-
Postów
59 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla ✮ RKS.Doli za aktualizację statusu, @ZbyK.gg @Greyna.gg @XQward @japkooo. @LuKi16 @bilu.sus @Grzengol kiedy dacie buffa d
@ZbyK.gg @Greyna.gg @XQward @japkooo. @[email protected] @Grzengol kiedy dacie buffa dla kurierów?
Bo ten rework jest jakiś śmieszny.
Zanim zniknąłem zarabiałem w porywach nawet 8-9k na kurierce.
Teraz średnia na max lvl to 6k.
To bardzo niesprawiedliwe, biorąc pod uwagę fakt iż że górnicy i boty drukują pieniądze w kopalni. ww. praca dosłownie drukuje pieniądze, a ciężko pracujący kurierzy (kurier = pomocnik mikołaja) zarabiają jakieś śmieszne pieniądze. Weź pod uwagę fakt że musimy robić troszeczkę więcej niż klikać Q oraz E. Daj nam buffa na święta.
Do tego ogarnij jakiś antybot system. Nie musi być jakiś złożony. Gdyby każdy w kopalni musiał raz na X czasu rozwiącać CAPTCHA w jakiejkolwiek formie to utrudniło by to trzymanie bota.
Jestem starym tibijskim wygą, byłem H@ całkiem niezłego serwera więc wiem co mówię.
Z resztą sam za złotych czasów tibii leciałem na bocie. FULL AFK bota ciężej ustawić gdy ten musi wykonać jakieś czynności inne niż narzucone dla każdego.
Każdemu kto to przeczytał to życzę wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku.
-
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla bilu.klimatkartel za aktualizację statusu, ważne, że Krychowiak bez kartki
ważne, że Krychowiak bez kartki
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Całkiem ładny ten róż
Całkiem ładny ten róż
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Wszystko by się udało, gdyby nie ta wścibska @borufka.
Wszystko by się udało, gdyby nie ta wścibska @borufka.
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wybrał? SARA - Czy SAMD -
Co byś wybrał?
SARA -
Czy
SAMD -
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla ✮ PolakoVskY* za aktualizację statusu, W kasynach w Las Vegas nie ma zegarów ani okien.
W kasynach w Las Vegas nie ma zegarów ani okien.
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla ✮ slodka_julka za aktualizację statusu, bose dostalem ban t @marekbojuwkarz @Stasienko @baziu @KaktuseQQ. @Anty.SAPD*FPD* bar
bose dostalem ban t @marekbojuwkarz @Stasienko @baziu @KaktuseQQ. @Anty.SAPD*FPD* barco was kc
-
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla ✮ PolakoVskY* za aktualizację statusu, Dzisiaj światowy dzień szczura! Szanujmy te istoty, pomimo ich negatywnych cech!
Dzisiaj światowy dzień szczura! Szanujmy te istoty, pomimo ich negatywnych cech!
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla siemazrana221 za aktualizację statusu, dlaczego zostalo usuniet moje zdjecie z pokaż swoją twarz?!?!!?!? to wysylam tu
dlaczego zostalo usuniet moje zdjecie z pokaż swoją twarz?!?!!?!? to wysylam tu
-
QuDly_. otrzymał(a) reputację od ✮ Desterek za aktualizację statusu, Wszystkiego najlepszego
Wszystkiego najlepszego
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla ✮ szopenn_ za aktualizację statusu, siema wariaty jak tam
siema wariaty jak tam
-
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla ✮ szopenn_ za aktualizację statusu, nawet ok te twoje nowe tlo
nawet ok te twoje nowe tlo
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla ✮ Stryjek za aktualizację statusu, @szopenn_ @QuDly_.
@szopenn_ @QuDly_.
-
QuDly_. otrzymał(a) reputację od ✮ solty za aktualizację statusu, @szopenn_ @Gombao gg
@szopenn_ @Gombao gg
-
QuDly_. otrzymał(a) reputację od ✮ solty za aktualizację statusu, @szopenn_ @Gombao gg
@szopenn_ @Gombao gg
-
QuDly_. otrzymał(a) reputację od ✮ solty za aktualizację statusu, @szopenn_ @Gombao gg
@szopenn_ @Gombao gg
-
QuDly_. otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Pozdro 4life życzę wam miłego weekendu
Pozdro 4life życzę wam miłego weekendu
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla Wantedmax za aktualizację statusu, Do zobaczenia na szkoleniach!
Do zobaczenia na szkoleniach!
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla kamil300 za aktualizację statusu, zaloze swoj kanal na youtube i bede wam przedstawial moje poczatki
zaloze swoj kanal na youtube i bede wam przedstawial moje poczatki
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla kamil300 za aktualizację statusu, witajcie, jakims cudem naumialem sie zalozyc tutaj konto na forum waszym. chce zaczon
witajcie, jakims cudem naumialem sie zalozyc tutaj konto na forum waszym. chce zaczonc rozgrywke na serwerze i potrzebuje jakis potrzebnych porad jak lepiej grac. moze i moj sprzet niue jest jakis niesamowity ale mam chociaz to 25fps , ktore mi starczaja na gre. dzieki wam
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla ✮ PLojTEk za aktualizację statusu, kolejny sukces we frakcji Z przyjemnością informuje, iż Menadżer @PLojTEk zostaje awa
kolejny sukces we frakcji
Z przyjemnością informuje, iż Menadżer @PLojTEk zostaje awansowany na rangę Zastępcy Szefa na okres próbny 45 dni.
-
QuDly_. przyznał(a) reputację dla Emett za aktualizację statusu, Adept @Emett ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 100 /100 - próg minimalny 83 punk
Adept @Emett ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 100/100 - próg minimalny 83 punkty, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik.