Skocz do zawartości

molly*

Gracz
  • Postów

    191
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez molly*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. molly*

    [K] Motor

    Freeway 1.6 licznik lpg 25 7 na serwie id 3636 vmax 180 cb radio
  4. Banshee 2.2 FT bez baku 7 na serwie id 1834
  5. molly*

    @C

    Toby chcial mi go sellnac za 320k XD
  6. molly*

    To już czas..

    @KRISU. Nie wiem kiedy ale wrócę XD
  7. molly*

    To już czas..

    @BarteG sorki zapomniałem o tobie XD
  8. molly*

    To już czas..

    @DeltaRon Mylisz się. Dałeś mi tylko do zrozumienia że nie warto grać tyle w gry, bo i tak nic z nich nie mam .
  9. molly*

    To już czas..

    @AdiK. Siema! Powodzenia na supporcie.
  10. molly*

    To już czas..

    @VEENQ Gdybym się dostał do SAMD to rezygnuję jak coś. Cześć!
  11. molly*

    To już czas..

    @Dzikuseqq Kiedyś na pewno!
  12. molly*

    To już czas..

    Witam. Na wstępie powiem że moje odejście nie jest spowodowane znudzeniem lub innymi tego typu czynnikami. Spędziłem na tym serwerze bardzo dużo czasu z bardzo fajnymi osobami. Nie odchodzę na zawsze. Kiedyś na pewno wrócę. Od czasu do czasu będę wbijał na serwer zobaczyć co się dzieje. Chciał bym teraz podziękować paru osobom które utknęły mi w pamięci. PUTEK* - Świetnie spędzony czas z tobą. W kontakcie! Jxliaa - Dzięki za banshee PeQe - Kozak na mumblu Lukasz1393 - dzięki za te fixy w kontakcie! Hydra - jeszcze się usłyszymy na mumblu. RemV - oddaj raty Bielsonowi! Dzięki za grę. BielsoN - Dziena za wspólną grę. Fajnie się z tobą odwalało. ReTo - Jeszcze się usłyszymy. W kontakcie! TeamForEver - Nigdy Cię nie zapomnę. Yoska stoi już nagrzana. W kontakcie! Wikox3 - powodzonka liderze! BlameK - Naucz się gonić! s1xxu - Odzyskaj Voodoo Dez123 - Coś jeszczę pogadamy na mumblu. Krystian6076 - Zawsze i wszędzie Yakuza uwielbiana będzie! Rycha57 - Dzięki za szansę w Squadzie Do zobaczenia!
  13. Ja sellne Banshee to 450k moja offka.
  14. molly*

    Kupie pojazd do 900k+

    Banshee 2.2 FT bez baku id 1834 7 na serwie. 1 klucz podstawowy i 2 dodatkowe.
  15. molly*

    Pokaż swoją twarz

    Sebaaa https://imgur.com/a/nSEGV
  16. molly*

    odchodze

    3maj się. Będzie mi Ciebie brakowało. ;dd
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin