-
Postów
165 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, bardzo fajny tytul tez sie tytuje tak po melanzu
bardzo fajny tytul tez sie tytuje tak po melanzu
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od Polixon za aktualizację statusu, siema misiaku mrau
siema misiaku mrau
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od dezery.boomer za aktualizację statusu, eeeeej, dezi my sie spiknac kiedy pogadac musimy, a jak tam co tam misiek hej?
eeeeej, dezi my sie spiknac kiedy pogadac musimy, a jak tam co tam misiek hej?
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od ✮ Hinox za aktualizację statusu, hinczyk powrót zrobił :OOO
hinczyk powrót zrobił :OOO
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od ✮ KubsoneK.ogf za aktualizację statusu, ty ja slyszalem ze jak rekru bedzie, bo temskinie bardzo
ty ja slyszalem ze jak rekru bedzie, bo temskinie bardzo
-
FaFikkk przyznał(a) reputację dla szaroP56;]] za aktualizację statusu, powitajcie nowego zawodnika 9ine ps. wbilem mg1
powitajcie nowego zawodnika 9ine
ps. wbilem mg1
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od ✮ Kameleon. za aktualizację statusu, eo chameleon co tam jak tam zdrowie dopisuje?
eo chameleon co tam jak tam zdrowie dopisuje?
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od dlaprawdziwychdam za aktualizację statusu, przeciez wiesz ze cie kocham auds
przeciez wiesz ze cie kocham auds
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od dlaprawdziwychdam za aktualizację statusu, przeciez wiesz ze cie kocham auds
przeciez wiesz ze cie kocham auds
-
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od ✮ VintageSalmon za aktualizację statusu, ty se jaja robisz dopiero teraz jak wyszedlem z safdow
ty se jaja robisz dopiero teraz jak wyszedlem z safdow
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od Kju. za aktualizację statusu, mam taka sama koszulke tylko ze pulca juz nie te elo
mam taka sama koszulke tylko ze pulca juz nie te elo
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od Dwiso za aktualizację statusu, simp i drip to zle polaczenie
simp i drip to zle polaczenie
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od dezery.boomer za aktualizację statusu, Jak coś Kubuś to czekam
Jak coś Kubuś to czekam
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od dezery.boomer za aktualizację statusu, kubus ciesze sie nie zmiernie
kubus ciesze sie nie zmiernie
-
FaFikkk przyznał(a) reputację dla ✮ norsek za aktualizację statusu, kopsnijcie 9 reakcji w urodziny serwisu vhce 900 plslspspsoaoqhaiwgs
kopsnijcie 9 reakcji w urodziny serwisu vhce 900 plslspspsoaoqhaiwgs
-
FaFikkk przyznał(a) reputację dla ✮ ObywatelBezNIPu za aktualizację statusu, Siema chłopaki krece afterka na Kielcach, jakby ktoś był chętny Zapraszam
Siema chłopaki krece afterka na Kielcach, jakby ktoś był chętny Zapraszam
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od unlaki za aktualizację statusu, a ty nie mial odchodzic z serwera?
a ty nie mial odchodzic z serwera?
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od Skansen za aktualizację statusu, Skansen kiedy awans?
Skansen kiedy awans?
-
FaFikkk otrzymał(a) reputację od Grek. za aktualizację statusu, Co tam sergancie? Wesołych świąt smacznego zająca i bogatego karpia czy jakoś takoś
Co tam sergancie? Wesołych świąt smacznego zająca i bogatego karpia czy jakoś takoś
-
FaFikkk przyznał(a) reputację dla ✮ ObywatelBezNIPu za aktualizację statusu, Imo widzowie w tym roku nie ma tego vibe'u świątecznego Ale jak wiadomo Wesołych Świą
Imo widzowie w tym roku nie ma tego vibe'u świątecznego
Ale jak wiadomo Wesołych Świąt i smacznego jajka czy jakoś tak
-
FaFikkk przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, W dzisiejszej akcji charytatywnej postanowiło wziąć udział 362 osoby. Wszystkim im dz
W dzisiejszej akcji charytatywnej postanowiło wziąć udział 362 osoby. Wszystkim im dziękujemy, że poświęcili swój czas, by komuś pomóc. Od siebie zdecydowałem się dodać jeszcze 0,5zł za każdego uczestnika, co skutkowało wpłatą 543zł na konto Marcelka.
Potwierdzenie wpłaty:
https://www.siepomaga.pl/wplata/neSRykwk
-
FaFikkk przyznał(a) reputację dla ✮ Calvin. za aktualizację statusu, gra tu jakiś wariacik w pokemony i z Łodzi jest?
gra tu jakiś wariacik w pokemony i z Łodzi jest?
-
FaFikkk przyznał(a) reputację dla BmitTheLost<3 za aktualizację statusu, Zapraszam na seans świetnej produkcji z pod skrzydeł The LOST. Pozdrawiam z rodzinką.
Zapraszam na seans świetnej produkcji z pod skrzydeł The LOST. Pozdrawiam z rodzinką.
-
FaFikkk przyznał(a) reputację dla ✮ norsek za aktualizację statusu, ej divra dajcie 2 repki
ej divra dajcie 2 repki