Skocz do zawartości

bezy.

Gracz
  • Postów

    257
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez bezy.

  1. wymiana za cometa 2.0 z tune?
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. bezy.

    Sprzedam Comet 2.0

    jeszcze jeszcze, cena mnie nie zadowala
  4. Comet 2.0 z tunem + dopłata twoja
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. @Moskva. mam na sprzedaż Cometa 2.0 - 2.0, UP1/3, ATRAPA, LPG 50, LAMPY fiolety, licznik, wykrywacz, ogranicznik
  8. ID pojazdu: 51176 Model: Comet (480) Pojemność silnika: 2000cm3 Przebieg: 1536,1km Typ silnika: Benzynowy Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1009), felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (RAKIETKA), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów Cena: 610 tysięcy do negocjacji. Coś od siebie: Auto fajnie śmiga, polecam. SS'y: https://imgur.com/a/bEBsJy8
  9. bezy.

    S4 Aris

    Trzymaj się.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Model: Comet ID: 51176 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 1,500 km Dodatki: atrapa nitro (1009), felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (RAKIETKA), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów Cena: Oferty. Coś od siebie: Jest możliwość wymiany na jakieś inne autko. SS'y: Potem dodam.
  13. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @TheMistrzuu* @Qumik  2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @PerPani 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @Worthless 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: Radio 4Music 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAFD, SAPD 6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Teddy. 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Thug 4Life 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: (Wszyscy) 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: (Wszyscy supporterzy oraz administratorzy) 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @VENOMEQ 11. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Beezy* @Dony @WooNski @Happa @dudus* 12. Najlepszy Redaktor: --- 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @mvrcin. @qesay @Alpaka* 14. Najlepszy tuner: Nominowani: @DanielRB 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: --- 16. Najlepsza praca na serwerze: Lawety 17. Przegryw miesiąca: --- 18. Najbogatszy Gracz: @KeXo
  14. bezy.

    @LOCK

    pozdrawiam
  15. Brzydkie Rzeczy 

     

  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Ciekawie to wygląda, ale tak jak wyżej - przydałby się zajazd dla TSA.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin