Skocz do zawartości

Fr3sH

Gracz
  • Postów

    168
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Fr3sH

  1. Z miastem xD (awatar) Pozdro z sali informatycznej xD
  2. 16? Pozdro z sali informatycznej. XD
  3. Nick: Fr3sH Pid: 389 Ile masz LP:76 Bodajze. Czy masz jakieś auto?: TAK. Jakie masz auto: Virgo* Tune auta: Full
  4. Nie jestem w SAMD ale byłem liderem gdzie indziej. Jak będzie rekru to spróbuję. A co do filmu lezka mi się kręci nie wiem czemu <3 ;(
  5. <3 Biere za 10kk Pasi ? ? XD
  6. Fr3sH

    Konkursik :)

    Wziąłem udział elo powiodzonka
  7. Na razie mam 12k bo w SPSA zarabiam, Myślę że jak dorobie to może tą bliste wezmę Pożyjemy zobaczymy.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Fr3sH

    Bartko-pożegnanie

    Hejo Oxygeny też dzisiaj hotknife jeździł i straszył ak hahaha Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin