Ra1n.
-
Postów
302 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
Ra1n. przyznał(a) reputację dla ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, Nuta wyszła, a nurek dalej nie. NIESAMOWITE, Amazing, unglaublich.
Nuta wyszła, a nurek dalej nie. NIESAMOWITE, Amazing, unglaublich.
-
Ra1n. otrzymał(a) reputację od ✮ solty za aktualizację statusu, Jak tam wasze koski w csku?
Jak tam wasze koski w csku?
-
Ra1n. otrzymał(a) reputację od ✮ SirHerbatnik* za aktualizację statusu, Ice and Fire w końcu razem 3 lata polowania na te banshee XD
Ice and Fire w końcu razem 3 lata polowania na te banshee XD
-
Ra1n. przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Tosty - Czy Jajko po benedyktyńsku -
Co byś wolał?
Tosty -
Czy
Jajko po benedyktyńsku -
-
Ra1n. otrzymał(a) reputację od ✮ Byialy* za aktualizację statusu, @Byialy* sporo tych błędów do naprawy nawet sprzed 2 lat się trafił :D
@Byialy* sporo tych błędów do naprawy nawet sprzed 2 lat się trafił :D
-
Ra1n. przyznał(a) reputację dla ✮ .Luzix za aktualizację statusu, CZY WARTO ZAZDROŚCIĆ INNYM AUT? Dziś wybrałem się do cygana w Bayside w celu przetest
CZY WARTO ZAZDROŚCIĆ INNYM AUT?
Dziś wybrałem się do cygana w Bayside w celu przetestowania jego Admirala. Jak bardzo różni się jakością i ceną od mojej perełki?
Mój samochód w salonie kosztował 109k, a Admiral u cygana kosztował 31k. Jednak mój ma silnik 1.8, a ten miał 1.4. Jeśli chodzi o cenę, mój ciągnął czysty 160km/h, a auto cygańskie tylko 140km/h. Auto u cygana miało aż 51k km przebiegu, a w tej cenie, o ile nie będzie nie niższej, można dorwać solidne czterodrzwiowe nowiutkie auto z podobnymi osiągami, nawet w salonie.
Również można tu dostać auta tj. Euros, Phoenix, Stalion czy Sabre. Jeśli macie coś od cygana i widzicie, że ze ktoś ma na Wasze oko coś lepszego, to samochód wcale nie musi być lepszy. Nie wiadomo, co jest pod maską i w jakim jest stanie.
I odwrotnie: jeśli ktoś ma Pereniala albo Waltona, to nie wiadomo, czy nie stał kiedyś w salonie i czy nie mal cofniętego licznika.
-
Ra1n. otrzymał(a) reputację od ✮ Maras. za aktualizację statusu, Postawmy znicz dla sancheza na aqua opuścił kolekcje na dobre
Postawmy znicz dla sancheza na aqua opuścił kolekcje na dobre
-
Ra1n. otrzymał(a) reputację od ✮ Maras. za aktualizację statusu, Postawmy znicz dla sancheza na aqua opuścił kolekcje na dobre
Postawmy znicz dla sancheza na aqua opuścił kolekcje na dobre
-
Ra1n. otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Gdzie się podziały reakcje :0
Gdzie się podziały reakcje :0
-
Ra1n. otrzymał(a) reputację od tajming za aktualizację statusu, Nikt nie ma na sell buffka na uni woooot
Nikt nie ma na sell buffka na uni woooot
-
-
Ra1n. otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Foteczka siedzi bam
Foteczka siedzi bam
-
Ra1n. otrzymał(a) reputację od ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, w koncu aktualizacja dla mnie yey
w koncu aktualizacja dla mnie yey
-
Ra1n. przyznał(a) reputację dla Suuz za aktualizację statusu, hej pamiętasz naszą pierwszą organizację?
hej pamiętasz naszą pierwszą organizację?
-
Ra1n. przyznał(a) reputację dla Suuz za aktualizację statusu, co tam kumple od bidy 800k prawda?
co tam kumple od bidy 800k prawda?
-
Ra1n. przyznał(a) reputację dla ✮ norsek za aktualizację statusu, ten sent na mietowych dam 800k i biore
ten sent na mietowych dam 800k i biore
-
Ra1n. przyznał(a) reputację dla Karolowka za aktualizację statusu, Przedstawiam wam uroczą Betty
Przedstawiam wam uroczą Betty
-
Ra1n. przyznał(a) reputację dla Suuz za aktualizację statusu, bagno w lasach orleanu
bagno w lasach orleanu
-
Ra1n. przyznał(a) reputację dla ✮ Simon* za aktualizację statusu, Zawsze wiedziałem że mają wyjątkowy gust w wyborze suportów
Zawsze wiedziałem że mają wyjątkowy gust w wyborze suportów
-
Ra1n. otrzymał(a) reputację od warzi za aktualizację statusu, wbijasz na serwer bez premki i odrazu mysla ze sie na cenach nie znasz mmm
wbijasz na serwer bez premki i odrazu mysla ze sie na cenach nie znasz mmm
-
-
Ra1n. przyznał(a) reputację dla Arturek. za aktualizację statusu, Uważajcie jak komuś udzielacie pożyczek bo jak was nie spłaci możecie skończyć z Bane
Uważajcie jak komuś udzielacie pożyczek bo jak was nie spłaci możecie skończyć z Banem
-
-
-