Siemanko ostatnio wpadłem na taki pomysł, będzie on polegał na tym, że od dnia 09.10.2020 do 30.10.2020 będzie trwał konkurs i jego wartość czyli PLN poznamy dopiero 30 października, ponieważ od dzisiaj czyli 09.10.2020 każdy like pod tym postem to 10 PLN, komentarz 5 PLN a każdy obserwujący na moim profilu to 50 PLN. GDY OSTATNIEGO DNIA JUŻ PODSUMUJEMY ILOŚĆ ZOSTAWIONYCH REKACJI I OBSERWACJI ORAZ SUMUJEMY TO WSZYSTKO WTEDY BĘDZIE WYGRANA PIENIĘŻNA! Więc jest gruba szansa, że właśnie ty wygrasz sporą kaskę! ZAPRASZAM DO UDZIAŁU CZAS START!
PRZYPOMINAM:
LIKE POD POSTEM: 10 PLN
KOMENTARZ: 5 PLN
OBSERWACJA NA MOIM PROF: 50 PLN!
POWODZENIA!