Skocz do zawartości

Naczelnik_Etyki_Graczy

Gracz
  • Postów

    91
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy przyznał(a) reputację dla 83Ksiek za aktualizację statusu, Nowy nabytek pozdrawiam @jaspertv @MiBomba @YouAre... @boguslaw63 @B4rt3kvz @ItzPawii   
    Nowy nabytek pozdrawiam @jaspertv @MiBomba @YouAre... @boguslaw63 @B4rt3kvz @ItzPawii @jan0sikZpereniala @Sony* @PoprostuJulek  @Kuziores @Oliwczka  i wszystkich których juz mi sie nie chcialo wypisywać 
  2. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Z Ogromną przyjemnością Instytut Zarządzania Kulturą nominuje Pana @Wlodek.Bialy.Anty   
    Z  Ogromną przyjemnością Instytut Zarządzania Kulturą nominuje Pana @Wlodek.Bialy.AntyTSA to odebrania tytułu Barneya i honorarium w wysokości 1500pln 
    W myśl uchwały podjętej przez IZK dnia 4 stycznia 2025 roku:

     
    Serdecznie gratulujemy! Prosimy o kontakt PW w celu umówienia nadania odznaczenia. 
  3. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od LilBoy za aktualizację statusu, Z Ogromną przyjemnością Instytut Zarządzania Kulturą nominuje Pana @Magicznybudyn. do   
    Z  Ogromną przyjemnością Instytut Zarządzania Kulturą nominuje Pana @Magicznybudyn. do odebrania tytułu Barneya i honorarium w wysokości 1500pln 
    W myśl uchwały podjętej przez IZK dnia 4 stycznia 2025 roku:

    Serdecznie gratulujemy! Prosimy o kontakt PW w celu umówienia nadania odznaczenia. 

  4. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od LilBoy za aktualizację statusu, W związku z działaniami wywiadowczymi, które pozwoliły nam zagłębić się w działalność   
    W związku z działaniami wywiadowczymi, które pozwoliły nam zagłębić się w działalność Pani Juany Kocicy na przestrzeni ostatnich lat ( @Kocica_Diablica)  IZK po wielogodzinnym posiedzeniu postanowiło zdegradować Panią Juanę Kocicę ze stanowiska Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4life. W trybie natychmiastowym wezwaliśmy Panią Juanę Kocicę do wydania sprawozdania z działalności na rzecz RKG, oraz do zwrotu 120.000pln na podstawie regulaminu IZK. 
    Nowego Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4life ogłosimy na przestrzeni najbliższych dni. 
  5. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od LilBoy za aktualizację statusu, W związku z działaniami wywiadowczymi, które pozwoliły nam zagłębić się w działalność   
    W związku z działaniami wywiadowczymi, które pozwoliły nam zagłębić się w działalność Pani Juany Kocicy na przestrzeni ostatnich lat ( @Kocica_Diablica)  IZK po wielogodzinnym posiedzeniu postanowiło zdegradować Panią Juanę Kocicę ze stanowiska Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4life. W trybie natychmiastowym wezwaliśmy Panią Juanę Kocicę do wydania sprawozdania z działalności na rzecz RKG, oraz do zwrotu 120.000pln na podstawie regulaminu IZK. 
    Nowego Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4life ogłosimy na przestrzeni najbliższych dni. 
  6. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od k4k4lk0 za aktualizację statusu, Dzisiejszy dzień jest dla mnie wyjątkowy. Dzisiaj otrzymałem dyplom uznania od Prezes   
    Dzisiejszy dzień jest dla mnie wyjątkowy. Dzisiaj otrzymałem dyplom uznania od Prezesa IZK - Pana mgr Ugandy.
    Dla takich chwil - warto żyć!  

  7. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od k4k4lk0 za aktualizację statusu, Dzisiejszy dzień jest dla mnie wyjątkowy. Dzisiaj otrzymałem dyplom uznania od Prezes   
    Dzisiejszy dzień jest dla mnie wyjątkowy. Dzisiaj otrzymałem dyplom uznania od Prezesa IZK - Pana mgr Ugandy.
    Dla takich chwil - warto żyć!  

  8. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od k4k4lk0 za aktualizację statusu, Dzisiejszy dzień jest dla mnie wyjątkowy. Dzisiaj otrzymałem dyplom uznania od Prezes   
    Dzisiejszy dzień jest dla mnie wyjątkowy. Dzisiaj otrzymałem dyplom uznania od Prezesa IZK - Pana mgr Ugandy.
    Dla takich chwil - warto żyć!  

  9. 4Love
    Naczelnik_Etyki_Graczy przyznał(a) reputację dla MagicznyBudyn za aktualizację statusu, https://mta4life.pl/forums/topic/457580-kupie-ciekawe-furki-20-22-elektryki-chętnie-s   
    https://mta4life.pl/forums/topic/457580-kupie-ciekawe-furki-20-22-elektryki-chętnie-set-czekolada-podbijaj-z-wszystkim-np-alpha-blista-cadrona-majestic-previon-intruder-oceanic-nebula-sadler-super-gt-solair-regina-comet-oceanic-mesa/#comment-3169510
  10. 4Love
    Naczelnik_Etyki_Graczy przyznał(a) reputację dla MagicznyBudyn za aktualizację statusu,   
  11. 4Like
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od sH0k3n za aktualizację statusu, Drodzy gracze, Z racji, że nie interesujecie się jakoś mocno polityką i nie jesteście   
    Drodzy gracze, 
    Z racji, że nie interesujecie się jakoś mocno polityką i nie jesteście w stanie dojść do głębokiej analizy z wysunięciem konkluzji mającej podstawę logiczną wytłumaczymy wam z Panem mgr Ugandą o co chodzi z dzisiejszą aferą ws. ślubowania nowo powołanych sędziów do TK.
    Chodzi o zapis ustawowy „Osoba wybrana na stanowisko sędziego Trybunału składa wobec Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ślubowanie…”
    Politycy "PRAWICY" twierdzą, że jest to niezgodne z prawem, bo ślubowanie nie odbyło się wobec Prezydenta, a zgodnie z ich słowami  "wobec" znaczy to samo co "w obecności"
    W najszerszym skrócie. Można polemizować na ten temat i mieć swoją rację - każdą rację będziemy mogli obronić. Natomiast gdyby "wobec" znaczyło to samo co "w obecności" to pytanie po co jedno z tych słów jeszcze funkcjonuje a właściwie po co ono w zasadzie powstało. 
    Wniosek: "W obecności" - "wobec" nie oznaczają tego samego, ale jednocześnie nie można stwierdzić, że "wobec" nie oznacza W DANYM PRZYPADKU "w obecności" Jest to kwestia tylko i wyłącznie interpretacyjna. Więc kto ma rację? Każdy kto jest w stanie logicznie dojść do wniosku, że jest to spór interpretacyjny w którym piorytetem do ustalenia stanu faktycznego powinien być MOTYW którym kierował się ustawodawca przy tworzeniu prawa (o ile jest on możliwy do ustalenia). 
  12. 4Love
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od MagicznyBudyn za aktualizację statusu, Drodzy gracze! Mam dla was wspaniałą wiadomość! Nadchodzi nowa Europa! Bez Rosyjskich   
    Drodzy gracze! 
    Mam dla was wspaniałą wiadomość! Nadchodzi nowa Europa! Bez Rosyjskich wpływów na gospodarkę i bezpieczeństwo! Wielu z was nie zdaje sobie nawet sprawy z tego jak wspaniały jest dzisiejszy dzień. Należy powiedzieć tylko jedno - Niech żyje wolna Europa

  13. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od LilBoy za aktualizację statusu, WYDANIE SPECJALNE: „ROZMOWA Z GOŚCIEM” Już dziś o godzinie 21:00 zapraszamy na wyjątk   
    WYDANIE SPECJALNE: „ROZMOWA Z GOŚCIEM” Już dziś o godzinie 21:00 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z gościem. Rozmowa zatytułowana będzie „Dumna Europa”. Naszym rozmówcą będzie Prezes IZK oraz wieloletni wykładowca – mgr Uganda. W rozmowie na gorąco poruszymy temat wyborów na Węgrzech oraz spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, co mogą oznaczać nowe rządy Tiszy i jakie mogą mieć konsekwencje. Jakie istnieje ryzyko fałszerstw?! Bądź z nami i śledź /GP punktualnie o 21:00.
  14. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od LilBoy za aktualizację statusu, WYDANIE SPECJALNE: „ROZMOWA Z GOŚCIEM” Już dziś o godzinie 21:00 zapraszamy na wyjątk   
    WYDANIE SPECJALNE: „ROZMOWA Z GOŚCIEM” Już dziś o godzinie 21:00 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z gościem. Rozmowa zatytułowana będzie „Dumna Europa”. Naszym rozmówcą będzie Prezes IZK oraz wieloletni wykładowca – mgr Uganda. W rozmowie na gorąco poruszymy temat wyborów na Węgrzech oraz spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, co mogą oznaczać nowe rządy Tiszy i jakie mogą mieć konsekwencje. Jakie istnieje ryzyko fałszerstw?! Bądź z nami i śledź /GP punktualnie o 21:00.
  15. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od LilBoy za aktualizację statusu, WYDANIE SPECJALNE: „ROZMOWA Z GOŚCIEM” Już dziś o godzinie 21:00 zapraszamy na wyjątk   
    WYDANIE SPECJALNE: „ROZMOWA Z GOŚCIEM” Już dziś o godzinie 21:00 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z gościem. Rozmowa zatytułowana będzie „Dumna Europa”. Naszym rozmówcą będzie Prezes IZK oraz wieloletni wykładowca – mgr Uganda. W rozmowie na gorąco poruszymy temat wyborów na Węgrzech oraz spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, co mogą oznaczać nowe rządy Tiszy i jakie mogą mieć konsekwencje. Jakie istnieje ryzyko fałszerstw?! Bądź z nami i śledź /GP punktualnie o 21:00.
  16. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od LilBoy za aktualizację statusu, WYDANIE SPECJALNE: „ROZMOWA Z GOŚCIEM” Już dziś o godzinie 21:00 zapraszamy na wyjątk   
    WYDANIE SPECJALNE: „ROZMOWA Z GOŚCIEM” Już dziś o godzinie 21:00 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z gościem. Rozmowa zatytułowana będzie „Dumna Europa”. Naszym rozmówcą będzie Prezes IZK oraz wieloletni wykładowca – mgr Uganda. W rozmowie na gorąco poruszymy temat wyborów na Węgrzech oraz spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, co mogą oznaczać nowe rządy Tiszy i jakie mogą mieć konsekwencje. Jakie istnieje ryzyko fałszerstw?! Bądź z nami i śledź /GP punktualnie o 21:00.
  17. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od LilBoy za aktualizację statusu, Dokładnie wczoraj zapadła decyzja w sprawie członka org. PayDay , który został uznany   
    Dokładnie wczoraj zapadła decyzja w sprawie członka org. PayDay, który został uznany za winnego. To przełomowy moment dla tych, którzy oczekują uczciwej i wolnej od agresji rozgrywki. 
     

  18. 4Like
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od sH0k3n za aktualizację statusu, Drodzy gracze, Z racji, że nie interesujecie się jakoś mocno polityką i nie jesteście   
    Drodzy gracze, 
    Z racji, że nie interesujecie się jakoś mocno polityką i nie jesteście w stanie dojść do głębokiej analizy z wysunięciem konkluzji mającej podstawę logiczną wytłumaczymy wam z Panem mgr Ugandą o co chodzi z dzisiejszą aferą ws. ślubowania nowo powołanych sędziów do TK.
    Chodzi o zapis ustawowy „Osoba wybrana na stanowisko sędziego Trybunału składa wobec Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ślubowanie…”
    Politycy "PRAWICY" twierdzą, że jest to niezgodne z prawem, bo ślubowanie nie odbyło się wobec Prezydenta, a zgodnie z ich słowami  "wobec" znaczy to samo co "w obecności"
    W najszerszym skrócie. Można polemizować na ten temat i mieć swoją rację - każdą rację będziemy mogli obronić. Natomiast gdyby "wobec" znaczyło to samo co "w obecności" to pytanie po co jedno z tych słów jeszcze funkcjonuje a właściwie po co ono w zasadzie powstało. 
    Wniosek: "W obecności" - "wobec" nie oznaczają tego samego, ale jednocześnie nie można stwierdzić, że "wobec" nie oznacza W DANYM PRZYPADKU "w obecności" Jest to kwestia tylko i wyłącznie interpretacyjna. Więc kto ma rację? Każdy kto jest w stanie logicznie dojść do wniosku, że jest to spór interpretacyjny w którym piorytetem do ustalenia stanu faktycznego powinien być MOTYW którym kierował się ustawodawca przy tworzeniu prawa (o ile jest on możliwy do ustalenia). 
  19. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od LilBoy za aktualizację statusu, Dokładnie wczoraj zapadła decyzja w sprawie członka org. PayDay , który został uznany   
    Dokładnie wczoraj zapadła decyzja w sprawie członka org. PayDay, który został uznany za winnego. To przełomowy moment dla tych, którzy oczekują uczciwej i wolnej od agresji rozgrywki. 
     

  20. 4Like
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od sH0k3n za aktualizację statusu, Drodzy gracze, Z racji, że nie interesujecie się jakoś mocno polityką i nie jesteście   
    Drodzy gracze, 
    Z racji, że nie interesujecie się jakoś mocno polityką i nie jesteście w stanie dojść do głębokiej analizy z wysunięciem konkluzji mającej podstawę logiczną wytłumaczymy wam z Panem mgr Ugandą o co chodzi z dzisiejszą aferą ws. ślubowania nowo powołanych sędziów do TK.
    Chodzi o zapis ustawowy „Osoba wybrana na stanowisko sędziego Trybunału składa wobec Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ślubowanie…”
    Politycy "PRAWICY" twierdzą, że jest to niezgodne z prawem, bo ślubowanie nie odbyło się wobec Prezydenta, a zgodnie z ich słowami  "wobec" znaczy to samo co "w obecności"
    W najszerszym skrócie. Można polemizować na ten temat i mieć swoją rację - każdą rację będziemy mogli obronić. Natomiast gdyby "wobec" znaczyło to samo co "w obecności" to pytanie po co jedno z tych słów jeszcze funkcjonuje a właściwie po co ono w zasadzie powstało. 
    Wniosek: "W obecności" - "wobec" nie oznaczają tego samego, ale jednocześnie nie można stwierdzić, że "wobec" nie oznacza W DANYM PRZYPADKU "w obecności" Jest to kwestia tylko i wyłącznie interpretacyjna. Więc kto ma rację? Każdy kto jest w stanie logicznie dojść do wniosku, że jest to spór interpretacyjny w którym piorytetem do ustalenia stanu faktycznego powinien być MOTYW którym kierował się ustawodawca przy tworzeniu prawa (o ile jest on możliwy do ustalenia). 
  21. 4Like
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od sH0k3n za aktualizację statusu, Drodzy gracze, Z racji, że nie interesujecie się jakoś mocno polityką i nie jesteście   
    Drodzy gracze, 
    Z racji, że nie interesujecie się jakoś mocno polityką i nie jesteście w stanie dojść do głębokiej analizy z wysunięciem konkluzji mającej podstawę logiczną wytłumaczymy wam z Panem mgr Ugandą o co chodzi z dzisiejszą aferą ws. ślubowania nowo powołanych sędziów do TK.
    Chodzi o zapis ustawowy „Osoba wybrana na stanowisko sędziego Trybunału składa wobec Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ślubowanie…”
    Politycy "PRAWICY" twierdzą, że jest to niezgodne z prawem, bo ślubowanie nie odbyło się wobec Prezydenta, a zgodnie z ich słowami  "wobec" znaczy to samo co "w obecności"
    W najszerszym skrócie. Można polemizować na ten temat i mieć swoją rację - każdą rację będziemy mogli obronić. Natomiast gdyby "wobec" znaczyło to samo co "w obecności" to pytanie po co jedno z tych słów jeszcze funkcjonuje a właściwie po co ono w zasadzie powstało. 
    Wniosek: "W obecności" - "wobec" nie oznaczają tego samego, ale jednocześnie nie można stwierdzić, że "wobec" nie oznacza W DANYM PRZYPADKU "w obecności" Jest to kwestia tylko i wyłącznie interpretacyjna. Więc kto ma rację? Każdy kto jest w stanie logicznie dojść do wniosku, że jest to spór interpretacyjny w którym piorytetem do ustalenia stanu faktycznego powinien być MOTYW którym kierował się ustawodawca przy tworzeniu prawa (o ile jest on możliwy do ustalenia). 
  22. 4Like
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od sH0k3n za aktualizację statusu, Drodzy gracze, Z racji, że nie interesujecie się jakoś mocno polityką i nie jesteście   
    Drodzy gracze, 
    Z racji, że nie interesujecie się jakoś mocno polityką i nie jesteście w stanie dojść do głębokiej analizy z wysunięciem konkluzji mającej podstawę logiczną wytłumaczymy wam z Panem mgr Ugandą o co chodzi z dzisiejszą aferą ws. ślubowania nowo powołanych sędziów do TK.
    Chodzi o zapis ustawowy „Osoba wybrana na stanowisko sędziego Trybunału składa wobec Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ślubowanie…”
    Politycy "PRAWICY" twierdzą, że jest to niezgodne z prawem, bo ślubowanie nie odbyło się wobec Prezydenta, a zgodnie z ich słowami  "wobec" znaczy to samo co "w obecności"
    W najszerszym skrócie. Można polemizować na ten temat i mieć swoją rację - każdą rację będziemy mogli obronić. Natomiast gdyby "wobec" znaczyło to samo co "w obecności" to pytanie po co jedno z tych słów jeszcze funkcjonuje a właściwie po co ono w zasadzie powstało. 
    Wniosek: "W obecności" - "wobec" nie oznaczają tego samego, ale jednocześnie nie można stwierdzić, że "wobec" nie oznacza W DANYM PRZYPADKU "w obecności" Jest to kwestia tylko i wyłącznie interpretacyjna. Więc kto ma rację? Każdy kto jest w stanie logicznie dojść do wniosku, że jest to spór interpretacyjny w którym piorytetem do ustalenia stanu faktycznego powinien być MOTYW którym kierował się ustawodawca przy tworzeniu prawa (o ile jest on możliwy do ustalenia). 
  23. 4Love
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od Skipper* za aktualizację statusu, Na mocy statutu IZK powołuję Panią Juanę Kocicę ( @Kocica_Diablica ) na stanowisko Pr   
    Na mocy statutu IZK powołuję Panią Juanę Kocicę ( @Kocica_Diablica) na stanowisko Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4Life.
    Stanowisko to ma charakter publiczny i wiąże się z wysokim poziomem odpowiedzialności. W celu umożliwienia skutecznej realizacji zadań merytorycznych należących do kompetencji Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy, IZK postanowiło przeznaczyć na funkcjonowanie tej instytucji budżet w wysokości 15 000 PLN tygodniowo. Serdecznie gratulujemy!
     
    Co oznacza funkcja Prezesa Ruchu Koalicyjnego Graczy 4Life dla społeczności graczy?
    podejmowanie skoordynowanych działań na rzecz przeciwdziałania hejtowi,
    przeciwdziałanie bierności wobec działań naruszających regulamin serwera,
    reagowanie na przypadki naruszania przepisów prawa powszechnie obowiązującego w Polsce,
    przeciwdziałanie agitacji wyborczej w dniu wyborów, w tym monitorowanie oraz identyfikowanie przypadków bierności administratorów spółki 4Life.
  24. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy otrzymał(a) reputację od hrs187 za aktualizację statusu, Dla wszystkich Pań! Wszystkiego Najlepszego!   
    Dla wszystkich Pań! Wszystkiego Najlepszego!  

  25. 4Fun
    Naczelnik_Etyki_Graczy przyznał(a) reputację dla Nikodem.. za aktualizację statusu, @Sheeker Najlepszy admin   
    @Sheeker Najlepszy admin 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin