Skocz do zawartości

Ra1n.

Gracz
  • Postów

    302
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Love
    Ra1n. przyznał(a) reputację dla goroncydamus za aktualizację statusu, Nuta wyszła, a nurek dalej nie. NIESAMOWITE, Amazing, unglaublich.   
    Nuta wyszła, a nurek dalej nie. NIESAMOWITE, Amazing, unglaublich. 
  2. 4Sad
    Ra1n. otrzymał(a) reputację od solty za aktualizację statusu, Jak tam wasze koski w csku?   
    Jak tam wasze koski w csku?
  3. 4Wow
    Ra1n. otrzymał(a) reputację od SirHerbatnik* za aktualizację statusu, Ice and Fire w końcu razem 3 lata polowania na te banshee XD   
    Ice and Fire w końcu razem 3 lata polowania na te banshee XD 
  4. 4Like
    Ra1n. przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Tosty - Czy Jajko po benedyktyńsku -   
    Co byś wolał?
    Tosty - 
    Czy
    Jajko po benedyktyńsku - 
  5. 4Fun
    Ra1n. otrzymał(a) reputację od Byialy* za aktualizację statusu, @Byialy* sporo tych błędów do naprawy nawet sprzed 2 lat się trafił :D   
    @Byialy* sporo tych błędów do naprawy nawet sprzed 2 lat się trafił :D
  6. 4Love
    Ra1n. przyznał(a) reputację dla .Luzix za aktualizację statusu, CZY WARTO ZAZDROŚCIĆ INNYM AUT? Dziś wybrałem się do cygana w Bayside w celu przetest   
    CZY WARTO ZAZDROŚCIĆ INNYM AUT?
    Dziś wybrałem się do cygana w Bayside w celu przetestowania jego Admirala. Jak bardzo różni się jakością i ceną od mojej perełki?
    Mój samochód w salonie kosztował 109k, a Admiral u cygana kosztował 31k. Jednak mój ma silnik 1.8, a ten miał 1.4. Jeśli chodzi o cenę, mój ciągnął czysty 160km/h, a auto cygańskie tylko 140km/h. Auto u cygana miało aż 51k km przebiegu, a w tej cenie, o ile nie będzie nie niższej, można dorwać solidne czterodrzwiowe nowiutkie auto z podobnymi osiągami, nawet w salonie.
    Również można tu dostać auta tj. Euros, Phoenix, Stalion czy Sabre. Jeśli macie coś od cygana i widzicie, że ze ktoś ma na Wasze oko coś lepszego, to samochód wcale nie musi być lepszy. Nie wiadomo, co jest pod maską i w jakim jest stanie.
    I odwrotnie: jeśli ktoś ma Pereniala albo Waltona, to nie wiadomo, czy nie stał kiedyś w salonie i czy nie mal cofniętego licznika.
  7. 4Sad
    Ra1n. otrzymał(a) reputację od Maras. za aktualizację statusu, Postawmy znicz dla sancheza na aqua opuścił kolekcje na dobre   
    Postawmy znicz dla sancheza na aqua opuścił kolekcje na dobre  
  8. 4Sad
    Ra1n. otrzymał(a) reputację od Maras. za aktualizację statusu, Postawmy znicz dla sancheza na aqua opuścił kolekcje na dobre   
    Postawmy znicz dla sancheza na aqua opuścił kolekcje na dobre  
  9. 4Like
    Ra1n. otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, Gdzie się podziały reakcje :0   
    Gdzie się podziały reakcje :0
  10. 4Fun
    Ra1n. otrzymał(a) reputację od tajming za aktualizację statusu, Nikt nie ma na sell buffka na uni woooot   
    Nikt nie ma na sell buffka na uni woooot
  11. 4Love
    Ra1n. przyznał(a) reputację dla spokomichas za aktualizację statusu,   
  12. 4Like
    Ra1n. otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, Foteczka siedzi bam   
    Foteczka siedzi bam
  13. 4Love
    Ra1n. otrzymał(a) reputację od ZbyK.gg za aktualizację statusu, w koncu aktualizacja dla mnie yey   
    w koncu aktualizacja dla mnie yey 
  14. 4Love
    Ra1n. przyznał(a) reputację dla Suuz za aktualizację statusu, hej pamiętasz naszą pierwszą organizację?   
    hej pamiętasz naszą pierwszą organizację?
  15. 4Love
    Ra1n. przyznał(a) reputację dla Suuz za aktualizację statusu, co tam kumple od bidy 800k prawda?   
    co tam kumple od bidy 800k prawda?

  16. 4Fun
    Ra1n. przyznał(a) reputację dla norsek za aktualizację statusu, ten sent na mietowych dam 800k i biore   
    ten sent na mietowych dam 800k i biore
  17. 4Love
    Ra1n. przyznał(a) reputację dla Karolowka za aktualizację statusu, Przedstawiam wam uroczą Betty   
    Przedstawiam wam uroczą Betty


  18. 4Love
    Ra1n. przyznał(a) reputację dla Suuz za aktualizację statusu, bagno w lasach orleanu   
    bagno w lasach orleanu
  19. 4Love
    Ra1n. przyznał(a) reputację dla Simon* za aktualizację statusu, Zawsze wiedziałem że mają wyjątkowy gust w wyborze suportów   
    Zawsze wiedziałem że mają wyjątkowy gust w wyborze suportów
  20. 4Wow
    Ra1n. otrzymał(a) reputację od warzi za aktualizację statusu, wbijasz na serwer bez premki i odrazu mysla ze sie na cenach nie znasz mmm   
    wbijasz na serwer bez premki i odrazu  mysla ze sie na cenach nie znasz  mmm 
  21. 4Love
    Ra1n. otrzymał(a) reputację od Otton187 za aktualizację statusu, elo elo żyje   
    elo elo żyje
  22. 4Wow
    Ra1n. przyznał(a) reputację dla Arturek. za aktualizację statusu, Uważajcie jak komuś udzielacie pożyczek bo jak was nie spłaci możecie skończyć z Bane   
    Uważajcie jak komuś udzielacie pożyczek bo jak  was nie spłaci możecie skończyć z Banem 
  23. 4Like
    Ra1n. otrzymał(a) reputację od s4_b5 za aktualizację statusu, sell zr ?   
    sell zr ? 
  24. 4Like
    Ra1n. otrzymał(a) reputację od s4_b5 za aktualizację statusu, siema chat   
    siema chat
  25. 4Like
    Ra1n. otrzymał(a) reputację od s4_b5 za aktualizację statusu, siema chat   
    siema chat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin