Nick funkcjonariusza: Bombowiec__
Data i godzina zdarzenia: 21.02.2026r. 14:30
Pełen opis sytuacji: Jeżdżąc w pracy Eatsy, dostałem crasha. Wszedłem ponownie na serwer po minucie, a pojazd już jechał na PP. Funkcjonariuszowi dodatkowo źle pokazał panel pod suszarką, że pojazd leży już tam niby 3 minuty, co jest niemożliwe, ponieważ z logów wynika, że nie było mnie tylko minutę. Proszę tylko o zwrot gotówki 750 PLN, gdyż nie będę pokrywać błedów gry. Pozdrawiam
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
2026-02-21 14:28:52] [Output] : GO> Adrianoo9710 (27): Wycena autek 1.6+ pm zapraszam! <<<300 PLN>>> (Ostatni log przed crushem)
[2026-02-21 14:30:14] [Output] : Ⓘ Witaj na serwerze 4Life! (Tutaj już byłem na serwerze)
<< Bombowiec__ [167]: Przejezdzalem przez LS, lezal motor na ulicy, podbieglem poczekalem 3 minuty, i zabralem.
Ja, Yolo* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje