Skocz do zawartości

FRXAM

Gracz
  • Postów

    15
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez FRXAM

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. FRXAM

    Coś do 2kk

    Cheetah 2.2 FT z standard bakiem benzyny i bez upów lampki i licznik niebieskie
  3. FRXAM

    Sell Bullet 1.8

    mam cheetaha 2.2 FT bez upów i baku niebieskie lampki i licznik tylko musisz dopłacić
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. 2.2 cheetah bez upów i baku i byś musiał dopłacić z 50-60k Lampki niebieskie
  6. FRXAM

    Kupie coś do 1.2kk

    Cheetah 2.2 FT prócz baku i upów? lampki niebieskie te za 150k offke podaj na priv
  7. Pamiętam ten moment kiedy sie spotaliśmy, poswało nasze trio ja ty i @arrow222, gre mi obróciło o 360 stopni... organizacja wszystko fajnie było gdzie grałem z innymi ekipami tak z wami nie żałuje chłopaki... chciałbym znów zagrać tak z wami... ale na mnie też już pora powoli... Wpadne do ciebie kiedyś... prawko już powoli zdaje może nawet przed wpadne do ciebie bo nie mam daleko aż normalnie lekko łezka mi zakręciła ale no nic nie zdziałasz... Nie zapomnij kartofli tam nawizić Narazicho... mordko...
  8. 78k, na giełdzie czyste stoją po 63k
  9. Dziena za wszystko @beenet pamiętaj ze zawsze mogę do cb podjechać pamiętam ten dzień kiedy cie z @arrow222 zapoznałem i gre moją odwróciło o 360 stopni Napisz mi na Fb powód jeżeli można oto prosić. Pamiętaj, jesteśmy w kontakcie. Trzymaj się i powodzenia, dąż do celu.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Model:Cheetah Pojemność silnika:2.0-2.2 Przebieg pojazdu:do 20k Cena:Offki Dodatki:Najlepiej FT i żeby były niebieskie lub czerwone lampki Coś od siebie:Innych pojazdów nie chce! Najlepiej 2.2 cheetaha Model:Bullet Pojemność silnika:1.8-2.0 Przebieg pojazdu:do 20k Cena:offki Dodatki:1.8 na lampkach najlepiej a 2.0 może być z upem Coś od siebie:Innych pojazdów nie chce!
  12. Dalej aktualne, Może być wymiana za Bulleta lub cheetaha z dopłatą z mojej strony.
  13. FRXAM

    Kupię coś do 550k

    2.2 ZR FULL TUNE bez baku ID 814 10 na serwie, ale byś musiał dać trochę wiecej
  14. ZR 2.2 FT czerwone lampy bez baku id 814 10 na serwie przeb 870 km
  15. ZR-350 2.2 FT bez baku ID 814 10 na serwie przeb 860 + coś ci tam dopłace
  16. Model:ZR-350 ID:814 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu:860 Dodatki:Full tune ,lampki czerwone ,LPG 75 DM ,Czerwony licznikCena: Offke mam na serwie 575k ale to ciut za mało Coś od siebie:Nie ma tylko baku benzynowego SS’y:Potem wstawię Model:Savanna ID:13910 Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu:4400km Dodatki:Posiada Czerwony licznik LPG 50 Kluczyki Fele PaintJobCena: Offki Coś od siebie:vmax 160 fajny lowrider SS’y:Potem wstawię
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin