Skocz do zawartości

swi.der

Gracz
  • Postów

    146
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez swi.der

  1. gostek chyba upadl na ziemie ze takie offki // dalej
  2. Model: Glendale (466) ID: 4643 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 70644km Dodatki: felgi (1096), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, moduł ABS, aplikacja eTransporter Cena: offy Coś od siebie: Super autko pod projekt. 21 glendalka ogólnie na serwerze, 3/4 aktywna SS’y:
  3. Model: Glendale (466) ID: 4643 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 70644km Dodatki: felgi (1096), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, moduł ABS, aplikacja eTransporter Cena: offy od 300k mile widziane Coś od siebie: Super autko pod projekt i/lub inwestycje na niskim ID. 21 glendalka ogólnie na serwerze, 3/4 aktywna SS’y:
  4. dobre chlopaki bana dstaja za nic

    Spoiler

    (doslownie za nic, chcialem tylko miec gui auta zmapowane do pada zeby kurierke sie fajniej jezdzilo ale widac dla mta steam input to cheat)vhikVLt.png

     

    1. AdekUchiha
    2. swi.der

      swi.der

      wiem ze rewsad dziala, ale znowu cod warzone ma problemy jak rewsad jest zainstalowany; ciezkie zycie

    3. AdekUchiha

      AdekUchiha

      To wyłącz auto start jego i odpalaj jak grasz w mta 

  5. Model: Glendale (466) ID: 4643 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 70644km Dodatki: felgi (1096), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, moduł ABS, aplikacja eTransporter Cena: offy Coś od siebie: Fajna furka pod projekt na niskim ID. 21 glendalka ogólnie na serwerze, 3/4 aktywna SS’y:
  6. z 60% powietrza zeby sie ciperki nie pogniatly
  7. swi.der

    Pokaż swoją twarz

    elo123 witma po banie dzk @Motyl83 za nominacje ja nominuje @Pow3r do zdj z @Teddy.buzi buzi i jeszcze nw kogo jeszcze bo wiekszosc znajomosci pitła tego typu łooot (admin nir banuj za foto ok ok)
  8. Hej, nie wiem czy to bedzie banowane ale zapraszam do wspierania zbiorki wosp poprzez eskarbonke :3

    https://eskarbonka.wosp.org.pl/supeserybi

  9. 240k gotowka btw pisalem ci pv na forum, prosze odczytaj
  10. Model: Jakikolwiek oprocz monoklocka i waldka Pojemność silnika: tez jakakolwiek dostepna w tej cenei Przebieg pojazdu: dowolny Cena: 350k/360k Dodatki: ladne lampy i jakis lekki tune Coś od siebie: Potrzebuje kupic fajna furke na niskim ID, wymiana nie wchodzi w grę, tylko gotówka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin