Skocz do zawartości

Aroo*TC

Gracz
  • Postów

    30
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Aroo*TC

  1. fajny tylko nie chce chyba eurosa next
  2. Model: Jester/Sultan/Elegy/Comet Pojemność silnika: 2.0-2.2 Przebieg pojazdu: obojętnie Cena: oferować co macie i postaram się dostosować Dodatki: najlepiej ft bez nitra ( chociaz z nitrem tez przytule ) Coś od siebie: no to ten kupie jeden z wymienionych wozów fajnie jakby miał cargo leda czy cos w tym stylu no i siema
  3. Model: Jester Pojemność silnika: 2.0/2.2 Przebieg pojazdu: obojętny Cena: do dogadania Dodatki: najlepiej ft bez nitra czy cos moze mieć jakieś małe braki ( jak trafi się coś ciekawego z nitrem to też powine ) Coś od siebie: Siema! Kupie Twojego Jestera 2.2! Fajnie by było gdyby był -20k id ale wyższe id też wchodzi w grę lampy obojętne bo i tak bym to zmienił. Ale widzi mi się na jakimś cargo led więc podbijać z ofami ! No i siema
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin