otoz tak pewnego dnia podczas zlapania mnie przez funkcjonariusza Wixer ucieklem od niego w momencie, gdy wypłacałem pieniadze z bankomatu. To że ucieklem byo błedem Wixera, gdyż puscil mnie on gdy wypłacałem pieniądze. Gdyby wixer mnie nie puscil, nie bylo by calego zajscia, a ja bym nie mial jak uciec. zamiast 15 minut kary dostałem za zwykła ucieczke przez bład funkcjonariusza Wixera 25 prosze o wyedukowanie sapd i skrocenie kary
edit tu są nortki z konsoli (czyli z byłego czatu)
Janin [154]: [02.05.2019r.] ucieczka 0 RP podczas wypłacania pieniędzy do do mandatu. // PO I Wixer
Janin [154]: za 0rp bedzie
Janin [154]: 25min
SebeGG [98]: 1 nie 15?
SebeGG [98]: a*
japkooo [336]: Wpisy mają wagę od 15 do 30 minut
japkooo [336]: Zwykła ucieczka jest za 15
japkooo [336]: takie coś to trochę więcej niż zwykła ucieczka.
SebeGG [98]: ale to wina funkcjonariusza
SebeGG [98]: ze mnie puscil
SebeGG [98]: przeciez