Skocz do zawartości

Asassyn2010PL

Gracz
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Asassyn2010PL

  1. jeżeli ma wariant kombi to wchodzę teraz i kupuje
  2. A wiesz może kiedy będzie dostępne?
  3. Model: Nebula i inne ciekawe oferty Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: nie gra roli Cena: Oferty (Bdużet 3.35kk) Dodatki: FT, PFT Coś od siebie: Musi to być wariant Kombi z relingami na dachu i najlepiej unikatowymi lampami.
  4. 345K edit: lol w tym samym czasie
  5. Model: - Pojemność silnika: - Przebieg pojazdu: - Cena: do 3.35KK nie więcej Dodatki: najlepiej wszystkie dostepne. Coś od siebie: Szukam auta niespotykanego na serwerze może to być unikat i niekoniecznie najlepiej: turismo i nebula w kombi na unikatach. Nie kupuje pojazdów z dopłatą oraz których sam nie chce.
  6. jeżeli do jutra nikt nie przebije to poczekam na ciebie
  7. next słabo u mnie z kasą więc nie stoi w grze dopłata z mojej strony
  8. Model: Infernus ID: 81978 Pojemność silnika: 1,6dm3 Przebieg pojazdu: 1425,1km Dodatki: stereo, felgi (1078), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (Asasyn17), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Cena: Oferty - podglądowo chyba że oferta mnie zaciekawi to zastanowię się. Coś od siebie: Nie sprzedaje w ratach oraz aut z dopłatą których nie chce. SS’y:
  9. Może kiedyś wygram konkursik xd
  10. 2.95 ps dziś lub jutro jeżeli cena czarnego złota będzie odpowiednia
  11. 3KK ale dopiero za tydzień lub dwa bo akurat węgiel styknie i kwestia ceny węgla
  12. 1.83KK + za 2 tygodnie ~1.18KK
  13. Infek 1.83kk + za 2 tygodnie ~1.18kk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin