-
Postów
501 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
-
-
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla ✮ norsek za aktualizację statusu, jest 2022 a ludzie dalej montuja redy do swoich fur...
jest 2022 a ludzie dalej montuja redy do swoich fur...
-
-
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla ✮ XQward za aktualizację statusu, Dziękuję wszystkim jeszcze raz za życzenia urodzinowe Życzę miłego dnia!
Dziękuję wszystkim jeszcze raz za życzenia urodzinowe
Życzę miłego dnia!
-
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla ✮ Dyb$oN za aktualizację statusu, Gratulacje Pany! Powodzenia w Akademii wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road
Gratulacje Pany! Powodzenia w Akademii
wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road Assistance.
Na stanowisko Adept szansę otrzymały następujące osoby:
@Gracush
@Xaroo
@HK_Krizsuu
@Allkermi
@CBLL
@Yaokim
@Exinek
@rysiek^
@MiszaTV
@Pepsi6
@HoolyWheel*
@naczos_
@Striksu
@TheSochac
@sebulek
@Przemek4908
@Castedus
@TomcioJawor
@Kwasowaa
@h4sL0*
@Fusion98
@0pek
@inf.
@Muchachos
@Akspil
@ARO08
@YUNGTIMO
@._Rumak_.
@xMaksio
@Myszonek1114
@cichy1916
@Loczek125
@berkos
@Lexusek
@MakZuZ
@JaNiAcZeK
@CiasteK*
@drain2k
@_mFj37'
@LodomiVV
@serussiek
@maciejka47
@Dawidek47
@Skate450
@Wroz.Hubert
@EloBenc6969
@Bigos.vin
@Barteu
@Majszok
@Mefju4
@Czaapieewski
@wicherion
@NVXER
@nextea
@xizu
-
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla Dawidek47 za aktualizację statusu, Witamy serdecznie! W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji
Witamy serdecznie!
W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road Assistance.
Na stanowisko Adept szansę otrzymały następujące osoby:
@Gracush
@Xaroo
@HK_Krizsuu
@Allkermi
@CBLL
@Yaokim
@Exinek
@rysiek^
@MiszaTV
@Pepsi6
@HoolyWheel*
@naczos_
@Striksu
@TheSochac
@sebulek
@Przemek4908
@Castedus
@TomcioJawor
@Kwasowaa
@h4sL0*
@Fusion98
@0pek
@inf.
@Muchachos
@Akspil
@ARO08
@YUNGTIMO
@._Rumak_.
@xMaksio
@Myszonek1114
@cichy1916
@Loczek125
@berkos
@Lexusek
@MakZuZ
@JaNiAcZeK
@CiasteK*
@drain2k
@_mFj37'
@LodomiVV
@serussiek
@maciejka47
@Dawidek47
@Skate450
@Wroz.Hubert
@EloBenc6969
@Bigos.vin
@Barteu
@Majszok
@Mefju4
@Czaapieewski
@wicherion
@NVXER
@nextea
@xizu
Gratuluje wszystkim, do zobaczenia na służbie!
-
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla Lexusek za aktualizację statusu, BRAWO DLA NAS CHŁOPAKI! WIDZIMY SIĘ NA SŁUŻBIE! Witamy serdecznie! W dniu dzisiejszym
BRAWO DLA NAS CHŁOPAKI!WIDZIMY SIĘ NA SŁUŻBIE!
Witamy serdecznie!
W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road Assistance.
Na stanowisko Adept szansę otrzymały następujące osoby:
@Gracush
@Xaroo
@HK_Krizsuu
@Allkermi
@CBLL
@Yaokim
@Exinek
@rysiek^
@MiszaTV
@Pepsi6
@HoolyWheel*
@naczos_
@Striksu
@TheSochac
@sebulek
@Przemek4908
@Castedus
@TomcioJawor
@Kwasowaa
@h4sL0*
@Fusion98
@0pek
@inf.
@Muchachos
@Akspil
@ARO08
@YUNGTIMO
@._Rumak_.
@xMaksio
@Myszonek1114
@cichy1916
@Loczek125
@berkos
@Lexusek
@MakZuZ
@JaNiAcZeK
@CiasteK*
@drain2k
@_mFj37'
@LodomiVV
@serussiek
@maciejka47
@Dawidek47
@Skate450
@Wroz.Hubert
@EloBenc6969
@Bigos.vin
@Barteu
@Majszok
@Mefju4
@Czaapieewski
@wicherion
@NVXER
@nextea
@xizu
-
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla Stalkeq za aktualizację statusu, Witamy serdecznie! W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji
Witamy serdecznie!
W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road Assistance.
Na stanowisko Adept szansę otrzymały następujące osoby:
@Gracush
@Xaroo
@HK_Krizsuu
@Allkermi
@CBLL
@Yaokim
@Exinek
@rysiek^
@MiszaTV
@Pepsi6
@HoolyWheel*
@naczos_
@Striksu
@TheSochac
@sebulek
@Przemek4908
@Castedus
@TomcioJawor
@Kwasowaa
@h4sL0*
@Fusion98
@0pek
@inf.
@Muchachos
@Akspil
@ARO08
@YUNGTIMO
@._Rumak_.
@xMaksio
@Myszonek1114
@cichy1916
@Loczek125
@berkos
@Lexusek
@MakZuZ
@JaNiAcZeK
@CiasteK*
@drain2k
@_mFj37'
@LodomiVV
@serussiek
@maciejka47
@Dawidek47
@Skate450
@Wroz.Hubert
@EloBenc6969
@Bigos.vin
@Barteu
@Majszok
@Mefju4
@Czaapieewski
@wicherion
@NVXER
@nextea
@xizu
Gratulacje dla was
-
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla ✮ Sofciu. za aktualizację statusu, @Gracush @Xaroo @HK_Krizsuu @Allkermi @CBLL @Yaokim @Exinek @rysiek^ @MiszaTV @Pepsi6
@Gracush
@Xaroo
@HK_Krizsuu
@Allkermi
@CBLL
@Yaokim
@Exinek
@rysiek^
@MiszaTV
@Pepsi6
@HoolyWheel*
@naczos_
@Striksu
@TheSochac
@Sebulak
@Przemek4908
@Castedus
@TomcioJawor
@Kwasowaa
@h4sL0*
@Fusion98
@0pek
@inf.
@Muchachos
@Akspil
@ARO08
@YUNGTIMO
@._Rumak_.
@xMaksio
@Myszonek1114
@cichy1916
@Loczek125
@berkos
@Lexusek
@MakZuZ
@JaNiAcZeK
@CiasteK*
@drain2k
@_mFj37'
@LodomiVV
@serussiek
@maciejka47
@Dawidek47
@Skate450
@Wroz.Hubert
@EloBenc6969
@Bigos.vin
@Barteu
@Majszok
@Mefju4
@Czaapieewski
@wicherion
@NVXER
@nextea
@xizu
Gratulacje! Powodzenia na służbie San Andreas Road Assistance!
-
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla Xaro!. za aktualizację statusu, W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road As
W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road Assistance.
Na stanowisko Adept szansę otrzymały następujące osoby:
@Gracush
@Xaroo
@HK_Krizsuu
@Allkermi
@CBLL
@Yaokim
@Exinek
@rysiek^
@MiszaTV
@Pepsi6
@HoolyWheel*
@naczos_
@Striksu
@TheSochac
@Sebulak
@Przemek4908
@Castedus
@TomcioJawor
@Kwasowaa
@h4sL0*
@Fusion98
@0pek
@inf.
@Muchachos
@Akspil
@ARO08
@YUNGTIMO
@._Rumak_.
@xMaksio
@Myszonek1114
@cichy1916
@Loczek125
@berkos
@Lexusek
@MakZuZ
@JaNiAcZeK
@CiasteK*
@drain2k
@_mFj37'
@LodomiVV
@serussiek
@maciejka47
@Dawidek47
@Skate450
@Wroz.Hubert
@EloBenc6969
@Bigos.vin
@Barteu
@Majszok
@Mefju4
@Czaapieewski
@wicherion
@NVXER
@nextea
@xizu
Gratulację i widzimy się na spotakniu!
-
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla ✮ DarkQueen za aktualizację statusu, Udanego tygodnia życzę! Mam nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać, a każda napotkan
Udanego tygodnia życzę!
Mam nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać, a każda napotkana przeszkoda będzie przezwyciężona.
"Żeby mieć, trzeba dać, lecz oni tego nie kumają. Muszę żyć, muszę wstać, trzymaj kciuki za wygraną..."
-
-
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla ✮ DarkQueen za aktualizację statusu, Miłego!! "Czasem mówią ci, że nie dasz rady A ich słowa lecą w dół jak wodospady Unie
Miłego!!
"Czasem mówią ci, że nie dasz rady
A ich słowa lecą w dół jak wodospady
Unieś w górę się ponad swoje wady
Możesz zdobyć cały świat nie będąc doskonałym" -
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla ✮ Martini.gg za aktualizację statusu, Perek Widmo 2 Love Story zapraszam!!!
Perek Widmo 2 Love Story zapraszam!!!
-
-
-
-
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla ✮ DarkQueen za aktualizację statusu, Miłego dzionka, dużo uśmiechu i pięknej pogody życzę. Co tam u Was ciekawego?
Miłego dzionka, dużo uśmiechu i pięknej pogody życzę.
Co tam u Was ciekawego?
-
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla ✮ Andrzejek* za aktualizację statusu, Niestety dzisiejszego dnia przychodzę do Was z bardzo smutną informacją... Wraz ze zn
Niestety dzisiejszego dnia przychodzę do Was z bardzo smutną informacją... Wraz ze znajomymi z samego rana, dowiedzieliśmy się o śmierci naszego przyjaciela, kumpla a zarazem gracza tego serwera @Fl0dy.. Nikt z nas nie spodziewał się, że kiedykolwiek będziemy musieli pisać ten post i pożegnać naszego kumpla, szczególnie w takich okolicznościach. Wraz z całą organizacją The Lost przeżyliśmy z nim wspaniałe chwile. Zdecydowanie był to człowiek pełen energii, od którego można było nauczyć się bardzo wiele. Dążył do swoich celi, pomimo rzucanych kłód pod nogi, pomagał w problemach i służył dobrą radą. Na zawsze pozostanie on w naszych sercach. Spoczywaj w pokoju, Patryk...
Co prawda nie wspominał tego serwera zbyt dobrze, ze względu na to jak został potraktowany, mimo wszystko jest tu wiele osób, z którymi miał kontakt i trzeba poinformować ich o tym co się stało,
szczgólnie chciałbym pożegnać go z:
@Alienowsky
@Radoo*
@PREZES_1337*
@Marcepand
@zbychu997
@Mr_HARRY
@Bolo95
@DzikLeksi
@Bioner
@BmitTheLost<3
@CzlowiekWidmo
@Fabiox220
@izereks:]]
@spin0x
@KODIINC*
@macieg185
@quizzicalboi.gg
@BidoN
@PjoteR.
@Prezes^
@Nejzol
@PanS
-
✮ Inaf otrzymał(a) reputację od Zbychu* za aktualizację statusu, Zapraszam na premierę (44) PŁACE TAKSÓWKARZOM ZA PRZEWÓZ :O || 4LIFE MTA || - YouTube
Zapraszam na premierę
(44) PŁACE TAKSÓWKARZOM ZA PRZEWÓZ :O || 4LIFE MTA || - YouTube
-
✮ Inaf otrzymał(a) reputację od Zbychu* za aktualizację statusu, Zapraszam na premierę (44) PŁACE TAKSÓWKARZOM ZA PRZEWÓZ :O || 4LIFE MTA || - YouTube
Zapraszam na premierę
(44) PŁACE TAKSÓWKARZOM ZA PRZEWÓZ :O || 4LIFE MTA || - YouTube
-
✮ Inaf otrzymał(a) reputację od ✮ fidek123 za aktualizację statusu, sieeema, ale bym sobie wrocil do wczesnego 2020, to były czasy na 4L haha
sieeema, ale bym sobie wrocil do wczesnego 2020, to były czasy na 4L haha
-
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla ✮ Owcaaa* za aktualizację statusu, Zaraz minie rok :((
Zaraz minie rok :((
-
✮ Inaf przyznał(a) reputację dla ✮ Luzio098 za aktualizację statusu, Coś się szykuje.
Coś się szykuje.