możesz:
*odgrywać RP (może i nie jest to serwer typowo RP, ale jakaś namiastka role-play'ów jest)
*spędzać czas ze znajomymi
*pracować na magazynie (później kopalni), gdzie zamiast pracować wiele ludzi gada na różne tematy i włączać się w dyskusję
*dołączać do organizacji (jednak nie jestem zwolenniczką tego, bo wiele ludzi jest tam tylko, by się pochwalić furkami, które nie nawet są ich, a nawet użyczają kluczy osobom spoza org)
*gdy będziesz mieć wbite trochę godzin, możesz dołączyć do którejś z frakcji, gdzie można poznać wielu fajnych ludzi
Mam nadzieję, że coś podpowiedziałam.