Na twoim screenshocie jest dalej... Auto było w połowie na DM, dlatego też postanowiłem spuścić ręczny, przepchać po za strefę DM, ponieważ nie możemy wchodzić na ów strefę, oraz Wydaję mi się że kary finansowe które musisz zapłacić żeby wyjąć auto powinny uczyć, abyś następnym razem tak nie robił.
Owszem, jest na logu że wchodzę na strefę bezprawia, lecz było to dosłownie 5 sekund ponieważ auto tak jak mówię było większą połową pozą strefą.
Screenshot ma być dowodem, że rzeczywiście auto było porzucone, a nie fotografią którą możemy powiesić nad łóżkiem.
Minimapa pokazuję różnię zależy jak się stanie, myślę że to nie jest żaden argument.