Skocz do zawartości

.Indyk

Gracz
  • Postów

    43
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez .Indyk

  1. @AlexQ @dembicki. @zyx szokobons
  2. Hej pójdziemy razem na kebab?

    1. PolakoVskY*

      PolakoVskY*

      Oczywiście pójdziemy na kebab i do popicia sojowe latte 

    2. .Indyk
  3. Co ty jonderko  drugie zgubiłeś i szukasz u mn na profilu czy co

  4. .Indyk

    sialababamakniewiedzialajak

    1. MFK

      MFK

      Rudy wiedzial nie powiedzial

    2. .Indyk
  5. częłść aleks ale ty juz duzy kiedy ty tak urosłeś?

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. .Indyk

      .Indyk

      jótro to bendzie fótro brzdonc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

       

    3. AlexQ

      AlexQ

      pojutrze po futrze pulpetinio wiesz 

    4. .Indyk

      .Indyk

      aleksiur nie bez powodu taka nazwa,gdy miales nik alekskjugejming tworzyles content bardziej dla dzieci,to np czyta taki  dawit!!!

    5. .Indyk

      .Indyk

      nawet cie tu nie chcom i nie mozesz dodac komentarza,nawet na swoim profilu aleks to dla cb musi byc znak !!!! #Stoprudzielcom!

    6. AlexQ
  6. Jednak juz nie taki noname,teraz z daleka juz widać ze gornik!!!!

    1. Cwaniakmnms

      Cwaniakmnms

      jobak ja bym ci taczke wegla oddal

  7. kiedy renta aleks ciap ciap przelejesz mi polowe na konto na ea fc 26? 

     

  8. .Indyk

    szukaj szokobonsow aleksa

     

    1. MFK

      MFK

      pi*****e nie chce mi sie, wole se furom pojezdzic

  9. .Indyk

    nie odkrywaj quada bo Cie sapdy dojadom,uciekaj najlepiej z kraju

     

  10. Coś kiedyś musiało sie skończyć,pozdrawiam wszystkich z którymi tu kiedyś grałem joł cześć siemanko 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. AlexQ

      AlexQ

      bedzie cie nam brakowac, trzymaj sie danielku 

    3. .Indyk

      .Indyk

      Dzięki łudy nasz łudziełcu

    4. zyx

      zyx

      Ukrainiec na permie beka

    5. AlexQ

      AlexQ

      nie milo grubcio sie odzywasz

    6. .Indyk

      .Indyk

      @zyx żaden Ukrainiec nie jest moim bratem 

  11. .Indyk

    siema dembit,jak tam u cb

     

    1. MFK

      MFK

      Elo opornik traktornik, dopsze a u cjebe??

  12. .Indyk

    kop wegiel jedz z dziadem

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. .Indyk

      .Indyk

      grozne slowa maksiolinka,jesli masz jakis problem  i potrzebujesz pomocy specjalisty to mozemy porozmawiac na pewu,moge CI przepisac leki psychiatrycczne

       

    3. zyx

      zyx

      ić mi stond konfidentko 

    4. .Indyk

      .Indyk

      ale ja mam prawa glosu a ty nie masz maksiolinka,nie wiem czemu tu piszemy ale buja

       

    5. zyx

      zyx

      z spelem nie gadam pozdrawiam cie smacznego makowca

    6. .Indyk

      .Indyk

      leze na plaze ty lezysz obok masz moje slowo 

       

  13. siema komar,co tam u ciebie 

     

  14. witaj alekqjugejming,zniezle profilowe posiadasz,pozdrawiam

     

    1. AlexQ

      AlexQ

      dzk bratku, pozdrooo

  15. .Indyk

    czesc pryks,zycze ci milej nocy pozdrawiam

     

  16. Treść wątku: Model: Sentinel ID: 69263 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1073), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (PD M 8), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%),2 klucze,LPG 75 Cena: oferty Coś od siebie: fajny sentinel szybki i fajny do etransportera SS’y: dodam wieczorem jak wrócę z pracy ok?ok
  17. Model: Sultan (560) ID: 103158 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 571,5km Dodatki: Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1010), felgi (1073), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( d00pka ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%),klucz Cena: offki jak będzie git to wbije i nawet sprzedam siema SS’y: https://imgur.com/a/0CP1IIt nie mój jak coś wygląda inaczej siema
  18. Dobra offka jeszcze troche i zainstaluje mta ponownie aby sprzedać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin