Skocz do zawartości

Weerciaa

Gracz
  • Postów

    40
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Weerciaa

  1. siema, wbijesz na serwer? ja w sprawie marquisa - dogadamy się

  2. Mowiles ze mozesz zaoferować 3.05 bo podobno wiecej nie masz /3.08kk
  3. Cheeta 2.2 FT bez atrapy up3 nitra na lazurach + 2.3kk PLN
  4. dowiedzialem się ze premiery 1.8 czyste teraz chodzą za wiecej, wiec offka jak na razie jest 250k PLN, a nie 240k
  5. jak chcesz, jak nie dostane więcej to go za tyle sprzedaje.
  6. https://imgur.com/a/Z6qGnhu premiera 1.8 z UP1 sprzedam za 160k po najniższej cenie + 90k to ok. 250k PLN
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin