W dni dzisiejszym chciałbym zrobić Konkurs, w którym do wygrania będzie kwota 10 Tysięcy PLN'ów
Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony poprzez Losowanie.
Aby wziąć udział w konkursie należy:
-Zaobserwować mój profil na forum.
-Napisać dowolny komentarz pod tym Tematem
-Polubić ten Temat.
Pisanie więcej niż jednej wypowiedzi karane jest dyskwalifikacją.
| Odpowiedzi można dodawać do piątku [15.11.2019 do godziny 20] |
Wszystkim biorącym udział w tym konkursie życzę powodzenia, wyniki konkursu pojawią się po zamknięciu konkursu.