elo123 witma po banie dzk @Motyl83 za nominacje ja nominuje @Pow3r do zdj z @Teddy.buzi buzi i jeszcze nw kogo jeszcze bo wiekszosc znajomosci pitła tego typu łooot (admin nir banuj za foto ok ok)
Model: Jakikolwiek oprocz monoklocka i waldka
Pojemność silnika: tez jakakolwiek dostepna w tej cenei
Przebieg pojazdu: dowolny
Cena: 350k/360k
Dodatki: ladne lampy i jakis lekki tune
Coś od siebie: Potrzebuje kupic fajna furke na niskim ID, wymiana nie wchodzi w grę, tylko gotówka