FT oznacza pełen tune. Pisząc FT pojazd ma być wyposażony we wszystkie najlepsze dostępne modyfikacje, wiec LPG o pojemości 25dm3 w pojezdzie, jak to pisze sprzedajacy: Turismo "FT" jest błędne, ponieważ zostało zamontowane najtańsze lpg.
Jeśli jednak masz rację to ja swoje pojazdy z bakiem 50 oraz lpg 25dm, 50 będę traktować jako pojazdy FT i jeśli miałbym oddawać dla gościa co nabył ode mnie pojazd karę za to, to ty byś się z tego rozliczał, tak samo kupiec tego turismo. Poza tym lpg 25 kosztuje 20k PLN, a lpg 75dm 50k PLN, czyli jak ktoś napisałby skargę na ciebie, musiałbyś oddać mu rekompensatę. Typowa zagrywka - nie napisze że ma najsłabsze lpg, ale posiada, może nie zauważy!!
Dzięki @adus12135 że zwróciłeś na to uwagę, bo taki cwaniaczek już sam nie napisze ze ma LPG o pojemosći 25dm3 i sadzi ze kupujacy będzie wierzył, że jest to pojazd FT, dopóki nie wystawi/lub nie zatankuje pojazdu.