-
Postów
10 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
Balamutnik.eTRANS przyznał(a) reputację dla ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, Ładne tlo profilowe. Pozdrawiam z rodzinką .
Ładne tlo profilowe. Pozdrawiam z rodzinką .
-
Balamutnik.eTRANS przyznał(a) reputację dla ✮ Matiku za aktualizację statusu, GZ dostania się do VFD,powodzenia życzę @WhitePL @Vequuu @casp3r.mvp @XKrakroX @Huzzi
GZ dostania się do VFD,powodzenia życzę @WhitePL @Vequuu @casp3r.mvp @XKrakroX @Huzzi @Pawi. @ZaaQ @nyan* @Dux @Majsonekkk @Verago. @MKKC @Leszek6 @Chrzano_o @Laykxs @Iladisek @warol @sznapo. @imol @EMGies @KrzychuL_ @Just_Aleks @JackJob @Olgasia @k4k4lk0 @K4piO @Balamutnik.eTRANS @xndrv @Loko* @goroncydamus -
-
Balamutnik.eTRANS przyznał(a) reputację dla ✮ SirHerbatnik* za aktualizację statusu, Dziękuje za życzenia urodzinowe i prezencik @AcriZ @milosz^ @Najk* @Emajla @Kisiel55
Dziękuje za życzenia urodzinowe i prezencik
@AcriZ @milosz^ @Najk* @Emajla @Kisiel55 @Smite @Rafixdxd @kjex @Wysocki^ @TheLeon
@SprytsBeng @Lexusek @susz @usterka @TheChicken @kvbvzz @ReN^ @KaczorekJestem
-
Balamutnik.eTRANS przyznał(a) reputację dla ✮ milosz^ za aktualizację statusu, elf marcinek dalej zyje haloween, pozdro
elf marcinek dalej zyje haloween, pozdro
-
Balamutnik.eTRANS przyznał(a) reputację dla ✮ milosz^ za aktualizację statusu, Witam Zbigniewie, Zbychu, Zbyku, byku, ZbyK.gg. Na tegoroczne Święta Bożego Narodzeni
Witam Zbigniewie, Zbychu, Zbyku, byku, ZbyK.gg.
Na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia życzę sobie odbanowania mnie na aplikacji mumble. Mam nadzieje że Mikołaj będzie tak hojny i spełni moje życzenie w tym roku.
Chciałbym również napomknąć, że w tym roku nie byłem zbytnio grzeczny... ALE byłem u spowiedzi, wyspowiadałem się i wszystkie grzechy zostały mi przebaczone. (z tego co wiem)
A więc ZbyK.gg, byku, Zbyku, Zbychu, Zbigniewie. Proszę o przebaczenie i spełnienie mojego życzenia.
Z poważaniem
Miłosz, milosz^, kiedys blaki (stare czasy ).
-
Balamutnik.eTRANS przyznał(a) reputację dla ✮ milosz^ za aktualizację statusu, ale kto mnie podpier..
ale kto mnie podpier..
-
Balamutnik.eTRANS przyznał(a) reputację dla ✮ aphonix za aktualizację statusu, Naprawa mostu w stanie San Andreas Brali udział: @BezzY. @aphonix @KGMM1Demsi @cycuu.
Naprawa mostu w stanie San Andreas
Brali udział:
@BezzY. @aphonix @KGMM1Demsi @cycuu. @SkibidiOhioRizzler @Czitos* @Smite @Najk*
Dziękuję również graczowi @AVG.AntyUkraina za wsparcie.
Pozdrawiamy wszystkich kopaczy z kopalni.
-
Balamutnik.eTRANS otrzymał(a) reputację od xeytzzz za aktualizację statusu, Polecam gleby, dobrze chłopak robi
Polecam gleby, dobrze chłopak robi
-
Balamutnik.eTRANS przyznał(a) reputację dla ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, Czesc @SprytsBeng przyjacielu, rekrutacja jest na SUPPORTA!!! 7 stron przejrzałem, a
Czesc @SprytsBengprzyjacielu, rekrutacja jest na SUPPORTA!!! 7 stron przejrzałem, a Twojego podania nie ujrzałem co jest? Niedziela, palemki, ostre trunki, a ZABAWY nie ma?
KAMPANIA #Tobiasz2025 #SprytsBeng2025 #ZABAWA #PiwoZTobiaszem
-
Balamutnik.eTRANS przyznał(a) reputację dla ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, Jest 109 podań, a dalej nie ma podania Tobiasza, aka SprytsBeng'a, KNX, Rajstopy63 it
Jest 109 podań, a dalej nie ma podania Tobiasza, aka SprytsBeng'a, KNX, Rajstopy63 itd...
Szykuję się mocarna kampania #Tobiasz2025 #SprytsBeng2025 #ZABAWA #PiwoZTobiaszem
-
Balamutnik.eTRANS przyznał(a) reputację dla ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, przekaz na dziś
przekaz na dziś
-
Balamutnik.eTRANS przyznał(a) reputację dla ✮ Argen za aktualizację statusu, W związku z zaistniałą sytuacją, w której brałem czynny udział, co można było zaobser
W związku z zaistniałą sytuacją, w której brałem czynny udział, co można było zaobserwować na jednym z filmów na platformie YouTube - chciałbym się do całości jasno i klarownie ustosunkować.
Działania widoczne na nagraniach w naszym odczuciu były tylko i wyłącznie niewinną "zabawą", która miała miejsce o późnej godzinie na serwerze. Żadna z osób, która wystąpiła w tym filmie nie miała jakichkolwiek złych zamiarów, nie chcieliśmy w żaden sposób utrudnić nikomu rozgrywki czy negatywnie wpłynąć na czyjąkolwiek lub jakąkolwiek opinię związaną z 4Life.
Wszystko miało miejsce z dala od graczy, pilnowaliśmy się jak tylko mogliśmy, aby przypadkiem nasza "zabawa" nie zaszkodziła komuś spoza naszego grona. W czasie "zabawy" przebywaliśmy razem na kanale Mumble, nikt z osób biorących w niej udział nie wyrażał sprzeciwu wobec naszych działań - gdyby tak było, natychmiastowo byśmy zaprzestali.
Nasze zachowanie nie upoważnia żadnego z graczy do łamania czy naginania zasad regulaminu.
Od początku zdawałem sobie sprawę z możliwości otrzymania jakichkolwiek konsekwencji, co też obecnie ma miejsce. Dodatkowo zdaję sobie sprawę z prowadzenia pojazdu frakcyjnego bez odpowiednich do tego uprawnień, co było nadużyciem rangi.
Wszelkie kary przyjmuję na "klatę" i nie zamierzam ich podważać, wbrew temu co niektórzy mogą sądzić - ale tak, potrafię przyznać się do błędu, co też teraz robię.
Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby takie lub podobne sytuacje nie miały więcej miejsca oraz nadal będziemy godnie reprezentować ekipę serwera.
Przepraszam.
-
Balamutnik.eTRANS przyznał(a) reputację dla ✮ Pawex... za aktualizację statusu, Kiedyś to był lód ;^) @NiKe_
Kiedyś to był lód ;^)
@NiKe_
-
-
Balamutnik.eTRANS przyznał(a) reputację dla bilu.klimatkartel za aktualizację statusu, Z okazji obecnie trwających wydarzeń związanych z Halloween zapraszamy na premię zaro
Z okazji obecnie trwających wydarzeń związanych z Halloween zapraszamy na premię zarobkową (30.10.2022), która odbędzie się w godzinach od 18:00 do 22:00!
-
Balamutnik.eTRANS przyznał(a) reputację dla Arizona. za aktualizację statusu, POV: Nowy gracz widzi infernusa na postoju uberów
POV: Nowy gracz widzi infernusa na postoju uberów