Witam,Verago. San Andreas Police Department.
Na początku zacznijmy od tego, że zostałeś zatrzymany przeze mnie z tego powodu, że u mnie wyjechałeś na środku drogi na trasie LS-LV ( Stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym ). Podjąłem się próby zatrzymania Ciebie po czym zacząłeś uciekać i rozpoczął się za tobą pościg, który zakończył się na DM. Zostałeś powalony przeze mnie gdy wjechałem za tobą na DM i mnie zabiłeś. Później zostałeś znowu powalony przez Officera Coherent a on został zabity przez innego gracza. Więc mieliśmy prawo umieścić Ciebie przez PID. Pozdrawiam.
Moje logi:
[2022-04-10 21:24:00] [Output] : Ⓘ Powalasz gracza DawidJestem2 (ID: 238 ) na ziemię.
[2022-04-10 21:24:00] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza DawidJestem2.
Logi z powalenia Coherenta, które mi wysłał:
[2022-04-10 21:28:49] [Output] : Ⓘ Powalasz gracza DawidJestem2 (ID: 238 ) na ziemię.
[2022-04-10 21:28:50] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza OwoceEgzotyczne.
Jedynie gdzie widzę mój błąd jest to, że zamiast doliczyć tobie za zabójstwo SAPD na DM doliczyłem Tobie za ostrzał. Ponieważ dowiedziałem się od mojego kolegi z frakcji czyli Coherenta, że przed tym jak Ciebie powalił strzelałeś do niego. Zresztą i tak by Ci wyszła taka sama liczba minut w więzieniu czyli 200.
PS: Radze zapoznać się ze wzorem gdy składasz skargę.