Pragnę powidzieć że z dniem dzisiejszym odchodzę z serwera a główną przyczyną tego jest to że chciałem coś więcej osiągnąć na tym serwerze bo rozgrywka stawała się dla mnie nudna i monotonna. Moje kilka zaangażowań w rekrutacje na supporta nie zaaowocowało więc poruszony tym poprostu odchodzę (Każdy to odbierze jak uważa).
~ DanieK 2 Listopad 2018 rok.