Skocz do zawartości

Deilo

Gracz
  • Postów

    1 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Ostatnia wygrana Deilo w dniu 13 Marca 2022

Użytkownicy przyznają Deilo punkty reputacji!

O Deilo

  • Urodziny 01.03.1999

W świecie gry

  • ID konta gracza 152945
  • Nick Deilo
  • Data rejestracji 2019-01-21 21:20:59
  • Ostatnio widziany 2026-03-22 21:24:04
  • Łączny czas gry 1337 godz. 24 min.
  • Respekt
    0
    Life Points
    16183
    Punkty karne
    609

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    o nie chowam się

Ostatnie wizyty

72 546 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Deilo

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Deilo

  1. Nlg2EJ4.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. Deilo

      Deilo

      "Czy cały dzień nic nie robi, leżąc na hamaku i sącząc drinki z parasolką?"

      yy. W Lola Gra, a innym każe zasuwać.

      "Ale nie użalał się nad sobą,"

      kto mówi, że się użala ktoś?

      Nie wspomnę o twoim zarządzie za nic nie robienie tylko podlizywaniu się ;)

       

    3. cruzeN.

      cruzeN.

      Gra, bo każdy zasługuje na odpoczynek po ciężkim dniu. Innym każde zasuwać, bo niektórzy bez tego nic by nie robili i działy stałyby puste, bez żadnych artykułów czy wywiadów. Poza tym, na tym polega pełnienie nadzoru i koordynowanie pracy Redaktorów. Jeśli ktoś nic nie robi, to trzeba go ponaglić, żeby w końcu coś zrobił. Zwłaszcza, gdy termin nagli i trzeba do pewnego dnia zdać materiał.

    4. Girappa

      Girappa

      Deilo grabisz sobie 
      "yy. W Lola Gra, a innym każe zasuwać."
      Mój czas na zasuwanie poprzez tworzenie materiałów się skończył. Odkąd jestem w GŁÓWNYM ZARZĄDZIE nie mam, aż tyle czasu, aby wejść na serwer, zrobić normę w SAPD, zrobić artykuł/wywiad, ogarnąć akademię, ogarnąć gazetkę, posprawdzać kary i wiele innych rzeczy o których Tobie się nie śniło bo niestety, albo stety, nie dostałeś szansy do zarządu. 

      Pomijam fakt, że waszą pracę wynagradzałem a tym bardziej twoją. Nie raz pisałem Ci "Deilo, dobre artykuły tworzysz, fajny pomysł masz promkę" i wtedy wszystko Ci pasowało. Ale gdy nagle było 'Oddajcie materiały do gazetki
      ' to HUUR DUUR bo Wolf każe zasuwać. Żałosne zachowanie z twojej strony i na powrót nie masz już co liczyć.

      Eluwina

    5. Deilo

      Deilo

      Ciekawe niby z jakiego powodu nie ma powrotu dla mnie? Jakbyś przeczytał regulamin to byś ujrzał że powrót mają osoby od rangi Redaktora... Więc no. Polecam się zapoznać z nim

    6. PerPani
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin