-
Postów
186 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ ReaR przyznał(a) reputację dla minecraftmaciek2010PL za aktualizację statusu, Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg. Pozdrawiam @wolnymaciek2010PL - brat z innej
Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg.
Pozdrawiam
@wolnymaciek2010PL - brat z innej mamy
@garbatymaciek2010PL - muzg wszystkich operacji, najmondrzejszy ze wszystkich mackuw
@maciek2010PL - najlepszy jutuber 4life i wogule odwalacz jakich malo
@koksumaciek2010PL - smieszny typek ktury niby nas nie lubi ale jednak nas kocha a my kochamy go
@goroncydamus - gruby, zadufany w sobie i hipokryta ale jednak kolega jakich malo i da sie go lubic
@.Nati - najlepsza supporterka 4life
@Pilownik. - to taki kuzyn i do melanzu i do wyplakania w ramie
@RomekPijak - dobry ziomek ale hudini jakis pojawia sie i znika na serwerze
@sannia - najlepsza du*a na serwerze
@[email protected] - brat najlepszej du*y na serwerze
@ReaR - najlepszy busiorz
@Gwozdziu - dobry kumpel ktory szczurka nie odmowi
@bombel15 - zawsze o mnie pamieta
@kubusssss - kocha sie w najlepszej du**e na serwerze
@ahabyy - przepłacił za domek ale jednak ma najlepszego esioka w polsce
Nie Pozdrawiam
@K_R_U_K_ - zniszczył organizacje i próbował nas podzielic
Dziękuję @ZbyK.gg za stworzenie miejsca, w którym poznałem wiele niesamowitych osób, spędziłem niezapomniane chwile i nie żałuję ani jednej przegranej minuty.
Przepraszam kazda osobe której nie wyroznilem ale jem krówke i zapomnialem
-
✮ ReaR otrzymał(a) reputację od ✮ PawelTDI.antygwiazda za aktualizację statusu, Czyli kasyno nie oddało xd
Czyli kasyno nie oddało xd
-
✮ ReaR otrzymał(a) reputację od ✮ PawelTDI.antygwiazda za aktualizację statusu, Czyli kasyno nie oddało xd
Czyli kasyno nie oddało xd
-
✮ ReaR otrzymał(a) reputację od ✮ ZK. za aktualizację statusu, Ostatnio widziany 2026-01-17 16:03:06
Ostatnio widziany2026-01-17 16:03:06 -
✮ ReaR otrzymał(a) reputację od ✮ ZK. za aktualizację statusu, Ostatnio widziany 2026-01-17 16:03:06
Ostatnio widziany2026-01-17 16:03:06 -
✮ ReaR otrzymał(a) reputację od ✮ RKS.Doli za aktualizację statusu, Nie że coś ale @RKS.Doli Cię stalkuhe i muwi że mu się podobasz
Nie że coś ale @RKS.Doli Cię stalkuhe i muwi że mu się podobasz
-
✮ ReaR otrzymał(a) reputację od Vikaa. za aktualizację statusu, Chciałbym kiedyś miljon wyświetleń profilu jak zbyk
Chciałbym kiedyś miljon wyświetleń profilu jak zbyk
-
✮ ReaR otrzymał(a) reputację od ✮ umefor za aktualizację statusu, @Frixo @umerrfr [*]
@Frixo @umerrfr [*]
-
-
-
-
-
-
-
-
-
✮ ReaR otrzymał(a) reputację od ✮ Pawex... za aktualizację statusu, Honda leży w rowie https://vm.tiktok.com/ZNRUc9g7J/ (Stary film)
Honda leży w rowie
https://vm.tiktok.com/ZNRUc9g7J/
(Stary film)
-
✮ ReaR otrzymał(a) reputację od ✮ Pawex... za aktualizację statusu, Honda leży w rowie https://vm.tiktok.com/ZNRUc9g7J/ (Stary film)
Honda leży w rowie
https://vm.tiktok.com/ZNRUc9g7J/
(Stary film)
-
✮ ReaR przyznał(a) reputację dla DreeY za aktualizację statusu, Chciałbym mieć 100000 wyświetleń profilu !
Chciałbym mieć 100000 wyświetleń profilu !
-
-
-
✮ ReaR otrzymał(a) reputację od ✮ sicario* za aktualizację statusu, Oficjalne przeproszenie @kvmykk.ogf Chcialbym szczerze przeprosić funcjonariusza jak
Oficjalne przeproszenie @kvmykk.ogf
Chcialbym szczerze przeprosić funcjonariusza jak i administratora serwera za swoje wyzwiska kierowane w jego stronę. Kara jest całkowicie słuszna za moje zachowanie, kvmykk nic w tym związku nie zawinił wręcz próbował moje jeszcze uspokoić bym nie otrzymał kary za swoje zachowanie. Po pierwszych jego ostrzeżeniach nie doceniłem tego co on zrobił i otrzymałem karę wyciszenia na 14dni która i tak w porównaniu do mojego zachowania była bardzo mała. Chciałbym jeszcze raz szczerze przeprosić kvmykka za te wyzwiska ponieważ w ten sytuacji tylko i wyłącznie ja zawiniłem i jak skończony debil nie zrozumiałem tego, że on i tak chciał dla mnie dobrze i większość po pierwszej wiadomości wysłała by mnie na bana.
kvmykk.ogf to spoko gość pozdro!!
Wiadomość nie jest pisana w celu szybszego ściągnięcia kary.
Z uszanowaniem, ReaR!
-
✮ ReaR otrzymał(a) reputację od ✮ sicario* za aktualizację statusu, Oficjalne przeproszenie @kvmykk.ogf Chcialbym szczerze przeprosić funcjonariusza jak
Oficjalne przeproszenie @kvmykk.ogf
Chcialbym szczerze przeprosić funcjonariusza jak i administratora serwera za swoje wyzwiska kierowane w jego stronę. Kara jest całkowicie słuszna za moje zachowanie, kvmykk nic w tym związku nie zawinił wręcz próbował moje jeszcze uspokoić bym nie otrzymał kary za swoje zachowanie. Po pierwszych jego ostrzeżeniach nie doceniłem tego co on zrobił i otrzymałem karę wyciszenia na 14dni która i tak w porównaniu do mojego zachowania była bardzo mała. Chciałbym jeszcze raz szczerze przeprosić kvmykka za te wyzwiska ponieważ w ten sytuacji tylko i wyłącznie ja zawiniłem i jak skończony debil nie zrozumiałem tego, że on i tak chciał dla mnie dobrze i większość po pierwszej wiadomości wysłała by mnie na bana.
kvmykk.ogf to spoko gość pozdro!!
Wiadomość nie jest pisana w celu szybszego ściągnięcia kary.
Z uszanowaniem, ReaR!
-
✮ ReaR otrzymał(a) reputację od ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, minecraftmaciek2010PL [*]
minecraftmaciek2010PL [*]
-
✮ ReaR otrzymał(a) reputację od ✮ sicario* za aktualizację statusu, Oficjalne przeproszenie @kvmykk.ogf Chcialbym szczerze przeprosić funcjonariusza jak
Oficjalne przeproszenie @kvmykk.ogf
Chcialbym szczerze przeprosić funcjonariusza jak i administratora serwera za swoje wyzwiska kierowane w jego stronę. Kara jest całkowicie słuszna za moje zachowanie, kvmykk nic w tym związku nie zawinił wręcz próbował moje jeszcze uspokoić bym nie otrzymał kary za swoje zachowanie. Po pierwszych jego ostrzeżeniach nie doceniłem tego co on zrobił i otrzymałem karę wyciszenia na 14dni która i tak w porównaniu do mojego zachowania była bardzo mała. Chciałbym jeszcze raz szczerze przeprosić kvmykka za te wyzwiska ponieważ w ten sytuacji tylko i wyłącznie ja zawiniłem i jak skończony debil nie zrozumiałem tego, że on i tak chciał dla mnie dobrze i większość po pierwszej wiadomości wysłała by mnie na bana.
kvmykk.ogf to spoko gość pozdro!!
Wiadomość nie jest pisana w celu szybszego ściągnięcia kary.
Z uszanowaniem, ReaR!