Skocz do zawartości

Wojtek.ogf

Gracz
  • Postów

    75
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Wojtek.ogf

  1. Dziś kliknęło już 8459 osób! Dziękujemy!!!
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie Euro Truck Simulator 2?
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Model: ADMIRAL ID: 53k. Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 800km. Dodatki: --- czystyCena: 38k Coś od siebie: Fajne autko ale potrzebuję kasy SS’y:
  11. Wzór na grafikę : Typ grafiki : Rozmiary : Tematyka : Kolorystyka : Dodatkowe informację : Format / istnieją formaty GIF , PNG , JPG itp / : Czy jesteś gotowy zapłacić cenę według cennika u góry : #ZLECENIA PISZEMY POD TYM POSTEM.
  12. Jak to dopasujesz na forum będzie raczej pasowało do kółka. Daj znać co sądzisz o tym. Nie mam kompletnie pomysłów na tematykę 4LIFE.
  13. Trochę późno ale wróciłem do zabawy z photoshopem więc poczekaj 30-45 minutek i będzie gotowe. @Grzanka
  14. Model: Bravura 1.6 ID:35427 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 59139 Dodatki: Podświetlanie licznika żółty ;> Cena: 20k według cennika :> Lecz moge zejść do 18 Coś od siebie: -- SS’y:https://imgur.com/o67wtjs
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Jesteś amatorem w grafice :D? Nazywanie się ,,designerem" po 3 pracach na dodatek nie najlepszych jest złym pomysłem Pierwsza praca ; ; -NAPIS -CZARNY OBRYS NA NAPIS -SOCIAL MEDIE [wyszukanie i wklejenie ich 5 minut roboty] -biała gumka tryb ,,magiczny" o ile to photoshop z tyłu za napisem Praca druga ; -Wklejone zdjęcie guffiego to widać jak ciul bo obrysie -napis - tak samo obrys na napis O trzeciej pracy nawet nie mówię. Podsumowując dodajesz do swoich prac 4 dodatki -OBRYS NA NAPIS -COS WKLEJASZ -TŁO A reszta nic. Chociaż byś się pomęczył i wkleił jakieś dodatki -http://www.mediafire.com/file/9byihmwj6bbrr0e/paczka_poradnik.rar/file w tej paczce masz parę simple flarów oraz dodatków świetlnych
  17. Na nie. Te kolory nawet ze sobą wspólnie grają. Zajmij się czymś lżejszym np avatary a później majstur coś takiego.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin