Skocz do zawartości

Kr3dka

Gracz
  • Postów

    164
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Kr3dka

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Witajcie drodzy czytelnicy w kolejnym wydaniu Aktualności z Serwera w wykonaniu Redakcji 4Life News. Mamy nadzieję, że dzisiejsze wydanie przypadnie Wam do gustu oraz będziecie wyczekiwać naszych następnych publikacji. Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego wydania Aktualności z Serwera! Aktualności z frakcji Dnia 10 kwietnia pojawiły się wyniki do San Andreas Road Assistance. Nowym Adeptom życzymy udanej nauki i zdanych egzaminów końcowych! Tego samego dnia rekrutacja do San Andreas Fire Department została otwarta. Nabór do służby przygotowawczej - Kwiecień 2024 Aktualności z biznesu Dnia 8 kwietnia pojawiły się wyniki do Buildings4you. Wyniki rekrutacji w szeregi Buildings4you - Kwiecień 2024 Dnia 12 kwietnia odbyła się trzecia edycja Wojny Biznesów, zwycięzcom gratulujemy. III Wojna Biznesów Dnia 14 kwietnia odbyła się zaplanowana licytacja od graczy dla graczy. Zapowiedź licytacji "Od Graczy dla Graczy"! - Kwiecień 2024 Dziękujemy za przeczytanie kolejnego wydania Aktualności z Serwera od Redakcji 4Life News. Zapraszamy do śledzenia kolejnych Aktualności z Serwera!
  3. Witamy, z tej strony Dyrektor Naczelny @Mlonskyy oraz Redaktor Specjalista @Kr3dka z Redakcji 4Life News! Zapraszam do przeczytania relacji z wypadku z udziałem motocyklistów na rondzie w Las Venturas. W dniu 1 kwietnia około godziny 23:50 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch skuterów na nowo wybudowanym rondzie w Las Venturas. Dyspozytor na miejsce natychmiastowo wysłał zastęp 402[SA]21 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 2 w San Fierro Po dojeździe na miejsce potwierdzili oni, że zgłoszenie jest prawdziwe i poprosili o zadysponowanie Zespołu Ratownictwa Medycznego ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Las Venturas. Poszkodowanym na szczęście nic strasznego się nie stało, zaznali oni aczkolwiek paru zadrapań na ciele. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku były głupie zabawy trójki nastolatków na skuterach, jednak dokładną przyczynę bada San Andreas Police Department z prokuratorem na miejscu zdarzenia. Udało nam się przeprowadzić wywiad z Kierującym Działaniem Ratowniczym, Sekcyjnym @im8yearsold. Zachęcamy do przeczytania! M - @Mlonskyy I - im8yearsold M - Cześć, Dyrektor Naczelny Mlonskyy z Redakcji 4Life News. Odpowiesz na parę pytań? I - Hej, Sekcyjny im8yearsold z San Andreas Fire Department, chętnie. M - O której godzinie dostaliście zgłoszenie i jakiej było ono treści? I - O godzinie 23:50 dostaliśmy zgloszenie z Centrum Powiadamiania o wypadku trzech motocyklistów na skuterach na nowo wybudowanym rondzie Julius Thruway South w Las Venturas. M - Co zastaliście na miejscu zdarzenia po dojeździe? I - Na miejscu zastaliśmy trójkę poszkodowanych na terenie wysepki. Jeden z nich wylądował na skale, jednak szybko podjęliśmy działania i go stamtąd ściągneliśmy. M - Jakich obrażeń doznali poszkodowani, w jakim stanie znajdują się oni aktualnie? I - Poszkodowani mieli jedynie niewielkie zadrapania na ciele, więc nie było to problemem ich opatrzeć. Aktualnie przebywają oni na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Creek, Las Venturas w celu dalszych obserwacji. M - To tyle, dziękuje za wywiad! I - Ja również dziękuje!
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Witajcie drodzy czytelnicy w kolejnym wydaniu Aktualności z Serwera w wykonaniu Redakcji 4Life News. Mamy nadzieję, że dzisiejsze wydanie przypadnie Wam do gustu oraz będziecie wyczekiwać naszych następnych publikacji. Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego wydania Aktualności z Serwera! Aktualizacje z serwera Dnia 24 marca na forum została wprowadzona nowa strona Oferty salonów. Tego samego dnia do warsztatu z komponentami dodano możliwość zmiany szerokości kół oraz regulacji blokady skrętu w samochodach. W tym samym czasie wprowadzony na serwer został event wielkanocny ze znajdźkami i skinami. Aktualności z frakcji Dnia 27 marca pojawiły się wyniki do San Andreas Medical Department. Nowym Studentom życzymy udanej nauki i zdanych egzaminów końcowych! Wyniki rekrutacji do San Andreas Medical Department - Kwiecień'24 Aktualności z biznesu Dnia 24 marca loteria GCL została zakończona, szczęśliwym zwycięzcom gratulujemy wygranych. Wielka Loteria Pojazdów! - Gold Car Leasing Tego samego dnia została zapowiedziana licytacja nieruchomości przez Buildings4you. Licytacja od Graczy dla Graczy! - Czyli przekaż swoją nieruchomość na licytacje. W tym samym dniu rekrutacja do radia serwerowego 4Music została otwarta. Więcej informacji pod tym linkiem: 4Music - Rekrutacja do Szkółki Radia Marzec 2024 Dziękujemy za przeczytanie kolejnego wydania Aktualności z Serwera od Redakcji 4Life News. Zapraszamy do śledzenia kolejnych Aktualności z Serwera!
  6. Witamy was w kolejnym wydaniu artykułu z dziewiątych urodzin serwera. Zapraszamy do przeczytania! Standardowo trzeci dzień urodzin zaczęliśmy od premii zarobkowej w pracach dorywczych i frakcjach od godziny 13:00 do 18:00. Następnie od godziny 19:00 odbyły się licytacje w ciemno w domku aukcyjnym w Montgomery. Dzień zakończyliśmy losowaniem 5 osób biorących udział w loterii Gold Car Leasing. Do zakładki Baza pojazdów został dodany nowy dział Oferty salonów, w którym możemy zobaczyć wszystkie oferty pojazdów salonowych wraz z ich szczegółami oraz statystykami trendów. Na serwer wprowadzono możliwość zmiany szerokości kół oraz regulacji blokady kąta skrętu w samochodach. Możemy to zrobić w warsztacie z komponentami. O godzinie 19:00 w domku aukcyjnym w Montgomery odbyły się licytacje w ciemno. Na wszystkie aukcje gracze wydali w sumie 13.080.000PLN. Pierwszą aukcję wygrał gracz @Endriu00 za kwotę 1.340.000PLN, wybierając garaż 2, w którym znajdował się pojazd Oracle, Drugą aukcję wygrał gracz @hjpr za kwotę 1.250.000PLN, wybierając garaż 3, w którym znajdował się pojazd Comet, Trzecią aukcję wygrał gracz @hjpr za kwotę 1.550.000PLN, wybierając garaż 3, w którym znajdował się pojazd Manana, Czwartą aukcję wygrał gracz @andi. za kwotę 1.960.000PLN, wybierając garaż 3, w którym znajdował się pojazd Turismo, Piątą aukcję wygrał gracz @PerkuleZ. za kwotę 1.730.000PLN, wybierając garaż 2, w którym znajdował się pojazd Sabre Sport, Szóstą aukcję wygrał gracz @MagicznyXerix. za kwotę 1.600.000PLN, wybierając garaż 3, w którym znajdował się pojazd Buffalo, Siódmą aukcję wygrał gracz @CAT za kwotę 1.830.000PLN, wybierając garaż 3, w którym znajdował się pojazd Walton, Ósmą aukcję wygrał gracz @CAT za kwotę 1.820.000PLN, wybierając garaż 3, w którym znajdował się pojazd Windsor. Wkrótce po licytacjach w ciemno wylosowane zostało 5 osób, które brały udział w loterii GCL, gratulujemy szczęśliwym zwycięzcom! Nagrody główne: Na pierwszym miejscu był do wygrania pojazd marki Flash 2.2 o id 39213, który zgarnęła graczka @Lea* z losem 20SLW0, Na drugim miejscu był do wygrania pojazd marki ZR-350 1.6 o id 55720, który zgarnął gracz @ilyjune z losem 029GEV, Na trzecim miejscu był do wygrania pojazd marki Sentinel Combi 1.6 o id 64449, który zgarnął gracz @K_R_U_K_ z losem RWJE5J. Nagrody dodatkowe: Na czwartym miejscu było do wygrania 75.000PLN, które zgarnął gracz @Geczaniiz losem I3LSL7, natomiast na piątym miejscu było do wygrania 50.000PLN, które zgarnął gracz @SZOTEX z losem GYLXXY. Udało nam się przeprowadzić wywiad z szczęśliwą zwyciężczynią pojazdu Flash @Lea*. Zachęcamy do przeczytania! M - @Mlonskyy L - Lea* M: Cześć, Dyrektor Naczelny Mlonskyy z Redakcji 4Life News, chciałabyś odpowiedzieć na kilka pytanek, dotyczących wygranej w loterii organizowanej przez biznes Gold Car Leasing? L: Hej, chętnie udzielę odpowiedzi! M: Spodziewałaś się wygranej? L: Totalnie nie, kto mógłby się tutaj spodziewać, to zwykłe szczęście, w końcu coś z urodzin wyniosłam, haha. M: Jaka była Twoja reakcja, gdy dowiedziałaś się, że pojazd Flash trafi do Ciebie? L: Na samym początku myślałam, że to nieprawda i znajomi mnie nabierają, ponieważ mnie wyrzuciło z serwera, ale jednak okazało się to prawdą i się z tego ogromnie cieszę. M: Co zamierzasz zrobić z pojazdem? L: Nie będę kłamała, najpewniej go sprzedam, ponieważ chętnie przyda mi się mały zastrzyk gotówki, a to mi go umożliwi. M: Dziękuję za udzielenie wywiadu, pozdrawiam. L: Również dziękuję i pozdrawiam cieplutko.
  7. Witajcie drodzy czytelnicy Redakcji 4Life News! Oto kolejny artykuł ze świętowania drugiego dnia dziewiątych urodzin serwera, zachęcamy do przeczytania! W drugim dniu urodzin administracja serwera przygotowała dla graczy premię zarobkową w pracach dorywczych i frakcjach od godziny 12:00 do 17:00. O godzinie 17:30 odbyła się planowana licytacja pojazdów z zerowań kont graczy. Od godziny 19:00 do 21:00 mogliśmy się bawić na imprezie zorganizowanej przez Radio 4Music w ich klubie. Dzień zakończyliśmy kolejną premią zarobkową od godziny 22:00 do 24:00. Prócz zapowiedzianych atrakcji administracja przygotowała aktualizację panelu montażu komponentów do samochodu. Dodatkowo została dodana możliwość zwiększenia mocy silników w samochodach elektrycznych/hybrydowych oraz motocyklach spalinowych. Pojazdy takie jak Sabre, Phoenix, Zion, Clover oraz Huntley otrzymały możliwość rozwiercenia silnika do pojemności 2.4 bezpośrednio w warsztacie. Od dzisiaj butlę nitro może ładować każdy użytkownik pojazdu (osoba posiadająca kluczyki, właściciel). Dodano również możliwość podglądu podczas montażu koloru lamp oraz przyciemniania szyb. Dodatkowo wykonanie jakiejkolwiek akcji wymaga od teraz zatwierdzenia. Do gamy kolorów dla licznika oraz lamp dołączyły: Colgate, Lawenda, Akwamaryna, Niebiański, Rubinowa Róża. Dodatkowo na serwer został wgrany nowy warsztat tuningu niestandardowego w Dillimore, który można zakupić poprzez wygranie licytacji na forum pod tym linkiem. O godzinie 17:30 rozpoczęły się licytacje pojazdów, które zostały zabrane graczom podczas zerowania konta. Do wylicytowania były takie pojazdy jak: Manana 1.6 o id 134033, którą wylicytował gracz @andi. za kwotę 100.000PLN, Premier Electric 1.6 o id 2222, którego wylicytował gracz @obi.mody za kwotę 506.000PLN, Stratum 1.5 o id 134034, którego wylicytował gracz @PerkuleZ. za kwotę 6.612.000PLN, Cheetah 1.6 o id 7150, którego wylicytował gracz @AdekUchiha za kwotę 5.500.000PLN, Sunrise 1.6 o id 49, którego wylicytował gracz @LepiKK za kwotę 2.820.000PLN, Club 1.6 o id 671, którego wylicytował gracz @sqah za kwotę 650.000PLN, Pony 1.6 o id 21717, którego wylicytował gracz @Argen za kwotę 1.000.000PLN, Moonbeam 3.0 Sport o id 134032, którego wylicytował gracz @PerkuleZ. za kwotę 8.100.000PLN, Comet 1.6 o id 5798, którego wylicytował gracz @fil_plpbjwts za kwotę 4.050.000PLN, Bullet 1.6 o id 3847, którego wylicytował gracz @versun za kwotę 5.000.000PLN, Tractor 1.6 o id 134031, który wylicytował gracz @sqah za kwotę 20.000.000PLN. Jednemu z naszych redaktorów udało się przeprowadzić wywiad z nowym właścicielem pojazdów Stratum 1.5 oraz Moonbeam 3.0 Sport graczem @PerkuleZ.. Zachęcamy do przeczytania! M - @Mlonskyy P - PerkuleZ. M: Cześć, Dyrektor Naczelny Mlonskyy, chciałbyś udzielić wywiadu na temat dzisiejszych licytacji? P:Cześć! Tak, pewnie, z chęcią odpowiem na pytania. M: Zakupiłeś pojazd Stratum o niestandardowej pojemności silnika 1.5 oraz pojazd Moonbeam Sport 3.0, żałujesz zapłaconych kwot? P:Może zacznę od przyjemniejszej dla mnie kwestii, czyli Moonbeama. Udało mi się go zakupić za kwotę 8 100 000 PLN, z czego jestem zadowolony, bo byłem gotowy wyłożyć za niego znacznie większe pieniądze. Także absolutnie nie mogę powiedzieć, że żałuję jego zakupu za tą kwotę. Sprawa ma się jednak inaczej w przypadku Stratuma, którego wylicytowałem za kwotę ponad 6 000 000 PLN. Pewnie większość osób oglądających licytację zorientowała się, że był lekki "missclick"... A to przez moją nieuwagę i pośpiech, bo nie zauważyłem, że niechcący kliknąłem jeszcze jedną cyfrę, wpisując kwotę. Także na pewno nie jestem z tego zadowolony, bo ten pojazd mogłem mieć w lepszej cenie, ale jestem zdania że to tylko gra i nie ma się co załamywać, ani żałować. M: Najważniejsze, żeby mieć świadomość, że to tylko gra. Co zamierzasz zrobić z zakupionymi pojazdami? Sprzedać, czy może zostawić dla siebie? P: Nie planuję sprzedaży tych aut, Moonbeam z silnikiem 3.0 idealnie pasuje do Manany 3.0, którą posiadam już jakieś 4 lata. Są to dwa jedyne auta z tym silnikiem na serwerze i jest to też największa dostępna pojemność, więc zdecydowanie chcę mieć je w swojej kolekcji. Sprzedaż Stratuma natomiast może być, delikatnie mówiąc, lekko nieopłacalna... dlatego pewnie też zostanie w moim posiadaniu. M: Dzięki za udzielenie wywiadu, pozdrawiam. P: Również dziękuję. Od godziny 19:00 do 21:00 gracze mogli uczestniczyć w imprezie organizowanej przez Radio 4Music w ich klubie przy The Strip, Las Venturas. Gracze mogli bawić się przy muzyce puszczanej przez takich prezenterów jak: @TKO_Hugokopter oraz @superek15. Podczas imprezy uczestnicy mogli wygrać nagrody pieniężne oraz pojazdy sponsorowane przez 4Music.
  8. Witamy, z tej strony Dyrektor Naczelny @Mlonskyy oraz Starszy Redaktor @Kr3dka z Redakcji 4Life News! Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat zabezpieczania komputera przed niechcianymi oprogramowaniami. W ostatnim czasie dochodzi do dużej ilości włamań na różne konta, kradzieży danych czy też wyłudzeń pieniędzy. Jednym z takich przykładów jest Dyrektor Naczelny @Mlonskyy z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z nim! K - Kr3dka M - Mlonskyy K - Witam, Starszy Redaktor Kr3dka z Redakcji 4Life News, odpowiesz na parę pytań? M - Cześć, Dyrektor Naczelny Mlonskyy, chętnie. K - Czy możesz nam opowiedzieć jak, to się stało, że włamali Ci się na większość kont? M - Późnym wieczorem siedząc na kanale głosowym, przypadkiem wszedłem w nieodpowiedni link, co poskutkowało pobraniem niechcianego oprogramowania, następnie w różnych godzinach miałem powiadomienia o logowaniach na większości moich kont. K - Jaka była twoja reakcja na, to gdy dowiedziałeś się o tym włamaniu? M - W sumie to się zdziwiłem, bo klikając link, nie sądziłem, że razem z tym będą takie konsekwencje. K - Jak postąpiłeś w takiej sytuacji? M - Jak najszybciej pozmieniałem hasła w miejscach, gdzie tylko mogłem. W dużej ilości przypadków musiałem konsultować się z Supportem. K - Masz coś do przekazania dla innych użytkowników ku przestrodze? M - Przemyślcie kilka razy co klikacie oraz co pobieracie na swoje urządzenia. K - Dziękuje za wywiad, pozdrawiam! M - Również, pozdrawiam serdecznie. 1. Oprogramowanie antywirusowe Jednym z najbardziej banalnych sposobów jest po prostu pobranie lub zainwestowanie pieniędzy w dobrego antywirusa, który podejrzane pliki zablokuje lub wrzuci do tak zwanej kwarantanny. Należy też pamiętać o włączeniu zapory ogniowej oraz samego Windows Defendera. 2. Instalowanie programów tylko z legalnych i znanych źródeł Większość wirusów wrzuca się w pliki, które możemy pobrać z różnych źródeł. Najrozsądniejszym wyborem jest po prostu pobieranie takich rzeczy ze stron, które znamy i mamy pewność, że są one odpowiednio zabezpieczone. 3. AdBlock Kolejnym "zabezpieczeniem" jest także AdBlock, który nie tylko blokuje reklamy, które nas denerwują podczas przeglądania różnych stron, czy też oglądania filmów, ale także zabezpiecza nas przed wyskakującymi okienkami, które również poprzez kliknięcie na nie zawierają różne exploity. 4. Poczta, Wiadomości, Social Media, linki na stronach Wiele hakerów wysyła do nas wiadomości, które na pierwszy rzut oka wyglądają normalnie, na przykład: nieopłacona przesyłka, chęć współpracy z jakimiś firmami, czy zaległe rachunki bankowe. Pamiętajcie, aby dokładnie weryfikować dane, patrząc przede wszystkim na nadawcę takiej wiadomości, jej treść oraz linki, które się w niej znajdują. 5. Aktualizacje systemu, podzespołów Pamiętajmy również o regularnej aktualizacji Windowsa, czy też podzespołów, aby uchronić się przed skutkami ataków hakerów. Najczęściej takie aktualizacje zawierają nie tylko lepsze funkcje, ale także tzw. fixy, które blokują exploity pisane przez ludzi na stare oprogramowanie. Pamiętajmy o takich rzeczach, bo niby są one banalne, ale często ludzie z pośpiechu nie myślą co robią i dochodzi do włamań oraz kradzieży danych.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Witajcie drodzy czytelnicy w kolejnym wydaniu Aktualności z Serwera w wykonaniu Redakcji 4Life News. Mamy nadzieję, że dzisiejsze wydanie przypadnie Wam do gustu oraz będziecie wyczekiwać naszych następnych publikacji. Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego wydania Aktualności z Serwera! Aktualizacje z serwera Dnia 21 lutego praca odśnieżania ulic została zawieszona w związku z gwałtownym ociepleniem i stopnieniem śniegu, tym samym praca nurka została wznowiona. Tego samego dnia rozpoczęto budowę na skrzyżowaniu drogi Julius Thruway South z drogami Harry Gold Parkway oraz Randolph Industrial Estate w Las Venturas. W tym samym czasie odświeżono również przejazd w Ocean Docks, Los Santos. Aktualności z frakcji Dnia 19 lutego rekrutacja do San Andreas Medical Department została zamknięta, tego samego dnia pojawiły się wyniki do niej. Nowym Studentom życzymy udanej nauki i zdanych egzaminów końcowych! Wyniki rekrutacji do San Andreas Medical Department - Luty'24 Dnia 24 lutego rekrutacja do San Andreas Road Assistance została otwarta. Więcej informacji pod tym linkiem: Rekrutacja do San Andreas Road Assistance 'Luty/Marzec 2024 Aktualności z biznesu Dnia 18 lutego została zapowiedziana licytacja Buildings4you, która odbędzie się 25.02 o godzinie 19:00. Więcej informacji tutaj: Zapowiedź licytacji - Luty 2024 Dnia 19 lutego rekrutacja do Buldings4you została otwarta. Więcej informacji na jej temat znajdziecie w tym temacie: Rekrutacja w szeregi Buildings4you - Luty 2024 Dnia 24 lutego odbyła się XVIII Gala 4FIGHT. Zwycięzcy gratulujemy. Więcej informacji pod tym linkiem: XVIII Gala 4FIGHT Dziękujemy za przeczytanie kolejnego wydania Aktualności z Serwera od Redakcji 4Life News. Zapraszamy do śledzenia kolejnych Aktualności z Serwera!
  12. Witam, z tej strony Redaktor @Kr3dka z Redakcji 4Life News! Zapraszam do przeczytania relacji z wypadku samochodowego w tunelu San Fierro, który zakończył się śmiercią. W dniu 1 lutego tego roku około godziny 23 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego przyszła informacja o wypadku masowym, który odbył się w tunelu łączącym Flint County z San Fierro. Dyspozytor na miejsce natychmiastowo wysłał zastępy 402[SA]21, 402[SA]43 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 2 w San Fierro oraz 401[SA]43 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 1 w Los Santos. Po dojeździe na miejsce potwierdzili oni, że zgłoszenie jest prawdziwe i poprosili o zadysponowanie 4 ZRM ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Las Venturas. Ze wstępnych obserwacji okazało się, że kierowca szarego Schafter'a zasłabnął za kierownicą i spowodował katastrofę lądową. W wypadku brało udział 8 poszkodowanych. Gdy wszystkich poszkodowanych wyciągnięto z pojazdów, zostali oni przekazani w ręce San Andreas Medical Department, którzy się nimi zajęli. Niestety jednemu z poszkodowanych nie udało się przeżyć tego wypadku z powodu rozległych ran. To nie pierwszy i zapewne nie ostatni taki wypadek, który wydarzył się w tym tunelu, a władze miasta pomimo próśb, skarg obywateli oraz takich wydarzeń dalej nie podjęły żadnych działań w stosunku do remontu tego tunelu. Udało mi się przeprowadzić wywiad z Kierującym Akcją Medyczną, Ratownikiem Dowódcą @TeKMistrz. Zapraszam do przeczytania! K - Kr3dka T - TeKMistrz K: Hej, Redaktor Kr3dka z Redakcji 4Life News. Odpowiesz na parę pytań odnośnie do ostatniego wypadku masowego w tunelu San Fierro? T: Witam z tej strony Ratownik Dowódca TeKMistrz z S. A. Medical Department. Jasne mam chwilę na kilka pytań. K: Kiedy otrzymaliście zgłoszenie, jakiej było ono treści i co zadysponowaliście na miejsce zdarzenia? T: Pierwsze zgłoszenie dostaliśmy o 22:53, treść brzmiała następująco: „Wypadek!". Do wypadku został wysłany jeden ZRM. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia poprosiłem o dodatkowe trzy ZRM na moją lokalizację. K: Co zastaliście na miejscu, ile było łącznie poszkodowanych? T: Na miejscu zastaliśmy istny chaos, miejsce wypadku wyglądał jak istne pobojowisko. Po chwili analizie naliczyłem 8 osób poszkodowanych, które były wstępnie oznaczone triagem. K: Jednemu z poszkodowanych nie udało się niestety przeżyć, co było tego powodem? T: Przyczyną śmierci denata były rozległe urazy oraz dekapitacja. K: W jakim stanie aktualnie znajduje się reszta poszkodowanych? T: Reszta poszkodowanych jest w stabilnym stanie, są stale monitorowani przez personel medyczny oraz strażaków. K: Wiadomo co było przyczyną wypadku? T: Prawdopodobną przyczyną wypadku było zasłabnięcie kierowcy szarego Schafter'a, który wjechał na przeciwny pas i spowodował wypadek. Jednak dokładną przyczynę bada prokurator razem z policją. K: Dziękuje za wywiad, do zobaczenia! T: Również dziękuję za możliwość wzięcia udziału w wywiadzie. Oba wypadki z ostatnich dni pokazują tylko, jak obecne warunki na drodze są niekorzystne i niebezpieczne dla kierowców dlatego prosimy o zachowanie ostrożności za kółkiem. Autoryzował: @MateuszXQ
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Cześć, z tej strony Redaktor Kr3dka z Redakcji 4Life News! Zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Dyrektorką Szpitala @Aza*. K - Kr3dka A - Aza* K - Cześć, Redaktor Kr3dka, Redakcja 4Life News. Zechciałabyś odpowiedzieć na parę pytań? A - Witam, Dyrektorka Szpitala Aza*, S. A. Medical Department. Jasne, pytaj śmiało. K - Na samym początku opowiedz nam coś o sobie, co się u Ciebie zmieniło? A - Cóż, od poprzedniego wywiadu z pewnością trochę się zmieniło. W końcu skończyłam studia i zaczęłam pracować. Zainteresowania są jednak niezmienne i wciąż jest to ratownictwo oraz niektóre aspekty biologii. W tym roku kończą także 24 lata. Niezmiennie także działam w ZHP na funkcji drużynowej. Ostatnio i tam udało mi się trochę pójść do przodu i kończę obecnie uzyskiwać kolejny stopień instruktorski. K - Po odejściu Grzengola z funkcji Dyrektora Szpitala objęłąś jego rolę, jak bardzo zmieniły się twoje obowiązki, uważasz, że jest to trudniejsza funkcja niż praca jako Zastępczyni Dyrektora? A - Owszem, jakoś w październiku zeszłego roku objęłam funkcje lidera SAMD. Zdecydowanie jest to stanowisko bardziej odpowiedzialne niż Zastępcy Dyrektora. Wcześniej aktywnie wspierałam Grzengola w jego pracy, przez co wiele zadań po objęciu lidera nie było mi obce. Jak to przy takich sytuacjach - byłam bardzo szczęśliwa i smutna zarazem. W końcu objęłam najwyższy stopień we frakcji, w której jestem już ponad 3 lata, ale z drugiej strony odeszła osobą, od której miałam niesamowite wsparcie i był nie tylko liderem, ale też dobrym kolegą, z którym można porozmawiać na każdy temat. Odejście było jednak nieuniknione po zdobyciu przez niego RCONa. Na całe szczęście nie pożegnaliśmy się z nim na dobre, bo został naszym Opiekunem ze strony KSFu. Podsumowując to pytanie to tak, funkcja lidera jest trudniejsza i bardziej wymagająca, niż vlider. K - Czy uważasz, że frakcja SAMD idzie w dobrą stronę? Może zechciałabyś zdradzić nam parę informacji na temat najbliższych zmian? A - Uważam, że ta frakcji idzie w dobrą stronę już od 3 lat, czyli od momentu przyjścia Grzengola na funkcje Koordynatora. Udało nam się przez ten czas wprowadzić mnóstwo zmian i nowych obiektów czy pojazdów. Niedawno chociażby otrzymaliśmy zestaw nowych skinów do frakcji, automatyczne zgłoszenia NPC czy wspaniałe pojazdy dla podjednostek. Uwierz, że nie zawsze było tak kolorowo. Aktualnie jest to frakcji mocno rozwinięta. Niedawno dokonaliśmy przeglądu i oceny podjednostek LPR oraz JRGW, co za tym idzie, zostały one poddane reorganizacji. Już niedługo ukażą się informacje na ten temat. Dodatkowo na przestrzeni maksymalnie dwóch tygodni pojawi się jeszcze jedna, nowa podjednostka dającą kompletnie inny zakres wykonywanych obowiązków dla pracowników. K - Piastujesz funkcję Opiekunki Szkoły Ratownictwa Medycznego, co jest w twoich obowiązkach? A - Jako Opiekunka SRM mam dość dużo pracy szczególnie w czasie trwania akademii. Oprócz dbania o ogólny przebieg toku szkoleń oraz egzaminów to prowadzę pierwsze, oraz ostatnie spotkanie, decyduje o wszystkich kwestiach związanych ze szkołą czy doglądam materiałów szkoleniowych, by były aktualne. Na tej funkcji jestem niemal od początku mojego pobytu w zarządzie i obecnie prowadzę 20-stą akademię. Zdecydowanie sporo się zmieniło między moją pierwszą, a obecną. K - Czy podczas całej swojej przygody z Medical Department miałaś myśli, aby odejść z frakcji i odpocząć? A - Oczywiście, że tak. Kto by nie miał, będąc 3 lata w jednej i tej samej frakcji bez przerw. Pamiętam szczególnie jeden moment na przełomie 2022/2023. O szczegółach nie będę opowiadać, lecz wtedy byłam najbliżej odejścia. K - Odejdźmy od frakcji, pełnisz również rolę Opiekuna Biznesów, co należy do twoich obowiązków, czy według Ciebie jest to ciężka funkcja? A - Owszem, od jakiegoś czasu dodatkowo oprócz bycia Dyrektorką Szpitala pełnie także obowiązki Opiekunki Biznesów, a dokładnie 4Wars oraz SAAF. Do moich obowiązków należy wspomaganie oraz mały nadzór nad wymienionymi biznesami. Z początku wydawało mi się to dość ciężkie, lecz z czasem poznałam ich wewnętrzne struktury i zasady, a rozwiązywanie problemów, czy akceptacja propozycji stała się łatwiejsza. K - Aktualnie posiadasz przegrane na serwerze ponad 2300h, jak wspominasz ten czas spędzony na serwerze, co zgromadziłaś na swoim koncie? A - Czas spędzony na serwerze wspominam bardzo dobrze. Poznałam mnóstwo wspaniałych osób, nauczyłam się nowych rzeczy, a także dostałam szansę, by pełnić funkcję lidera frakcyjnego. Jeśli chodzi o moje pojazdy to, posiadam 2 Buffalo, Huntleya, Cheetaha, Bulleta, Ranchera i kilka innych, tańszych pojazdów. Nie uważam to za szczyt możliwości, lecz więcej mi nie potrzeba. K - Odejdźmy od tematyki serwera. Co aktualnie robisz w życiu realnym? A - Aktualnie pracuję w jednym z większych laboratorium zajmującym się badaniem żywności, pasz oraz zdatności wody. Studia skończyłam w lipcu zeszłego roku na kierunku biologii stosowanej. Tak jak pisałam wcześniej, wciąż niezmiennie należę do ZHP, prowadząc swoją drużynę oraz pełniąc tam jeszcze inne funkcje. Nie wiem, co tu jeszcze mogę dodać - jestem, żyję, funkcjonuję i bawię się, póki jeszcze mogę. K - Masz może jakieś motto, którym się kierujesz w życiu? A - Raczej nie mam czegoś takiego jak motto, lecz kieruję się w życiu zasadą „jeśli chcesz, żeby coś zostało dobrze zrobione, to zrób to samemu". K - Jako mała dziewczynka co było twoim największym marzeniem, kim chciałaś zostać w przyszłości? A - Kim chciałam zostać? Policjantką, ratownikiem, żołnierzem, strażakiem i wszystkim, co mundurowe. Jako małe dziecko nie miałam chyba większego marzenia, jak posiadanie psa, co się spełniło. K - Gdybyś znalazła złotą rybkę, co byłoby twoim życzeniem? A - Gdyby mała złota rybka miała spełnić moje jedno dowolne życzenie, to chciałabym, żebym miała ich nieskończoną ilość. Wtedy moje życie byłoby trochę jak GTA SA na kodach. K - To na tyle z mojej strony, chciałabyś kogoś pozdrowić? A - Dziękuję Ci za wywiad. Chciałabym pozdrowić @Grzengol, @Byialy*, @Caraguinss, @PoyeBunnY, @Kju., oraz całą resztę SAMD. K - Również pozdrawiam, dziękuje za wywiad! A - Dziękuje, do zobaczenia! Autoryzował: @Blender.
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Cześć, z tej strony Młodszy Redaktor Kr3dka z Redakcji 4Life News! Zapraszam Was do przeczytania relacji z wypadku samochodowego. W dniu 31 stycznia tego roku do Centrum Powiadamiania Ratunkowego o godzinie 16:25 wpłynęło zgłoszenie dotyczące o wypadku w dzielnicy King's w San Fierro. Dyspozytor z CPR zadysponował na miejsce zastępy 402[SA]21 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 2 w San Fierro. Po dojeździe na miejsce potwierdzili, że zgłoszenie jest prawdziwe i poprosili o zadysponowanie Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz San Andreas Police Department. Po wstępnym rozpoznaniu pojazd marki Stratum zjechał na pas zieleni i uderzył w pobliskie drzewo. Strażacy zabezpieczyli teren i przy pomocy odpowiednich narzędzi do ratownictwa technicznego wydostali poszkodowanego z pojazdu i przekazali go w ręce San Andreas Medical Department. Poszkodowany nie miał żadnych urazów i został przetransportowany do Szpitala Specjalistycznego w Las Venturas. Dalsze dochodzenie w związku z wypadkiem prowadzą funkcjonariusze San Andreas Police Department. Udało mi się przeprowadzić wywiad z Ordynatorem Chirurgii @.Mich4U. Zapraszam do przeczytania! K - Kr3dka M - .Mich4U K - Witam, Młodszy Redaktor Kr3dka z Redakcji 4Life News! Odpowiedziałby Pan na parę pytań związanych z wypadkiem na King's w San Fierro? M - Jasne, chętnie odpowiem na Pańskie pytania. K - Super, na samym początku kiedy dostaliście zgłoszenie, jakiej ono było treści? M - O godzinie 16:25 do CPR w Las Venturas przyszło zgłoszenie o wypadku samochodowym na King's w San Fierro, natychmiast udaliśmy się karetką specjalistyczną na miejsce zdarzenia, gdzie zastaliśmy 1 poszkodowanego. K - Wiecie co było przyczyną tego wypadku? M - Prawdopodobnie śliska droga, mamy zimę a warunki drogowe w San Fierro ostatnio znacznie się pogorszyły, występuje tzw. "szklanka" przez którą samochody zachowują się tak, jakby jeździły po lodzie, ponieważ wilgoć, która osadziła się na asfalcie po spadku temperatury zamarzła i wszędzie jest ślisko. K - W jakim stanie znajduje się poszkodowany? M - Poszkodowany po wstępnych badaniach został wypisany ze Szpitala Specjalistycznego w Las Venturas, nie posiadał on żadnych urazów po wypadku, a jego stan ogólny był bardzo dobry. K - Dziękuje bardzo za wywiad, miłego dnia! M - Również dziękuje i mam przesłanie do wszystkich kierowców o to, żeby zdjęli nogę z gazu i bezpiecznie wracali do swoich domów, ponieważ warunki drogowe są naprawdę niebezpieczne. Autoryzował: @Blender.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Witajcie! Z tej strony Młodszy Redaktor @Kr3dka z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z udziałem Ordynatora @Caraguinss. K - Kr3dka C- Caraguinss K - Hejka, Młodszy Redaktor Kr3dka z Redakcji 4Life News. Odpowiesz na parę pytań? C - Witam Cię bardzo serdecznie. Jasne, że odpowiem. K - Na dobry początek, opowiedz nam coś o sobie, czym się interesujesz? C – Mam na imię Mikołaj i mam skończone 16 lat. Mieszkam w województwie świętokrzyskim niedaleko Kielc. Interesuje się oczywiście graniem w przeróżne gry komputerowe, ale i również co jakiś czas przeczytam książkę lub obejrzę serial K - Jak wspominasz swoje początki na 4Life, jak dowiedziałeś się o serwerze? C - Początki na serwerze wspominam bardzo dobrze, zacząłem grać na nim w zimę 2022 roku, więc przywitała mnie na początek świąteczna atmosfera, gdzie całe dnie spędzałem w magazynie, aby uzbierać wystarczającą ilość LP do lepszych prac. O serwerze dowiedziałem się po tym, jak na YouTube wyskoczył mi film z jakimś poradnikiem jak wgrać podmianki do dróg, spodobała mi się koncepcja serwera i po prostu do niego dołączyłem. K - Jesteś na stopniu Ordynatora w San Andreas Medical Department, podzieliłbyś się swoją historią związaną z tą frakcją? C – Do frakcji SAMD dołączyłem 10 miesięcy i 14 dni temu, a tak dokładnie to 13 marca 2023 roku. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że zajdę aż tak daleko i tak długo wysiedzę w jednym miejscu, ale oto i jestem. K - Jesteś również szkoleniowcem pełnoprawnych ratowników medycznych oraz studentów Szkoły Ratownictwa Medycznego, co należy do twoich obowiązków? Która z tych funkcji jest według Ciebie ciekawsza, a może trudniejsza? C – Prawda, jestem szkoleniowcem zarówno SAMD, jak i SRM, a moimi obowiązkami jest oczywiście uczyć innych tak, aby, jak najlepiej napisali egzaminy oraz wykorzystywali wiedzę w praktyce. Co do podziału, która funkcja jest trudniejsza, oczywiście bez namysłu mówię, że szkoleniowiec SAMD. Jest to spowodowane tym, że materiały szkoleniowe dla pełnoprawnych nie są już na poziomie podstawowym tak jak w akademii, czyli materiału jest o wiele więcej i jest on trudniejszy. Obie te funkcje są również ciekawe, na szkoleniach można się dowiedzieć bardzo ciekawych rzeczy oraz poznać charaktery osób, które się szkoli. K - Jak widzisz swoją przyszłość we frakcji? Chciałbyś zostać członkiem zarządu, czy celujesz w może tylko w najwyższy stopień pracowniczy? C – Oczywiście pewnie większość osób marzy o tym, aby zostać członkiem zarządu i jest to normalne, ponieważ jest to w jakimś rodzaju wyróżnienie, że akurat wybrali Cię, lecz idą za tym również dodatkowe obowiązki. Aktualnie staram się jak najlepiej działać we frakcji i piąć się powoli w górę, a kto wie, może kiedyś sięgnę szczytu. K - Czy kiedykolwiek myślałeś nad zmianą frakcji, a jeśli tak to, na jaką byś ją zmienił? C – W pewnym momencie swojej kariery w SAMD miałem pewne wątpliwości czy na pewno chce mi się tutaj być i czy może zmiana frakcji to nie taki zły pomysł. Doznałem lekkiego wypalenia, lecz po chwilowej przerwie siły wróciły i dalej jestem tu, gdzie jestem. K - Jesteś również członkiem organizacji Olimp, dlaczego akurat ją wybrałeś? Poleciłbyś ją innym? C – Nie jestem zbyt długo w owej organizacji, lecz szczerze mogę powiedzieć, że polecam ją każdemu. Świetna atmosfera, ludzie są bardzo mili i nikt się z nikim nie kłóci, jeśli masz ochotę z kimś pograć, zawsze możesz zapytać, może się ktoś znajdzie, czadowe auta i dwie super bazy. K - Posiadasz przegrane ponad 800 godzin na serwerze, co podczas tego czasu osiągnąłeś? Podzielisz się z nami swoim majątkiem? C – Nie ma się zbytnio czym chwalić. Podczas tych 800 godzin nie skupiałem się zbytnio na majątku, lecz posiadam aktualnie samochód Banshee oraz to, czym raczej chwalić się nie chwalę, czyli motor Faggio. K - Odejdźmy od serwera, masz jakieś marzenia? C – Aktualnie moim marzeniem jest ukończyć szkołę średnią, do której uczęszczam i dobrze napisać maturę. Oprócz tego może w przyszłości jakieś fajne autko udałoby się kupić oraz znaleźć partnerkę. K - Co lubisz robić w wolnym czasie oprócz gry na serwerze? C – Aktualnie nie mam jakiegoś stałego hobby, jak już wspominałem, czasem jak mi się nudzi, to lubię poczytać jakieś książki, całą noc oglądać seriale lub wieczorem wyjść na spacer. K - Złapałeś złotą rybkę, jakie masz życzenie? C – Wyjechać gdzieś, gdzie jest zawsze ciepło i nie mieć żadnych zmartwień. K - Powoli zbliżamy się do końca, chciałbyś kogoś pozdrowić? C – Jasne, chciałbym pozdrowić @PoyeBunnY, @MR-Bartus, @tkler1, @IcykDwujeczka, @BoVer, @TeKMistrz, @.Mich4U, @Byialy*, @Aza*, @NexuSOfficial*, @Kju., @Chorywacja, @Symcio, @xXVirtexXx., resztę frakcji San Andreas Medical Department, całą organizację Olimp, czytelników tego wywiadu oraz oczywiście Ciebie! K - Również pozdrawiam, dziękuje za wywiad! C – Również dziękuje za wywiad, papatki! Autoryzował: @MateuszXQ
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Witam! Z tej strony Młodszy Redaktor @Kr3dka z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania mojej kolejnej relacji! Wstrząsająca tragedia wydarzyła się wczoraj późnym wieczorem, podczas gdy dach jednego z budynków mieszkalnych, położonego tuż obok szpitala specjalistycznego w Las Venturas stanął w płomieniach. Pożar ten nie tylko spowodował straty materialne, ale także naraził zdrowie wielu mieszkańców na niebezpieczeństwo. Warto podkreślić, że to zdarzenie podnosi kwestię bezpieczeństwa budynków mieszkalnych, zwłaszcza tych położonych niedaleko instytucji publicznych. W kolejnych tygodniach możemy spodziewać się dyskusji na temat środków bezpieczeństwa oraz ewentualnych zmian w przepisach budowlanych. Udało mi się przeprowadzić wywiad z Starszym Sekcyjnym @Erti_ETP. Zachęcam do przeczytania! K - Kr3dka E - Erti_ETP K - Hej, Młodszy Redaktor Kr3dka z Redakcji 4Life News. Odpowiesz na parę pytań? E - Witaj, Starszy Sekcyjny Erti_ETP z San Andreas Fire Department. Chętnie odpowiem. K - Świetnie, na sam początek, kiedy otrzymaliście zgłoszenie i jakiej było treści? E - Wezwanie otrzymaliśmy około godziny 23:00 od San Andreas Medical Department o treści, że dach budynku sąsiadującego ze szpitalem zajął się ogniem. K - Czy akcja ratownicza sprawiła wam jakiekolwiek trudności? E - Z powodu małej obsady akcja pochłonęła trochę czasu, ale nie było większych problemów. K - Czy wiemy, co było przyczyną tego wybuchu? E - Prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej. K - Świetnie, dziękuje bardzo za wywiad! E - Dziękuje również, miłego! Autoryzował: @MateuszXQ
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. 1. Najlepszy Support: @Mefju4, @Pavi, @Likoss123 2. Najlepszy Moderator: @spokomichas, @Linshi, @Marcysia 3. Najlepszy Administrator: @Lisa_, @kondziolek, @kzedo 4. Najlepszy Starszy Administrator: @Argen, @Wonder., @DeltaRon 5. Najlepszy Administrator RCON: @Grzengol, @XQward 6. Eventowiec miesiąca: @Pamefloxe, @DawiSS* 7. Najlepsza Frakcja: SAMD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: @.Mich4U, @TeKMistrz, @IcykDwujeczka 9. Najlepszy Biznes: Redakcja 4Life News 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: @im8yearsold, @kvmykk.ogf, @kondu32 11. Najlepszy Lider: @Aza* 12. Najlepsza Organizacja: - 13. Najbogatszy Gracz: @PerkuleZ., @sqah, @AdekUchiha 14. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): - 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Nowy panel /112
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin