Skocz do zawartości

YoLo*

Gracz
  • Postów

    32
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez YoLo*

  1. YoLo*

    zamknac

    Bucc 900
  2. YoLo*

    zamknac

    Bucc 850
  3. YoLo*

    zamknac

    Buccaner 750k Intruder 100k
  4. Nick funkcjonariusza: Bombowiec__ Data i godzina zdarzenia: 21.02.2026r. 14:30 Pełen opis sytuacji: Jeżdżąc w pracy Eatsy, dostałem crasha. Wszedłem ponownie na serwer po minucie, a pojazd już jechał na PP. Funkcjonariuszowi dodatkowo źle pokazał panel pod suszarką, że pojazd leży już tam niby 3 minuty, co jest niemożliwe, ponieważ z logów wynika, że nie było mnie tylko minutę. Proszę tylko o zwrot gotówki 750 PLN, gdyż nie będę pokrywać błedów gry. Pozdrawiam Dowód, który to potwierdza całe zajście: 2026-02-21 14:28:52] [Output] : GO> Adrianoo9710 (27): Wycena autek 1.6+ pm zapraszam! <<<300 PLN>>> (Ostatni log przed crushem) [2026-02-21 14:30:14] [Output] : Ⓘ Witaj na serwerze 4Life! (Tutaj już byłem na serwerze) << Bombowiec__ [167]: Przejezdzalem przez LS, lezal motor na ulicy, podbieglem poczekalem 3 minuty, i zabralem. Ja, Yolo* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje
  5. Raczej tutaj będzie wymiana naszych zdań, więc to nie mam sensu. Poczekamy na wypowiedz zarządu.
  6. Jak widać na zrzucie ekranu, Twój panel błędnie to wyświetlił, dlatego wycofuję oskarżenie o kłamstwo i przepraszam za nie. Nie zmienia to jednak faktu, że obecnie w akademii jezdzicie i zbieracie wszystkiego z ziemi na lawete. Najprawdopodobniej nie jestem jedyną osobą, która doświadczyła crasha i musiała wydać pieniądze na wyciągnięcie pojazdu z parkingu policyjnego, mimo że sytuacja nie była z jej winy. Uważam, że tego typu sytuacje powinny zostać jakoś uregulowane czasowo u was, żeby do tego nie dochodziło. Podtrzymuję swoje stanowisko i nadal oczekuję zwrotu poniesionych kosztów.
  7. Nick funkcjonariusza: Bombowiec__ Data i godzina zdarzenia: 14:30 Pełen opis sytuacji: Jeżdżąc w pracy Eatsy, dostałem crasha. Wszedłem ponownie na serwer po minucie, a pojazd już jechał na PP. Funkcjonariusz dodatkowo kłamie, że czekał 3 minuty przy pojeździe, co jest niemożliwe, ponieważ z logów wynika, że zajęło mi to tylko minutę. Proszę tylko o zwrot gotówki 750 PLN, gdyż nie będę pokrywać błedów gry. Pozdrawiam Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2026-02-21 14:28:52] [Output] : GO> Adrianoo9710 (27): Wycena autek 1.6+ pm zapraszam! <<<300 PLN>>> (Ostatni log przed crushem) [2026-02-21 14:30:14] [Output] : Ⓘ Witaj na serwerze 4Life! (Tutaj już byłem na serwerze) << Bombowiec__ [167]: Przejezdzalem przez LS, lezal motor na ulicy, podbieglem poczekalem 3 minuty, i zabralem.
  8. YoLo*

    Lock

    Limka 710 kasa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin