Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Ostatnia wygrana Zebra w dniu 19 Grudnia 2020

Użytkownicy przyznają Zebra punkty reputacji!

O Zebra

  • Urodziny 21 Stycznia

W świecie gry

  • ID konta gracza 11175
  • Nick Zebra
  • Data rejestracji 2015-07-23 21:21:30
  • Ostatnio widziany 2021-02-23 20:12:40
  • Łączny czas gry 2712 godz. 10 min.
  • Organizacja Thug 4Life
  • ➜ Ranga Street Rat
  • Biznes Studio Filmowe 4Life
  • ➜ Ranga Aktorka Glosowa
  • Respekt
    869
    Life Points
    20602
    Punkty karne
    198

Kontakt

Informacje o profilu

  • Płeć:
    kobieta
  • Zainteresowania:
    zajmowanie się forum

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Koniowata psychofanka Kirge

Ostatnie wizyty

321 464 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Zebra

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Zebra

  1. Reszta forum do ogarnięcia jutro. 

    P.S. pisanie skarg za wjazd zepsutym pojazdem na giełdę albo np. sweeperem jest już męczące ludzie

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. 13karoy
    3. PeQe
    4. KNX

      KNX

      Cytat

      P.S. pisanie skarg za wjazd zepsutym pojazdem na giełdę albo np. sweeperem jest już męczące ludzie

      Zareaguję to w taki sposób:

      Podobny obraz
      Znalezione obrazy dla zapytania Åmiech gif

      @AdiK.,
      ''Można napisać na czerwono pod działem, że od tak błahych spraw jest report.''
      Wtedy taki raport musiał być brany od razu żeby zauważyć to szybko, a nie po minucie, dwóch, trzech. Wtedy już tego nie widzimy, bo dany gracz robi np. coś innego już, albo jest na ZW, albo coś innego bez odwalania.

       

    5. KOV

      KOV

      Może jeszcze napisanie skargi z powodu braku wrzucenia kierunkowskazu :4l: 

      Patrzę, że niektórzy skupiają się na rzeczach które nie mają żadnego znaczenia.

      @AdiK. Dobrze mówi czy ktoś kto ma rozbite auto i wjeżdża na giełdę od razu jest odwalaczem?

    6. AdiK..

      AdiK..

      @Tobiasz63 Jeżeli ktoś celowo taranuje/odwala, to robi to kilka razy i celowo- raczej to widzimy. Jeżeli ktoś zrobi coś raz, to możemy tego nie zauważyć, ale jest też mała szansa, że ktoś zrobił screena. A większość dowodów w tych skargach, to: Osoba wjeżdża przed lawetę i twierdzi, że została staranowana. (???) Wymuszona sytuacja aby mieć jakikolwiek dowód. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin