-
Postów
198 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
-
✮ kwasiekk otrzymał(a) reputację od ✮ Ezrayon za aktualizację statusu, mmmm puuuuuuuuu
mmmm puuuuuuuuu
-
-
✮ kwasiekk przyznał(a) reputację dla Pawi. za aktualizację statusu, Janusz Rewinski [*] Buenas noches, Senior Siarra!
Janusz Rewinski [*]
Buenas noches, Senior Siarra!
-
-
✮ kwasiekk przyznał(a) reputację dla DawiSS* za aktualizację statusu, Hej, nagrywasz bądź chciałbyś zacząć nagrywać filmy z serwera, lecz potrzebowałbyś ko
Hej, nagrywasz bądź chciałbyś zacząć nagrywać filmy z serwera, lecz potrzebowałbyś kogoś do montażu ich? Służę pomocą! Wykonuje póki co amatorskie, proste montaże, zapraszam do mojego małego portfolio: https://www.youtube.com/@DawiSS.
-
-
✮ kwasiekk przyznał(a) reputację dla ✮ tyrkat404 za aktualizację statusu, Spróbuj swoich sił w roli członka zarządu:
Spróbuj swoich sił w roli członka zarządu:
-
-
✮ kwasiekk otrzymał(a) reputację od ✮ jakupp za aktualizację statusu, U mnie na popielato
U mnie na popielato
-
✮ kwasiekk otrzymał(a) reputację od ddejw za aktualizację statusu, Katastrofa kolejowa pod Szczekocinami – czołowe zderzenie dwóch pociągów pasażerskich
Katastrofa kolejowa pod Szczekocinami – czołowe zderzenie dwóch pociągów pasażerskich, do którego doszło 3 marca 2012 . W wypadku zginęło 16 osób, a kolejnych 57 zostało rannych. Od katastrofy minęło 4383 dni. [*]
-
✮ kwasiekk otrzymał(a) reputację od ddejw za aktualizację statusu, Katastrofa kolejowa pod Szczekocinami – czołowe zderzenie dwóch pociągów pasażerskich
Katastrofa kolejowa pod Szczekocinami – czołowe zderzenie dwóch pociągów pasażerskich, do którego doszło 3 marca 2012 . W wypadku zginęło 16 osób, a kolejnych 57 zostało rannych. Od katastrofy minęło 4383 dni. [*]
-
✮ kwasiekk otrzymał(a) reputację od ddejw za aktualizację statusu, Katastrofa kolejowa pod Szczekocinami – czołowe zderzenie dwóch pociągów pasażerskich
Katastrofa kolejowa pod Szczekocinami – czołowe zderzenie dwóch pociągów pasażerskich, do którego doszło 3 marca 2012 . W wypadku zginęło 16 osób, a kolejnych 57 zostało rannych. Od katastrofy minęło 4383 dni. [*]
-
✮ kwasiekk otrzymał(a) reputację od ddejw za aktualizację statusu, Katastrofa kolejowa pod Szczekocinami – czołowe zderzenie dwóch pociągów pasażerskich
Katastrofa kolejowa pod Szczekocinami – czołowe zderzenie dwóch pociągów pasażerskich, do którego doszło 3 marca 2012 . W wypadku zginęło 16 osób, a kolejnych 57 zostało rannych. Od katastrofy minęło 4383 dni. [*]
-
✮ kwasiekk otrzymał(a) reputację od ddejw za aktualizację statusu, Katastrofa kolejowa pod Szczekocinami – czołowe zderzenie dwóch pociągów pasażerskich
Katastrofa kolejowa pod Szczekocinami – czołowe zderzenie dwóch pociągów pasażerskich, do którego doszło 3 marca 2012 . W wypadku zginęło 16 osób, a kolejnych 57 zostało rannych. Od katastrofy minęło 4383 dni. [*]
-
✮ kwasiekk przyznał(a) reputację dla CiasteK* za aktualizację statusu, Jutro obudzimy się w nowej Polsce lepszej Polsce!
Jutro obudzimy się w nowej Polsce lepszej Polsce!
-
✮ kwasiekk przyznał(a) reputację dla nie.tak za aktualizację statusu, Aktualnie jestem dosyć sceptycznie nastawiony do systemu taryfikatora kar, ale zobacz
Aktualnie jestem dosyć sceptycznie nastawiony do systemu taryfikatora kar, ale zobaczymy pożyjemy. Ma to swoje plusy i minusy
-
✮ kwasiekk przyznał(a) reputację dla ✮ spokomichas za aktualizację statusu, no to ten powodzenia na zielonego
no to ten powodzenia na zielonego
-
✮ kwasiekk przyznał(a) reputację dla ✮ kzedo za aktualizację statusu, Powodzenia w rekru na zielonego!
Powodzenia w rekru na zielonego!
-
✮ kwasiekk przyznał(a) reputację dla ✮ L4MP3K. za aktualizację statusu, … …. .. … … end .. .. … …. … ……… .. … end
… …. .. … …
end
.. .. … …. … ……… .. …
end
-
✮ kwasiekk przyznał(a) reputację dla ✮ LuKi16 za aktualizację statusu, https://mta4life.pl/forums/topic/33556-informacje-od-zarządcy-organizacji/?do=findCom
https://mta4life.pl/forums/topic/33556-informacje-od-zarządcy-organizacji/?do=findComment&comment=2643032
-
✮ kwasiekk przyznał(a) reputację dla marchewa* za aktualizację statusu, @MoE @zyrafa @Nezzi @Sabek_69_ @yeeciok* @pabloescobaro69 @FullaN @Krystek-_- @Sebix7
@MoE
@zyrafa
@Nezzi
@Sabek_69_
@yeeciok*
@pabloescobaro69
@FullaN
@Krystek-_-
@Sebix79_Game
@|Diesel|
@Crunchips*
@Szlifierka_Bosch
@M@rcus
@Broszko
@Freszu1
@kekap
@z4jvc
@KwasieK.exe
@ML0DY.JMM
@imol
@Erti2137
@fordzik
@Legancki_Baor
@TaQ
@NIC_RAM
@El.
@Frezuu
@GG.
@Gawronn*
@Bl4ck11.^
Witam nowych elewów, gratulacje i powodzenia
-
✮ kwasiekk przyznał(a) reputację dla ✮ ven1kz za aktualizację statusu, Wyniki konkursu na 50k - Zwycięzcą gotówki został @blaki - odezwij się do mnie na pw
Wyniki konkursu na 50k -
Zwycięzcą gotówki został @blaki - odezwij się do mnie na pw
Losowanie: https://imgur.com/a/vvz5t5y
-
✮ kwasiekk przyznał(a) reputację dla bilu.klimatkartel za aktualizację statusu, ostatnia doba
ostatnia doba
-
✮ kwasiekk przyznał(a) reputację dla ✮ Sancte_Padre za aktualizację statusu, Dobrze stoje?
Dobrze stoje?