic
     
        Dziękuję @ZbyK.gg za stworzenie miejsca, w którym poznałem wiele niesamowitych osób, spędziłem niezapomniane chwile i nie żałuję ani jednej przegranej minuty.
     
    Przepraszam kazda osobe której nie wyroznilem ale jem krówke i zapomnialem
     
  2. 4Fun
    ReaR otrzymał(a) reputację od PawelTDI.antygwiazda za aktualizację statusu, Czyli kasyno nie oddało xd   
    Czyli kasyno nie oddało xd 
  3. 4Fun
    ReaR otrzymał(a) reputację od PawelTDI.antygwiazda za aktualizację statusu, Czyli kasyno nie oddało xd   
    Czyli kasyno nie oddało xd 
  4. 4Like
    ReaR otrzymał(a) reputację od ZK. za aktualizację statusu, Ostatnio widziany 2026-01-17 16:03:06   
    Ostatnio widziany2026-01-17 16:03:06  
  5. 4Like
    ReaR otrzymał(a) reputację od ZK. za aktualizację statusu, Ostatnio widziany 2026-01-17 16:03:06   
    Ostatnio widziany2026-01-17 16:03:06  
  6. 4Angry
    ReaR otrzymał(a) reputację od RKS.Doli za aktualizację statusu, Nie że coś ale @RKS.Doli Cię stalkuhe i muwi że mu się podobasz   
    Nie że coś ale @RKS.Doli Cię stalkuhe i muwi że mu się podobasz 
  7. 4Fun
    ReaR otrzymał(a) reputację od Vikaa. za aktualizację statusu, Chciałbym kiedyś miljon wyświetleń profilu jak zbyk   
    Chciałbym kiedyś miljon wyświetleń profilu jak zbyk 
  8. 4Love
    ReaR otrzymał(a) reputację od umefor za aktualizację statusu, @Frixo @umerrfr [*]   
    @Frixo @umerrfr [*]
  9. 4Fun
    ReaR otrzymał(a) reputację od PaoloBianchi za aktualizację statusu,   
  10. 4Fun
    ReaR otrzymał(a) reputację od PaoloBianchi za aktualizację statusu,   
  11. 4Fun
    ReaR otrzymał(a) reputację od PaoloBianchi za aktualizację statusu,   
  12. 4Fun
    ReaR otrzymał(a) reputację od PaoloBianchi za aktualizację statusu,   
  13. 4Fun
    ReaR otrzymał(a) reputację od PaoloBianchi za aktualizację statusu,   
  14. 4Fun
    ReaR otrzymał(a) reputację od PaoloBianchi za aktualizację statusu,   
  15. 4Fun
    ReaR otrzymał(a) reputację od PaoloBianchi za aktualizację statusu,   
  16. 4Fun
    ReaR otrzymał(a) reputację od PaoloBianchi za aktualizację statusu,   
  17. 4Like
    ReaR otrzymał(a) reputację od Pawex... za aktualizację statusu, Honda leży w rowie https://vm.tiktok.com/ZNRUc9g7J/ (Stary film)   
    Honda leży w rowie 
    https://vm.tiktok.com/ZNRUc9g7J/
     
    (Stary film)
  18. 4Like
    ReaR otrzymał(a) reputację od Pawex... za aktualizację statusu, Honda leży w rowie https://vm.tiktok.com/ZNRUc9g7J/ (Stary film)   
    Honda leży w rowie 
    https://vm.tiktok.com/ZNRUc9g7J/
     
    (Stary film)
  19. 4Love
    ReaR przyznał(a) reputację dla DreeY za aktualizację statusu, Chciałbym mieć 100000 wyświetleń profilu !   
    Chciałbym mieć 100000 wyświetleń profilu !
  20. 4Wow
    ReaR otrzymał(a) reputację od Pavi za aktualizację statusu, Nowa fura pozdro   
    Nowa fura pozdro 

  21. 4Wow
    ReaR otrzymał(a) reputację od Pavi za aktualizację statusu, Nowa fura pozdro   
    Nowa fura pozdro 

  22. 4Love
    ReaR otrzymał(a) reputację od sicario* za aktualizację statusu, Oficjalne przeproszenie @kvmykk.ogf Chcialbym szczerze przeprosić funcjonariusza jak   
    Oficjalne przeproszenie @kvmykk.ogf
    Chcialbym szczerze przeprosić funcjonariusza jak i administratora serwera za swoje wyzwiska kierowane w jego stronę. Kara jest całkowicie słuszna za moje zachowanie, kvmykk nic w tym związku nie zawinił wręcz próbował moje jeszcze uspokoić bym nie otrzymał kary za swoje zachowanie. Po pierwszych jego ostrzeżeniach nie doceniłem tego co on zrobił i otrzymałem karę wyciszenia na 14dni która i tak w porównaniu do mojego zachowania była bardzo mała. Chciałbym jeszcze raz szczerze przeprosić kvmykka za te wyzwiska ponieważ w ten sytuacji tylko i wyłącznie ja zawiniłem i jak skończony debil nie zrozumiałem tego,  że on i tak chciał dla mnie dobrze i większość po pierwszej wiadomości wysłała by mnie na bana.
     kvmykk.ogf to spoko gość pozdro!!
     
    Wiadomość nie jest pisana w celu szybszego ściągnięcia kary.
     
    Z uszanowaniem, ReaR!
  23. 4Love
    ReaR otrzymał(a) reputację od sicario* za aktualizację statusu, Oficjalne przeproszenie @kvmykk.ogf Chcialbym szczerze przeprosić funcjonariusza jak   
    Oficjalne przeproszenie @kvmykk.ogf
    Chcialbym szczerze przeprosić funcjonariusza jak i administratora serwera za swoje wyzwiska kierowane w jego stronę. Kara jest całkowicie słuszna za moje zachowanie, kvmykk nic w tym związku nie zawinił wręcz próbował moje jeszcze uspokoić bym nie otrzymał kary za swoje zachowanie. Po pierwszych jego ostrzeżeniach nie doceniłem tego co on zrobił i otrzymałem karę wyciszenia na 14dni która i tak w porównaniu do mojego zachowania była bardzo mała. Chciałbym jeszcze raz szczerze przeprosić kvmykka za te wyzwiska ponieważ w ten sytuacji tylko i wyłącznie ja zawiniłem i jak skończony debil nie zrozumiałem tego,  że on i tak chciał dla mnie dobrze i większość po pierwszej wiadomości wysłała by mnie na bana.
     kvmykk.ogf to spoko gość pozdro!!
     
    Wiadomość nie jest pisana w celu szybszego ściągnięcia kary.
     
    Z uszanowaniem, ReaR!
  24. 4Sad
    ReaR otrzymał(a) reputację od goroncydamus za aktualizację statusu, minecraftmaciek2010PL [*]   
    minecraftmaciek2010PL [*]


  25. 4Love
    ReaR otrzymał(a) reputację od sicario* za aktualizację statusu, Oficjalne przeproszenie @kvmykk.ogf Chcialbym szczerze przeprosić funcjonariusza jak   
    Oficjalne przeproszenie @kvmykk.ogf
    Chcialbym szczerze przeprosić funcjonariusza jak i administratora serwera za swoje wyzwiska kierowane w jego stronę. Kara jest całkowicie słuszna za moje zachowanie, kvmykk nic w tym związku nie zawinił wręcz próbował moje jeszcze uspokoić bym nie otrzymał kary za swoje zachowanie. Po pierwszych jego ostrzeżeniach nie doceniłem tego co on zrobił i otrzymałem karę wyciszenia na 14dni która i tak w porównaniu do mojego zachowania była bardzo mała. Chciałbym jeszcze raz szczerze przeprosić kvmykka za te wyzwiska ponieważ w ten sytuacji tylko i wyłącznie ja zawiniłem i jak skończony debil nie zrozumiałem tego,  że on i tak chciał dla mnie dobrze i większość po pierwszej wiadomości wysłała by mnie na bana.
     kvmykk.ogf to spoko gość pozdro!!
     
    Wiadomość nie jest pisana w celu szybszego ściągnięcia kary.
     
    Z uszanowaniem, ReaR!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin