-
Postów
106 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ dmn przyznał(a) reputację dla adi3515 za aktualizację statusu, Dziękuję wszystkim współpracownikom z SAPD za świetny czas, wspólne patrole, akcje, c
Dziękuję wszystkim współpracownikom z SAPD za świetny czas, wspólne patrole, akcje, chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci. Dziękuję także graczom, bez których nasza praca nie miałaby sensu - S4. Od dzisiaj przewóz kontrabandy raczej zagrożony nie będzie.
-
✮ dmn przyznał(a) reputację dla ✮ Pavi za aktualizację statusu, Dzięki wszystkim za prezent, za przede wszystkim za pamięć kociaki! Dziękuje każdemu,
Dzięki wszystkim za prezent, za przede wszystkim za pamięć kociaki!
Dziękuje każdemu, który dołożył cegiełkę do tego super prezentu
@MoE @Emajla @Byialy* @PolakoVskY* @LuKi16 @Kozixon @Mefju4 @KubiN* @Linshi @grubyyo @Najcior. @Jellon @Akselek @dmn @kacpi22545 @ViruS001 @bartek9182 @Milek! @bonit. @casinoo @Sheeker @Freszu1 @RIPSO @dpb @.Siva @Kr3dka @Dani3L0 @Lepik.ogf @Virlaen. @Argen @Skooczny. @RFK
-
-
✮ dmn przyznał(a) reputację dla ✮ Wr77zeR* za aktualizację statusu, Gratulacje Cadeci , widzimy się na służbie! @Kameleon. @Dejvido @Krzychu.1win @uselk.
Gratulacje Cadeci, widzimy się na służbie!
@Kameleon.
@Dejvido
@Krzychu.1win
@uselk.1win
@JoPeK.
@dmndmn.
@Lambri
@Kosiarek
@Kolin*
@XOksfordX
@vhs.
@casinoo
@TomciPalec
@louislopez
@mean*
@Karcia*
@kvbvzz
@kuchen
@karcia
@Vikaa.
@zwyrtek
@CieplyMakowiec12
@MoE
@mako*
@nyan*
@Kretu_
@KaczorekJestem
@RIPSO
@Bombowiec__
@QeRty
@Wojtek124
@KoNiK123.
@owr*
@Lepik.ogf
@BoKu_
@Nexisten
@Lil.Dawid.
@menage
@Jabkoo.
@MakZuZ
@krecikoo
@Borecki
@Bench.
-
✮ dmn przyznał(a) reputację dla ✮ ospatryk za aktualizację statusu, Gratulacje, widzimy się na służbie!
Gratulacje, widzimy się na służbie!
-
✮ dmn przyznał(a) reputację dla ✮ Fizuu. za aktualizację statusu, Gz @Kameleon. @Dejvido @Krzychu.1win @uselk.1win @JoPeK. @dmndmn. @Lambri @Kosiarek @
Gz
@Kameleon.
@Dejvido
@Krzychu.1win
@uselk.1win
@JoPeK.
@dmndmn.
@Lambri
@Kosiarek
@Kolin*
@XOksfordX
@vhs.
@casinoo
@TomciPalec
@louislopez
@mean*
@Karcia*
@kvbvzz
@kuchen
@karcia
@Vikaa.
@zwyrtek
@CieplyMakowiec12
@MoE
@mako*
@nyan*
@Kretu_
@KaczorekJestem
@RIPSO
@Bombowiec__
@QeRty
@Wojtek124
@KoNiK123.
@owr*
@Lepik.ogf
@BoKu_
@Nexisten
@Lil.Dawid.
@menage
@Jabkoo.
@MakZuZ
@krecikoo
@Borecki
@Bench.
-
✮ dmn przyznał(a) reputację dla ✮ Bench. za aktualizację statusu, Gratulacje dla wszystkich tych, którzy się dostali. Kameleon. @Dejvido @Krzychu.1win
Gratulacje dla wszystkich tych, którzy się dostali.
Kameleon.
@Dejvido
@Krzychu.1win
@uselk.1win
@JoPeK.
@dmndmn.
@Lambri
@Kosiarek
@Kolin*
@XOksfordX
@vhs.
@casinoo
@TomciPalec
@louislopez
@mean*
@Karcia*
@kvbvzz
@kuchen
@karcia
@Vikaa.
@zwyrtek
@CieplyMakowiec12
@MoE
@mako*
@nyan*
@Kretu_
@KaczorekJestem
@RIPSO
@Bombowiec__
@QeRty
@Wojtek124
@KoNiK123.
@owr*
@Lepik.ogf
@BoKu_
@Nexisten
@Lil.Dawid.
@menage
@Jabkoo.
@MakZuZ
@krecikoo
@Borecki
@Bench.
-
✮ dmn przyznał(a) reputację dla ✮ IgorRzeka za aktualizację statusu, Gratulacje, do zobaczenia na służbie!
Gratulacje, do zobaczenia na służbie!
-
✮ dmn przyznał(a) reputację dla ✮ kryser za aktualizację statusu, Gratulacje, Cadeci! Widzimy się na służbie!
Gratulacje, Cadeci! Widzimy się na służbie!
-
-
-
✮ dmn przyznał(a) reputację dla Devileczek. za aktualizację statusu, Funkcjonariusz Hebe, widząc jak gracz wjeżdża w jego radiowóz przy którym się znajduj
Funkcjonariusz Hebe, widząc jak gracz wjeżdża w jego radiowóz przy którym się znajduje i taranuje (pojazd), chcąc uniknąć dalszych konsekwencji ostrzelał pojazd sprawcy. W wyniku tego zostaje zawieszony, Quo Vadis SAPD?
-
✮ dmn przyznał(a) reputację dla kryha22 za aktualizację statusu, ELO POWRUT?????????
ELO POWRUT?????????
-
✮ dmn otrzymał(a) reputację od ✮ DeWkong. za aktualizację statusu, dzieki chlopaki, ze mnie oznaczacie jako najlepszego gracza frakcji etc. ale ja nawet
dzieki chlopaki, ze mnie oznaczacie jako najlepszego gracza frakcji etc. ale ja nawet we frakcji nie jestem, u mnie jest 16 godzina ludzie
-
✮ dmn otrzymał(a) reputację od ✮ DeWkong. za aktualizację statusu, dzieki chlopaki, ze mnie oznaczacie jako najlepszego gracza frakcji etc. ale ja nawet
dzieki chlopaki, ze mnie oznaczacie jako najlepszego gracza frakcji etc. ale ja nawet we frakcji nie jestem, u mnie jest 16 godzina ludzie
-
✮ dmn otrzymał(a) reputację od ✮ DeWkong. za aktualizację statusu, dzieki chlopaki, ze mnie oznaczacie jako najlepszego gracza frakcji etc. ale ja nawet
dzieki chlopaki, ze mnie oznaczacie jako najlepszego gracza frakcji etc. ale ja nawet we frakcji nie jestem, u mnie jest 16 godzina ludzie
-
✮ dmn otrzymał(a) reputację od ✮ DeWkong. za aktualizację statusu, dzieki chlopaki, ze mnie oznaczacie jako najlepszego gracza frakcji etc. ale ja nawet
dzieki chlopaki, ze mnie oznaczacie jako najlepszego gracza frakcji etc. ale ja nawet we frakcji nie jestem, u mnie jest 16 godzina ludzie
-
-
✮ dmn przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Gorzoły momy pełno nysa
Gorzoły momy pełno nysa
-
-
-
✮ dmn przyznał(a) reputację dla TwerkingMaster za aktualizację statusu, Witajcie, wraz z naszym biznesem postanowiliśmy zrobić kolejny zlot. Na zlocie mile w
Witajcie, wraz z naszym biznesem postanowiliśmy zrobić kolejny zlot.
Na zlocie mile widziane będą klasyki i niskopodłogowce (lowridery).
Widzimy się 24.06.2022 w Los Santos, Glen Park - godzina 19:00. Zapraszamy każdego, żeby miło spędzić czas, ait'?
Do zobaczenia
~ Crime N' Shine
-
✮ dmn przyznał(a) reputację dla LUVR za aktualizację statusu, jak jest flota, to zabieram
jak jest flota, to zabieram
-
-