Skocz do zawartości

SebeGG

Gracz
  • Postów

    43
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez SebeGG

  1. SebeGG

    KUPIE SUPERGT

    Model: SuperGT Pojemność silnika: 1.6, ewentualnie 1.8 ale lekki tune Przebieg pojazdu: obojętnie Cena: 1.6 w zależności od tuningu, a 1.8 max 170k Dodatki: // Coś od siebie: 1.6 mile widziany z up2, ale nie musi być
  2. SebeGG

    KUPIE SUPERGT

    Model: SuperGT Pojemność silnika: 1.6, ewentualnie 1.8 ale lekki tune Przebieg pojazdu: obojętnie Cena: 1.6 w zależności od tuningu, a 1.8 max 170k Dodatki: // Coś od siebie: 1.6 mile widziany z up2, ale nie musi być
  3. SebeGG

    Sell jester

    wymiana za perka 1.6 w kolorku perła?
  4. Model: Buffalo ID: 43898 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2773.99 Dodatki: ogranicznik, fele, ranty w felachCena: 142k do małego nego Coś od siebie: można negocjować, ale nie pisać ofert typu 110k 120k. SS’y: https://imgur.com/a/GnozAti https://imgur.com/a/rG4dRYL https://imgur.com/a/WiVvkUi https://imgur.com/a/FvYciVO
  5. SebeGG

    LOCK

    prosze cie za tyle to do burdelu nawet nie wejdziesz
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. otoz tak pewnego dnia podczas zlapania mnie przez funkcjonariusza Wixer ucieklem od niego w momencie, gdy wypłacałem pieniadze z bankomatu. To że ucieklem byo błedem Wixera, gdyż puscil mnie on gdy wypłacałem pieniądze. Gdyby wixer mnie nie puscil, nie bylo by calego zajscia, a ja bym nie mial jak uciec. zamiast 15 minut kary dostałem za zwykła ucieczke przez bład funkcjonariusza Wixera 25 prosze o wyedukowanie sapd i skrocenie kary edit tu są nortki z konsoli (czyli z byłego czatu) Janin [154]: [02.05.2019r.] ucieczka 0 RP podczas wypłacania pieniędzy do do mandatu. // PO I Wixer Janin [154]: za 0rp bedzie Janin [154]: 25min SebeGG [98]: 1 nie 15? SebeGG [98]: a* japkooo [336]: Wpisy mają wagę od 15 do 30 minut japkooo [336]: Zwykła ucieczka jest za 15 japkooo [336]: takie coś to trochę więcej niż zwykła ucieczka. SebeGG [98]: ale to wina funkcjonariusza SebeGG [98]: ze mnie puscil SebeGG [98]: przeciez
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin