Twój nick: GaberQ
Nick osoby oskarżonej: Lekorz
Powód napisania skargi: zabranie pojazdu (zion 1.6 koloru ciemnoczerwonego z włączonymi światłami) bez prawnie auto było ustawione równo nie wychodziło po za linię stanowiska parkingowego, opłacone 23:30 300 minut (pięć i pół godziny) w między czasie przed godziną 00:00 wywaliło mnie z serwera, gdy wziadłem w taksówkę która prowadził WAF3L bodajże biały startum, jak przyjechałem na kopalnie auta nie widziałem spanikowałem napisałem (/raport GaberQ kto mi wywiózł auto na parking policyjny) odpowiedział moderator krafik takim czymś nie wiem czy to do końca dowód ale bardzo mu za to dziękuję (SS dodany). Siedział koło mnie brat widział jak parkuję i opłacam miejsce parkingowe myślę że nie będzie takiej sytuacji że osoba oskarżona będzie chciała zrobić ze mnie osobę głupią/upośledzoną.. Dziękuję i pozdrawiam,z poważaniem GaberQ
Dowody: nie posiadam dowód w postaci SS jedynie kiedy był zabrany i odwieziony na parking policyjny powód niby blokada (za co? Nie mam pojęcia.. Odniosę się do administracji jeszcze w jednej sprawie, oskarżony posiada z tego co wiem dowody jakieś na to że jest niewinny chciał bym żeby wziął pan to pod uwagę ponieważ oskarżona osoba może chcieć się wyprzeć skargi i nadal zabierać auta bez prawnie. Dziękuję za wszystko
received_870815910209346.webp