Skocz do zawartości

roburwk

Gracz
  • Postów

    36
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez roburwk

  1. Model: Elegy Pojemność silnika: 2.0dm3 Przebieg pojazdu: 8565.1 (rośnie) Cena: 600k do nego Jeżeli dana oferta mi się nie spodoba, to pojazdu nie sprzedam! Dodatki: spoiler (1146), wlot -dach (1035), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1080), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (P1 MUTED), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Coś od siebie: Polecam autko, fajnie lata bokiem, vmax też niezły. Sprzedaje auto, ponieważ mam zamiar kupić całkiem inny pojazd, jednakże jak najbardziej polecam tę furkę.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. roburwk

    LOCK

    temat do zamknięcia, zmiana decyzji.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Jeżeli masz czas, mogę Ci teraz sellnąć
  6. Masz na 2 ssie, jeżeli nie będzie innej offki, sprzedam Tobie.
  7. Nazwa nieruchomości: Domek wypoczynkowy ID nieruchomości: 212 Cena za dobę: 84 Lokalizacja: Flint County Cena: Offki SS’y: https://imgur.com/a/dbWCClg / https://imgur.com/a/x5wtMnG / Coś od siebie: Fajny domek, spokojna lokalizacja. Miejsce na parę samochodów.
  8. Propozycje niezłe, ale dalej czekam na inne offki.
  9. Nazwa nieruchomości: ---- Lokalizacja: Nie mam specjalnych wymagań co do lokalizacji. Cena: Od 100k do 400k. Coś od siebie: Budżet na bazę to od 100k do 400k. Dużo miejsca na samochody, dosyć fajna okolica.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Chciałem tylko zobaczyć opinie, parę osób chciało, abym się o to zapytał, które spotkałem tak na prawdę przypadkowo i chwile z nimi popisałem, to wyraziły opinie na ten tematXD. Do zamknięcia:)
  12. Witam. Przychodzę z inicjatywą, aby dodać przemysł narkotykowy oraz możliwość strzelania się. Dzięki temu rozgrywka nie będzie monotonna oraz organizacje będą jeszcze bardziej użyteczne. Oczywiście, normalne zasady dot. strzelania bez powodów przez Maciusia, lat 12, pozdro, czekam na opinie:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin