-
Postów
292 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ Goblin.chg przyznał(a) reputację dla Svnshine za aktualizację statusu, Pytanie do osób głuchych, też macie zajefajny vibe podczas słuchania zabki?
Pytanie do osób głuchych, też macie zajefajny vibe podczas słuchania zabki?
-
✮ Goblin.chg przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, No i musiałem czwarty raz odśnieżać, ale przestało już padać, więc narazie fajrant :)
No i musiałem czwarty raz odśnieżać, ale przestało już padać, więc narazie fajrant :).
-
✮ Goblin.chg przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dzień 1 czekania na unbana. Słowo na dziś - gniew
Dzień 1 czekania na unbana.
Słowo na dziś - gniew
-
✮ Goblin.chg przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD. Śmiejecie się ze mn
Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD.
Śmiejecie się ze mnie, bo podszedłem na poważnie do niepoważnej gry, sami boicie się powiedzieć co myślicie z obawą, że ludzie zareagują na to tak, jak reagują teraz na moje wypowiedzi.
Zdania nie zmienię, ten serwer jest zepsuty do szpiku kości, to już nawet nie chodzi o borufke, tylko o większość administracji. Pewna osoba się mnie spytała, czy wiem jak upadają serwery, odpowiedział mi, że upadki serwerów zaczynają się od złych opinii czy to na youtube czy to na innych serwisach, Cejot Mafia jest tego idealnym przykładem, jeśli się nie zmienicie to takich jak on będzie coraz więcej.
Cieszcie się póki możecie, bo tak jak już napisałem w apelce, ''Każde imperium zbudowane po trupach w końcu upada''.
Jeszcze wrócę na ten serwer prędzej czy później.
Ode mnie to wszystko
Nie pozdrawiam (z wyjątkiem garstki, która mnie wspierała)
-
✮ Goblin.chg przyznał(a) reputację dla ✮ matimefer;]] za aktualizację statusu, dostajesz ty i twoi dojrzali i inteligentni koledzy wilczy bilet na elkebrados, z pow
dostajesz ty i twoi dojrzali i inteligentni koledzy wilczy bilet na elkebrados, z powazaniem fonos33
-
✮ Goblin.chg przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? SARA - Czy TSA -
Co byś wolał?
SARA -
Czy
TSA -
-
-
✮ Goblin.chg przyznał(a) reputację dla ✮ Adracz45 za aktualizację statusu, gruz: @qowt. @kvbvs_ukraina.AntyTSA @Sterczypal_Zwislojajny @LoudaLouda_2 @Gl0snik @G
gruz: @qowt. @kvbvs_ukraina.AntyTSA @Sterczypal_Zwislojajny @LoudaLouda_2 @Gl0snik @Goblin.gsf @BambiUwU:3
-
✮ Goblin.chg przyznał(a) reputację dla ✮ Argen za aktualizację statusu, W związku z zaistniałą sytuacją, w której brałem czynny udział, co można było zaobser
W związku z zaistniałą sytuacją, w której brałem czynny udział, co można było zaobserwować na jednym z filmów na platformie YouTube - chciałbym się do całości jasno i klarownie ustosunkować.
Działania widoczne na nagraniach w naszym odczuciu były tylko i wyłącznie niewinną "zabawą", która miała miejsce o późnej godzinie na serwerze. Żadna z osób, która wystąpiła w tym filmie nie miała jakichkolwiek złych zamiarów, nie chcieliśmy w żaden sposób utrudnić nikomu rozgrywki czy negatywnie wpłynąć na czyjąkolwiek lub jakąkolwiek opinię związaną z 4Life.
Wszystko miało miejsce z dala od graczy, pilnowaliśmy się jak tylko mogliśmy, aby przypadkiem nasza "zabawa" nie zaszkodziła komuś spoza naszego grona. W czasie "zabawy" przebywaliśmy razem na kanale Mumble, nikt z osób biorących w niej udział nie wyrażał sprzeciwu wobec naszych działań - gdyby tak było, natychmiastowo byśmy zaprzestali.
Nasze zachowanie nie upoważnia żadnego z graczy do łamania czy naginania zasad regulaminu.
Od początku zdawałem sobie sprawę z możliwości otrzymania jakichkolwiek konsekwencji, co też obecnie ma miejsce. Dodatkowo zdaję sobie sprawę z prowadzenia pojazdu frakcyjnego bez odpowiednich do tego uprawnień, co było nadużyciem rangi.
Wszelkie kary przyjmuję na "klatę" i nie zamierzam ich podważać, wbrew temu co niektórzy mogą sądzić - ale tak, potrafię przyznać się do błędu, co też teraz robię.
Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby takie lub podobne sytuacje nie miały więcej miejsca oraz nadal będziemy godnie reprezentować ekipę serwera.
Przepraszam.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-