Skocz do zawartości

bezy.

Gracz
  • Postów

    257
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez bezy.

  1. Ani jedna ani druga oferta nie jest moim zdaniem interesująca, czekam na inne oferty.
  2. Model: Cheetah ID: 44404 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 100km (po zerowaniu) Dodatki: up1 , up2, up3, licznik, fele, ogranicznik, lampy czerwoneCena: ---- Coś od siebie Wymienie za jakieś autko, nie wiem jakie dawajcie propozycje na dole. Jeśli żadna z propozycji mi się nie spodoba Cheetah zostaje u mnie. SS’y: zaraz dodam
  3. Narka, zycze Ci powodzenia na maturze.
  4. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Qumik @K4nciasty 2. Najlepszy Administrator/ka: @SP. 3. Najlepszy RCON/ka: @Worthless 4. Najlepszy Biznes: Radio 4Music 5. Najlepsza frakcja: SAMD/SAFD   6. Gracz non stop grający na serwerze: @Detektyw. 7. Najlepsza Organizacja:  Dark Eagle 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Kosciastyyy  9. Najlepszy eventowiec miesiąca: --- 10. Najlepszy pracownik Frakcji: @Veeito 11. Najlepszy prezenter: Oczywiście, że @Beezy* 12. Najlepszy redaktor: ---  13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @Qumik @D@mian 14. Najlepszy tuner: @szybki' 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: --- 16. Najlepsza praca na serwerze: Lawety 17. Przegryw miesiąca: @Eclipse. 18. Najbogatszy Gracz: @Arbuz*
  5. bezy.

    Do zobaczenia! - Beezy*

    Cześć. Na wstępie chciałbym napisać, że napisanie tego nie jest łatwe bo związałem się z tym serwerem bardzo mocno. Powodem przerwy jest po prostu brak czasu i trochę też brak chęci. Przegrałem na serwerze 370 wspaniałych godzin, poznając przez ten czas wiele super osób, z którymi mam kontakt do teraz, ale trafiły się też osoby fałszywe. Jeśli chodzi o granie to wchodzić na serwer będę, ale tylko po to żeby zrobić audycje 1-2 w tygodniu bo Radia 4Music nie opuszczę! Teraz wymienię tutaj parę osób, którym chciałbym podziękować za grę na serwerze: @SP. za danie mi szansy w SAMD, którą niestety zmarnowałem w dosyć głupi sposób, również za danie mi szansy w Zarządzie Organizacji Dark Eagle. @Veeito za te mnóstwo godzin, które przegraliśmy rozmawiając i śmiejąc się wspólnie. @Kosciastyyy również za mnóstwo godzin rozmawiając i śmiejąc się na Mumble. @Macio717 Tobie leszczu za śmiechy na Mumble. @stasiu;) za wspólne odwalanie . @Spartakus.* cały czas będę trzymać kciuki, żeby Twoje Sabre w końcu wyładniała... @TheMistrzuu* dziękuję za przyjęcie mnie do Radia i wspólne gry w CS'a. Wymieniłem Tutaj osoby, którym na prawdę zawdzięczam dużo... Do zobaczenia kochani. S4.
  6. bezy.

    [S/W] Elegy - 2.0!

    można @lock @Kacperix3
  7. bezy.

    LOCK

    @Karafik<3 dogaduj się tutaj z Panem!
  8. Będę w szkole może być to godzina 15.30?
  9. bezy.

    [S/W] Elegy - 2.0!

    i tak wole poczekać, może ktoś da więcej...
  10. bezy.

    [S/W] Elegy - 2.0!

    poczekam jeszcze na inne oferty, no za mało
  11. bezy.

    [S/W] Elegy - 2.0!

    wybacz, ale 550k to nie jest cena, która mnie zadowala
  12. @Veeito zobacz jaki śliczny
  13. Model: Elegy ID: 41247 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 5279.6km Dodatki: spoiler, atrapa podwójna nitro, moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, felgi malowane, rejestracja (CZARNUCH), niestandardowe lampy - czerwone, podświetlany licznik - czerwony, ogranicznik, lpg 25 Cena: offki Coś od siebie: fajne autko, dużo przeżyło, ale śmiga jak tralala. no i jeśli offki mi się nie spodobają autko zostaje u mnie. SS'y: https://imgur.com/a/ZlkrWei
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin