Skocz do zawartości

kejrun

Gracz
  • Postów

    828
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O kejrun

  • Urodziny 26 Listopada

W świecie gry

  • ID konta gracza 169632
  • Nick kejrun
  • Data rejestracji 2019-06-24 20:30:58
  • Ostatnio widziany 2026-06-17 16:04:48
  • Łączny czas gry 4418 godz. 22 min.
  • Organizacja Underground
  • ➜ Ranga Hangaround
  • Respekt
    2
    Life Points
    38799
    Punkty karne
    5728

Kontakt

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna

Ostatnie wizyty

63 182 wyświetleń profilu

Osiągnięcia kejrun

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje kejrun

  1. Ale musisz się naprawdę w życiu nudzić albo ktoś Ci coś zrobił żeby nawet 4funa dawać pod czyimś zdjęciem, egoTOP ;)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. kejrun

      kejrun

      1. Wyzywac ludzi w grze od dzieci, wyzywac ich ogolnikowo, miec opinie placzka
      2. wstawic cos na forum
      3. ktos reaguje 4fun bo ma z ciebie beke
      4. :

    3. kejrun

      kejrun

      znaczy sory juz nie bede panie alfa omega wataha sa wardega fanclub zostaw mnie

    4. Inaf

      Inaf

      1. Nie wyzwałem Cię nigdy od dziecka :)

      2. Nom wstawiłem bo mam do tego prawo i możliwość.

      3. Czyli sam przyznajesz się do prowokacji.

      4. WATAHA - grupa wilków lub dzików działająca razem, w szerszym znaczeniu termin odnoszony również do stada psów, likaonów lub jenotów. Ma określoną hierarchię wewnętrzną. Jest to zwykle grupa rodzinna składająca się z pary rodzicielskiej i młodych z jednego lub kilku miotów.

       

      (( W skrócie: traktujemy się jak bracia, jak rodzina ;) ))

    5. kejrun
    6. entiohy

      entiohy

      kurcze blaszka 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin