Skocz do zawartości

Moskva.

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Moskva.

  1. Tak kozaczek xdd taki kozaczek ze passa wali xxd
  2. On ma majatek3.5kk xdd i nie oszukuj xdd ale co daje majatek do ceny tego pojazdu? Ten pojazd bez upow jest wart max 500k xd wiec przebije 455k
  3. Po co mnie przebijacie ? I tak to ja win tu bo macie jakies po 600k i nawet na kolekcje was nie stać jedynie na tencze perkow/ 25k idzcie gdzies indziej przebijać po 1k cebulaki polaki
  4. 20 i pytanko zmieści sie 10 pojazdow wraz z rowerem?
  5. Moskva.

    Domek LV

    Takiej potrzebuje pod kolekcje 3k
  6. Eh ladnw lampy do ranchera ten fagguo bedzie pasowal 90k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin