Skocz do zawartości

Moskva.

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Moskva.

  1. 4kk za infa XDD? 3.7 po sell
  2. @wolnymaciek2010PL nasz blat bozy, @Veeito @Mr.Sausage @Ciastkowy* @Specjalista@TheRogal19 @adus12135 @Nubax @Verago. @Dominik' @Fabian.. @Reksio* @ProLek$i @przemokoks @Kaczorek* @Fruzio. @ZbyK.gg @Greyna.gg @XQward @DreeY @Martusiaaa KOCHAM JOM @Brukselka @Limitless.
  3. Przed chwila o Turka Śmieszne te wasze oferty, co do infa 3.3KK oferujesz XDDD, 3.6 PO SELL
  4. A ty to co gościu flugs jakis 550 po sell
  5. Gościu mam 10 lat kim ty jesteś żebyś mi muwil co mam robić kurna
  6. @wolnymaciek2010PL pa to blad
  7. Dziecko rozwalony jestes 300k po sell
  8. ELO perek 1.4 felgi zwykle przebieg świeży silnik na kacie blat 2010PL poleca
  9. W dwa tyg SE zasobie 2kk bo juz wczoraj SE 150k zrobiłem w 4h
  10. Nie chce rumpiaka za longa, mogę ci. Offe dac 2kk i za dwa tyg kupuje
  11. Bez śmiesznych 997 same kłopoty z tego co widzę
  12. Moskva.

    Manana id 56

    Złotowo ta manana to cały twój dobytek 911k
  13. Moskva.

    Manana id 56

    Gościu to ty mnienwyzywasz a ja negocjuje cenę 910k
  14. Moskva.

    Manana id 56

    @wolnymaciek2010PL blat wyzywa mnie ekipie wzywaj
  15. Moskva.

    Manana id 56

    Naicz się formułować zdania i ELO gościu za 1.5kk hahahahahaha
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin