Skocz do zawartości

Moskva.

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Moskva.

  1. Za elegy i sentinel i troszku doplacasz Bullet 2.2 ft bez nitra?
  2. Napisalem pv co do oferty.
  3. Moskva.

    Kilka pojazdów

    Sultan 2.0ft bez nitra (Baki 50/50 szyby 80%)
  4. Moskva.

    UNIKAT

    XDDDDD ten rower max 200k szymus nie przeplacaj
  5. XD, nie śmieszne albo licytujesz i podajesz cene za ktora chcesz zakupic lub tylko patrzysz.
  6. Hehe ale ja 540k mg miec nawet na teraz
  7. Hehe 540 z dorabianiem, idzcie spac
  8. Biore za 500 ale muszę dorobic
  9. Sam go robilwm i to nawet prawue ft nie jest dzias Specjalnie zrobiłem nie ft zeby nie zarabiali ceje Ale dam 350k bo sam go robiłem
  10. Moskva.

    lock

    3.85 po sell
  11. Posiadam elegy 1.8 fele licznik spoiler ogr.
  12. https://mta4life.pl/forums/topic/192682-dobrą-kolekcję-warto-wejść/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin