Skocz do zawartości

CineK

Gracz
  • Postów

    34
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez CineK

  1. CineK

    ODCHODZĘ

    napiszesz mi co to za serwer na pw bo chyba tez tam ide bo 2tyg na ub czekam
  2. CineK

    ODCHODZĘ

    wstyd i hańba!!! igolosie!!!!
  3. zna ktos fajna giere wymagania sie nie licza

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. CineK

      CineK

      mam!!!!!!!!!!!!!

    3. DaszeK

      DaszeK

      Simcity 5, war thunder ?

    4. Pikachou

      Pikachou

      HurdWorld, American Truck Simulator,CS:Go, ETS2, GTA V, Sam mam te gry i ci polecam ^

       

    5. Hector

      Hector

      Seria Wiedźmin i seria TES.

    6. CineK

      CineK

      mysle nad wiedzminem 3 ale torrenta nie moge znalezc xd

  4. nie!!!!!!!!!!!!!!!! ub nie dostalem nawet a Ty mi tu odchodzisz
  5. czemu jestescie tacy leniwiiiiii

  6. CineK

    EloHERE

    jestem chetny only psc czy paypal tez wchodzi w gre
  7. ta dama slodka jest jak ananas

  8. jeest z 5 zagro 2 hihi gg wp aje

  9. KASJER ZJADA
    1. .DaftleG.

      .DaftleG.

      bylem bananem tera kasjerem XDDD on jest gorszy niz te wszystkie guwniaki co mysla ze sa raperami XD

  10. zlitujcie sie co wam trudno

  11. elo siemandero cinek wjezdza na rejon i to zgarnia ludzie
  12. to moj trojkat bermudzki dzisiaj mam zamiar byc w nim

    1. Croatian
    2. CineK

      CineK

      ciesze sie ze sie ze mna zgadzasz

  13. elo elo XDDDDDDD najlepsze czasy z mc z toba!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin