Skocz do zawartości

Inaf

Gracz
  • Postów

    501
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Like
    Inaf otrzymał(a) reputację od AdekUchiha za aktualizację statusu, siemanko   
    siemanko 
  2. 4Sad
    Inaf otrzymał(a) reputację od JuydzeN za aktualizację statusu,   
  3. 4Like
    Inaf przyznał(a) reputację dla norsek za aktualizację statusu, jest 2022 a ludzie dalej montuja redy do swoich fur...   
    jest 2022 a ludzie dalej montuja redy do swoich fur...
  4. 4Love
    Inaf otrzymał(a) reputację od XQward za aktualizację statusu, Sto lat buła   
    Sto lat buła
  5. 4Love
    Inaf przyznał(a) reputację dla XQward za aktualizację statusu, Dziękuję wszystkim jeszcze raz za życzenia urodzinowe Życzę miłego dnia!   
    Dziękuję wszystkim jeszcze raz za życzenia urodzinowe
    Życzę miłego dnia!
  6. 4Like
    Inaf przyznał(a) reputację dla Dyb$oN za aktualizację statusu, Gratulacje Pany! Powodzenia w Akademii wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road   
    Gratulacje Pany! Powodzenia w Akademii 
     wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road Assistance.
    Na stanowisko Adept szansę otrzymały następujące osoby:
    @Gracush
    @Xaroo
    @HK_Krizsuu
    @Allkermi
    @CBLL
    @Yaokim
    @Exinek
    @rysiek^
    @MiszaTV
    @Pepsi6
    @HoolyWheel*
    @naczos_
    @Striksu
    @TheSochac
    @sebulek
    @Przemek4908
    @Castedus
    @TomcioJawor
    @Kwasowaa
    @h4sL0*
    @Fusion98
    @0pek
    @inf.
    @Muchachos
    @Akspil
    @ARO08
    @YUNGTIMO
    @._Rumak_.
    @xMaksio
    @Myszonek1114
    @cichy1916
    @Loczek125
    @berkos
    @Lexusek
    @MakZuZ
    @JaNiAcZeK
    @CiasteK*
    @drain2k
    @_mFj37'
    @LodomiVV
    @serussiek
    @maciejka47
    @Dawidek47
    @Skate450
    @Wroz.Hubert
    @EloBenc6969
    @Bigos.vin
    @Barteu
    @Majszok
    @Mefju4
    @Czaapieewski
    @wicherion
    @NVXER
    @nextea
    @xizu
       
  7. 4Love
    Inaf przyznał(a) reputację dla Dawidek47 za aktualizację statusu, Witamy serdecznie! W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji   
    Witamy serdecznie!
    W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road Assistance.
    Na stanowisko Adept szansę otrzymały następujące osoby:
    @Gracush
    @Xaroo
    @HK_Krizsuu
    @Allkermi
    @CBLL
    @Yaokim
    @Exinek
    @rysiek^
    @MiszaTV
    @Pepsi6
    @HoolyWheel*
    @naczos_
    @Striksu
    @TheSochac
    @sebulek
    @Przemek4908
    @Castedus
    @TomcioJawor
    @Kwasowaa
    @h4sL0*
    @Fusion98
    @0pek
    @inf.
    @Muchachos
    @Akspil
    @ARO08
    @YUNGTIMO
    @._Rumak_.
    @xMaksio
    @Myszonek1114
    @cichy1916
    @Loczek125
    @berkos
    @Lexusek
    @MakZuZ
    @JaNiAcZeK
    @CiasteK*
    @drain2k
    @_mFj37'
    @LodomiVV
    @serussiek
    @maciejka47
    @Dawidek47
    @Skate450
    @Wroz.Hubert
    @EloBenc6969
    @Bigos.vin
    @Barteu
    @Majszok
    @Mefju4
    @Czaapieewski
    @wicherion
    @NVXER
    @nextea
    @xizu
    Gratuluje wszystkim, do zobaczenia na służbie!
  8. 4Love
    Inaf przyznał(a) reputację dla Lexusek za aktualizację statusu, BRAWO DLA NAS CHŁOPAKI! WIDZIMY SIĘ NA SŁUŻBIE! Witamy serdecznie! W dniu dzisiejszym   
    BRAWO DLA NAS CHŁOPAKI!WIDZIMY SIĘ NA SŁUŻBIE!
    Witamy serdecznie!
    W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road Assistance.
    Na stanowisko Adept szansę otrzymały następujące osoby:
    @Gracush
    @Xaroo
    @HK_Krizsuu
    @Allkermi
    @CBLL
    @Yaokim
    @Exinek
    @rysiek^
    @MiszaTV
    @Pepsi6
    @HoolyWheel*
    @naczos_
    @Striksu
    @TheSochac
    @sebulek
    @Przemek4908
    @Castedus
    @TomcioJawor
    @Kwasowaa
    @h4sL0*
    @Fusion98
    @0pek
    @inf.
    @Muchachos
    @Akspil
    @ARO08
    @YUNGTIMO
    @._Rumak_.
    @xMaksio
    @Myszonek1114
    @cichy1916
    @Loczek125
    @berkos
    @Lexusek
    @MakZuZ
    @JaNiAcZeK
    @CiasteK*
    @drain2k
    @_mFj37'
    @LodomiVV
    @serussiek
    @maciejka47
    @Dawidek47
    @Skate450
    @Wroz.Hubert
    @EloBenc6969
    @Bigos.vin
    @Barteu
    @Majszok
    @Mefju4
    @Czaapieewski
    @wicherion
    @NVXER
    @nextea
    @xizu
  9. 4Like
    Inaf przyznał(a) reputację dla Stalkeq za aktualizację statusu, Witamy serdecznie! W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji   
    Witamy serdecznie!
    W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road Assistance.
    Na stanowisko Adept szansę otrzymały następujące osoby:
    @Gracush
    @Xaroo
    @HK_Krizsuu
    @Allkermi
    @CBLL
    @Yaokim
    @Exinek
    @rysiek^
    @MiszaTV
    @Pepsi6
    @HoolyWheel*
    @naczos_
    @Striksu
    @TheSochac
    @sebulek
    @Przemek4908
    @Castedus
    @TomcioJawor
    @Kwasowaa
    @h4sL0*
    @Fusion98
    @0pek
    @inf.
    @Muchachos
    @Akspil
    @ARO08
    @YUNGTIMO
    @._Rumak_.
    @xMaksio
    @Myszonek1114
    @cichy1916
    @Loczek125
    @berkos
    @Lexusek
    @MakZuZ
    @JaNiAcZeK
    @CiasteK*
    @drain2k
    @_mFj37'
    @LodomiVV
    @serussiek
    @maciejka47
    @Dawidek47
    @Skate450
    @Wroz.Hubert
    @EloBenc6969
    @Bigos.vin
    @Barteu
    @Majszok
    @Mefju4
    @Czaapieewski
    @wicherion
    @NVXER
    @nextea
    @xizu 
    Gratulacje dla was
  10. 4Like
    Inaf przyznał(a) reputację dla Sofciu. za aktualizację statusu, @Gracush @Xaroo @HK_Krizsuu @Allkermi @CBLL @Yaokim @Exinek @rysiek^ @MiszaTV @Pepsi6   
    @Gracush
    @Xaroo
    @HK_Krizsuu
    @Allkermi
    @CBLL
    @Yaokim
    @Exinek
    @rysiek^
    @MiszaTV
    @Pepsi6
    @HoolyWheel*
    @naczos_
    @Striksu
    @TheSochac
    @Sebulak
    @Przemek4908
    @Castedus
    @TomcioJawor
    @Kwasowaa
    @h4sL0*
    @Fusion98
    @0pek
    @inf.
    @Muchachos
    @Akspil
    @ARO08
    @YUNGTIMO
    @._Rumak_.
    @xMaksio
    @Myszonek1114
    @cichy1916
    @Loczek125
    @berkos
    @Lexusek
    @MakZuZ
    @JaNiAcZeK
    @CiasteK*
    @drain2k
    @_mFj37'
    @LodomiVV
    @serussiek
    @maciejka47
    @Dawidek47
    @Skate450
    @Wroz.Hubert
    @EloBenc6969
    @Bigos.vin
    @Barteu
    @Majszok
    @Mefju4
    @Czaapieewski
    @wicherion
    @NVXER
    @nextea
    @xizu
    Gratulacje! Powodzenia na służbie San Andreas Road Assistance!
  11. 4Like
    Inaf przyznał(a) reputację dla Xaro!. za aktualizację statusu, W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road As   
    W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Road Assistance.
    Na stanowisko Adept szansę otrzymały następujące osoby:
    @Gracush
    @Xaroo
    @HK_Krizsuu
    @Allkermi
    @CBLL
    @Yaokim
    @Exinek
    @rysiek^
    @MiszaTV
    @Pepsi6
    @HoolyWheel*
    @naczos_
    @Striksu
    @TheSochac
    @Sebulak
    @Przemek4908
    @Castedus
    @TomcioJawor
    @Kwasowaa
    @h4sL0*
    @Fusion98
    @0pek
    @inf.
    @Muchachos
    @Akspil
    @ARO08
    @YUNGTIMO
    @._Rumak_.
    @xMaksio
    @Myszonek1114
    @cichy1916
    @Loczek125
    @berkos
    @Lexusek
    @MakZuZ
    @JaNiAcZeK
    @CiasteK*
    @drain2k
    @_mFj37'
    @LodomiVV
    @serussiek
    @maciejka47
    @Dawidek47
    @Skate450
    @Wroz.Hubert
    @EloBenc6969
    @Bigos.vin
    @Barteu
    @Majszok
    @Mefju4
    @Czaapieewski
    @wicherion
    @NVXER
    @nextea
    @xizu

    Gratulację i widzimy się na spotakniu!
  12. 4Like
    Inaf przyznał(a) reputację dla DarkQueen za aktualizację statusu, Udanego tygodnia życzę! Mam nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać, a każda napotkan   
    Udanego tygodnia życzę!
    Mam nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać, a każda napotkana przeszkoda będzie przezwyciężona.

    "Żeby mieć, trzeba dać, lecz oni tego nie kumają. Muszę żyć, muszę wstać, trzymaj kciuki za wygraną..."
  13. 4Love
    Inaf otrzymał(a) reputację od Zbychu* za aktualizację statusu,   
  14. 4Love
    Inaf przyznał(a) reputację dla DarkQueen za aktualizację statusu, Miłego!! "Czasem mówią ci, że nie dasz rady A ich słowa lecą w dół jak wodospady Unie   
    Miłego!!

    "Czasem mówią ci, że nie dasz rady
    A ich słowa lecą w dół jak wodospady
    Unieś w górę się ponad swoje wady
    Możesz zdobyć cały świat nie będąc doskonałym"
  15. 4Love
    Inaf przyznał(a) reputację dla Martini.gg za aktualizację statusu, Perek Widmo 2 Love Story zapraszam!!!   
    Perek Widmo 2 Love Story zapraszam!!!
     
  16. 4Love
    Inaf otrzymał(a) reputację od AmzeK za aktualizację statusu,   
  17. 4Love
    Inaf otrzymał(a) reputację od AmzeK za aktualizację statusu,   
  18. 4Love
    Inaf otrzymał(a) reputację od AmzeK za aktualizację statusu,   
  19. 4Love
    Inaf przyznał(a) reputację dla DarkQueen za aktualizację statusu, Miłego dzionka, dużo uśmiechu i pięknej pogody życzę. Co tam u Was ciekawego?   
    Miłego dzionka, dużo uśmiechu i pięknej pogody życzę. 
    Co tam u Was ciekawego? 
  20. 4Sad
    Inaf przyznał(a) reputację dla Andrzejek* za aktualizację statusu, Niestety dzisiejszego dnia przychodzę do Was z bardzo smutną informacją... Wraz ze zn   
    Niestety dzisiejszego dnia przychodzę do Was z bardzo smutną informacją... Wraz ze znajomymi z samego rana, dowiedzieliśmy się o śmierci naszego przyjaciela, kumpla a zarazem gracza tego serwera @Fl0dy.. Nikt z nas nie spodziewał się, że kiedykolwiek będziemy musieli pisać ten post i pożegnać naszego kumpla, szczególnie w takich okolicznościach. Wraz z całą organizacją The Lost przeżyliśmy z nim wspaniałe chwile. Zdecydowanie był to człowiek pełen energii, od którego można było nauczyć się bardzo wiele. Dążył do swoich celi, pomimo rzucanych kłód pod nogi, pomagał w problemach i służył dobrą radą. Na zawsze pozostanie on w naszych sercach. Spoczywaj w pokoju, Patryk...
    Co prawda nie wspominał tego serwera zbyt dobrze, ze względu na to jak został potraktowany, mimo wszystko jest tu wiele osób, z którymi miał kontakt i trzeba poinformować ich o tym co się stało,
    szczgólnie chciałbym pożegnać go z:
     
    @Alienowsky
    @Radoo*
    @PREZES_1337*
    @Marcepand
    @zbychu997
    @Mr_HARRY
    @Bolo95
    @DzikLeksi
    @Bioner
    @BmitTheLost<3
    @CzlowiekWidmo
    @Fabiox220
    @izereks:]]
    @spin0x
    @KODIINC*
    @macieg185
    @quizzicalboi.gg
    @BidoN
    @PjoteR.
    @Prezes^
    @Nejzol
    @PanS
  21. 4Love
    Inaf otrzymał(a) reputację od Zbychu* za aktualizację statusu, Zapraszam na premierę (44) PŁACE TAKSÓWKARZOM ZA PRZEWÓZ :O || 4LIFE MTA || - YouTube   
    Zapraszam na premierę
    (44) PŁACE TAKSÓWKARZOM ZA PRZEWÓZ :O || 4LIFE MTA || - YouTube
  22. 4Love
    Inaf otrzymał(a) reputację od Zbychu* za aktualizację statusu, Zapraszam na premierę (44) PŁACE TAKSÓWKARZOM ZA PRZEWÓZ :O || 4LIFE MTA || - YouTube   
    Zapraszam na premierę
    (44) PŁACE TAKSÓWKARZOM ZA PRZEWÓZ :O || 4LIFE MTA || - YouTube
  23. 4Love
    Inaf otrzymał(a) reputację od fidek123 za aktualizację statusu, sieeema, ale bym sobie wrocil do wczesnego 2020, to były czasy na 4L haha   
    sieeema, ale bym sobie wrocil do wczesnego 2020, to były czasy na 4L haha
  24. 4Sad
    Inaf przyznał(a) reputację dla Owcaaa* za aktualizację statusu, Zaraz minie rok :((   
    Zaraz minie rok :((
  25. 4Wow
    Inaf przyznał(a) reputację dla Luzio098 za aktualizację statusu, Coś się szykuje.   
    Coś się szykuje. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin