-
Postów
22 634 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
110 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia Zebra
Spamer (4/4)
21,7 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Zebra
-
Reszta forum do ogarnięcia jutro.
P.S. pisanie skarg za wjazd zepsutym pojazdem na giełdę albo np. sweeperem jest już męczące ludzie
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
xD.
-
JES
-
Cytat
P.S. pisanie skarg za wjazd zepsutym pojazdem na giełdę albo np. sweeperem jest już męczące ludzie
Zareaguję to w taki sposób:

@AdiK.,
''Można napisać na czerwono pod działem, że od tak błahych spraw jest report.''
Wtedy taki raport musiał być brany od razu żeby zauważyć to szybko, a nie po minucie, dwóch, trzech. Wtedy już tego nie widzimy, bo dany gracz robi np. coś innego już, albo jest na ZW, albo coś innego bez odwalania. -
-
@Tobiasz63 Jeżeli ktoś celowo taranuje/odwala, to robi to kilka razy i celowo- raczej to widzimy. Jeżeli ktoś zrobi coś raz, to możemy tego nie zauważyć, ale jest też mała szansa, że ktoś zrobił screena. A większość dowodów w tych skargach, to: Osoba wjeżdża przed lawetę i twierdzi, że została staranowana. (???) Wymuszona sytuacja aby mieć jakikolwiek dowód.
