Witam. Na wstępie powiem że moje odejście nie jest spowodowane znudzeniem lub innymi tego typu czynnikami. Spędziłem na tym serwerze bardzo dużo czasu z bardzo fajnymi osobami. Nie odchodzę na zawsze. Kiedyś na pewno wrócę. Od czasu do czasu będę wbijał na serwer zobaczyć co się dzieje. Chciał bym teraz podziękować paru osobom które utknęły mi w pamięci.
PUTEK* - Świetnie spędzony czas z tobą. W kontakcie!
Jxliaa - Dzięki za banshee
PeQe - Kozak na mumblu
Lukasz1393 - dzięki za te fixy w kontakcie!
Hydra - jeszcze się usłyszymy na mumblu.
RemV - oddaj raty Bielsonowi! Dzięki za grę.
BielsoN - Dziena za wspólną grę. Fajnie się z tobą odwalało.
ReTo - Jeszcze się usłyszymy. W kontakcie!
TeamForEver - Nigdy Cię nie zapomnę. Yoska stoi już nagrzana. W kontakcie!
Wikox3 - powodzonka liderze!
BlameK - Naucz się gonić!
s1xxu - Odzyskaj Voodoo
Dez123 - Coś jeszczę pogadamy na mumblu.
Krystian6076 - Zawsze i wszędzie Yakuza uwielbiana będzie!
Rycha57 - Dzięki za szansę w Squadzie
Do zobaczenia!