Skocz do zawartości

swi.der

Gracz
  • Postów

    146
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez swi.der

  1. Model: Admiral (445) ID: 147061 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 21,6km Dodatki: wlot -maska (1076), wlot - maska (1079) Cena: offki od 34k Coś od siebie: Fajny adaś z dupcią, na start furka jak znalazł. SS’y:
  2. fajne fajne, ale still dalej czekam na offki
  3. Model: Virgo (491) ID: 7575 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 86579,8km Dodatki: felgi (1081), wydech (1021), moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), przyciemnienie szyb (80%) Cena: oferty Coś od siebie: Fura jak talala, chce zobaczyc mniej wiecej ile to jest warte, jak bedzie fajna oferta to moze nawet ktos odjedzie z tym cacuszkiem SS’y:
  4. Model: Cheetah (415) ID: 138137 Pojemność silnika: 2000cm3 Przebieg pojazdu: 9018,6km Dodatki: felgi (1025), moduł UP4, tablica rejestracyjna (supercar), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB Cena: offki fajnie jakby byly od 650k Coś od siebie: fajny czitos fajnie smiga, wyprzedaje bo znikam moze z serwerka, ewentualnie mile widzana wymianka za furke na niziutkim id SS’y:
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. swi.der

    Lock

    na start 750 trade
  7. SOLD - poszło, mozna zamykac
  8. Model: Buffalo (402) ID: 44261 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 15644,9km Dodatki: felgi (1076), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, aplikacja eTransporter Cena: 245k Coś od siebie: Ładny, stylowy bufek pod rozbudowe. Fajnie śmiga, jak rozbudujesz to sapdy beda sie ciebie bały SS’y:
  9. bruh momento numero dos, dzk za bumpa // lecimy dalej
  10. Model: Buffalo (402) ID: 44261 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 15644,9km Dodatki: felgi (1076), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, aplikacja eTransporter Cena: offki Coś od siebie: Poglądowo wystawiam, chciałbym wiedzieć mniej więcej ile to jest warte SS’y:
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. nie, zelda breath of the wild
  13. łotasiet ominela mnie 6rocznica grania na 4lajfaj, z tego miejsca pozdrawiam wszystkich starych dziadow i enjoyerow starej kopalni

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin