-
Postów
12 632 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
33 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia Kubula
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Kubula
-
Dlaczego nie dałeś warna jak gracza mlodynikoss robił animki na dmie?
-
Jeżeli uważasz, że coś źle robię, napisz skargę.
-
Nie nic nie uważam, ale starszy administrator japkooo. napisał, że daje się najpierw warna
Nikt nigdy nie powinien dostać od razu bana, zawsze powinny zostać nadane ostrzeżenia, tak jak ja nadałem teraz. Jeśli ktoś z Twoich znajomych dostał instabana za animacje, mógł napisać skargę, bo członek administracji postąpił niezgodnie z regulaminem.
-
Gracz, jeżeli dobrze pamiętam w tam tym momencie opuścił serwer, a dowody dostarczono w reporcie.
-
