Skocz do zawartości

flame.

Gracz
  • Postów

    45
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez flame.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. flame.

    lock

    @lock sprzedane
  3. flame.

    lock

    Nazwa nieruchomości: Domek z podjazem ID nieruchomości: 612 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: LV Redsands West Cena: offki 20k + SS’y: https://imgur.com/VwSqp4H Sposób kontaktu: Forum/Gra Coś od siebie: Chatka blisko lawet jak i giełdy do 250k.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. flame.

    @lock

    @lock ogarniete
  6. flame.

    @lock

    A więc tak, ogólnie chce wgrać ENB oczywiście przerzucam pliki do folderu z grą, tak jak na wielu poradnikach, oczywiście odpala mi się o to takie okienko Wybieram opcje żeby zachować ten plik w takiej formie w jakiej jest, po czym normalnie mi sie "uruchamia" mta a następnie po chwili wyskakuje błąd Widziałem że u niektórych to działa tak iż klikają nie i działa, u mnie martwy ekran i widoczność pulpitu oraz "działający" proces gta_sa.exe w tle. Jest jakaś możliwość by na to zaradzić? PS. Sprawdzając singleplayer, enb tam normalnie działa tylko jest czasem problem z uruchomieniem GTA, samo się wyłącza.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. flame.

    Czitosa 1.6

    Model: Cheetah Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Obojętny. Cena: do 450k Dodatki: Fela lub nic Coś od siebie: Czysty czitos na już potrzebny.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. ━━━━━━━━━━━━━━━━━━・:4l:・━━━━━━━━━━━━━━━━━━
    ksz

    unknown.png
    @Gieerool @dvxm @HONES
    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━・:4l:・━━━━━━━━━━━━━━━━━━

  11. flame.

    Cheetaha 1.6

    Model: Cheetah Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: do 50k Cena: do 420k Dodatki: lotto Coś od siebie: czyścioszek najlepiej odda
  12. ━━━━━━━━━━━━━━━━━━・:4l:・━━━━━━━━━━━━━━━━━━
    Super ekipka i super akcja, fajnie się odgrywało jeszcze raz wielkie dzięki.


    wwasdasd.png

    @dvxm @ThanKs.ogf @KubsoneK* @Ninja..
    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━・:4l:・━━━━━━━━━━━━━━━━━━

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin